lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Červenec 2009

Poloviční láska 6

29. července 2009 v 18:55 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
"Pomůžu ti" řekl Sasuke a začal to uklízet, při tom se ale nechtěně dotkl Narutovo ruky.
"P-promiň…" zašeptal a rychle jí dal pryč. Začalo mu zrychleně bít srdce a tak radši uklízel dál a snažil se to udělat co nejrychleji.
"V pořádku…" řekl Naruto a zadíval se na něj. Sasuke si toho pohledu všimnul, a tak přestal a podíval se na Naruta. Oba klečeli na zemi a dívali si do očí, ale Sasuke tenhle pohled přerušil…
Naklonil jsem se k němu a lehce jsem ho políbil na rty. Měl je tak měkké a chutnaly po jahodách…už jsem se od něj nechtěl odtrhnout. Teď neuteču. Proč bych to dělal? Chci si tenhle okamžik zapamatovat navždy. Po nějaké chvíli jsem se od něj odtrhnul a zadíval jsem se mu do očí.
"Sasuke…promiň já…nejsem gay." řekl mi Naruto, vstal a odešel do pokoje.
Naklonil se ke mě a políbil mě na rty. Bylo to…zvláštní, nevím, mám z toho smíchané pocity. Ne, já nejsem gay, ale…neříkám že se mi to nelíbilo…Ne, ne, ne, tyhle myšlenky musím vyhnat z hlavy. Mě se to NELÍBILO, NELÍBÍ se mi Sasuke, je to KAMARÁD, NEJSEM GAY!
"Ne!" řekl jsem nahlas a sedl si na postel v pokoji. Dal jsem si obličej do dlaní a začal jsem si kousat spodní ret. Ta scéna se mi v hlavě pořád přehrávala dokola, i když jsem se snažil na ni zapomenout. Připadá mi to…snad jakoby zakázané. Z přemýšlení mě ale vytrhlo zaklepání na dveře.
"Můžu dál?" ozval se za nimi Sasukeho hlas a já vstal a šel k nim. Pomalu jsem je otevřel, ale nevěděl jsem, co udělat. Asi bych mu teď měl říct, že na to zapomeneme a že je pro mě jenom kamarád, ale nedokázal jsem to. Nevím proč. Něco mě říkalo, ať mu to neříkám. Ať si to ještě promyslím. Ale co? Jsem si jistý, že kluci se mi nikdy nelíbili. Vždycky mě přitahovali holky. Ale…u Sasukeho je to jiný. Nechápu to, jsem zmatený.
"Co se děje?" zeptal se Sasuke, když si všimnul mého nepřítomného pohledu.
"N-nic…jenom…asi se půjdu projít." řekl jsem a chtěl jsem odejít z domu. Sasukeho ruce kolem mého pasu mě ale zastavili.
"Počkej." řekl a já se na něj podíval, čekal jsem, co mi řekne. Díval se na mě s otázkou v očích.
"Chci vědět…co ke mně cítíš?" řekl a já jsem si povzdechnul.
"Já…já nevím Sasuke. Jsem z toho mimo a potřebuju trošku času než si to všechno ujasním." odpověděl jsem pravdivě a on mě pustil.
"Dobře." řekl a odešel do obýváku.
Uplynul už týden a Naruto se pořád nerozhodl. Pořád přesně nevěděl co k Sasukemu cítí, hlavně díky tomu, že si nechtěl připustit, že by se mu líbili kluci. Ten den večer spolu se Sasukem seděl v kuchyni a večeřeli. Nikdo z nich nepromluvil ani slovo a když dojedli, Sasuke přišel k Narutovi, který se chystal mýt nádobí. Chytl ho za ramena a otočil ho k sobě.
"Už víš odpověď?" řekl a díval se na něj.
"Ne…ještě ne." odpověděl Naruto i když z části zalhal a chtěl se od něj zase otočit. Sasuke ho ale nepustil.
"Tak už by sis to měl ujasnit." zašeptal Sasuke, obejmul ho a začal ho líbat. Naruto se opřel o linku za ním a zavřel oči, nebránil se. Sasuke si ten okamžik užíval, tohle chtěl udělat už tak dlouho…
Byli tam takhle snad víc než dvě minuty. Sasuke se jeho měkkých rtů nemohl nabažit, ale potom ho přestal líbat a zadíval se mu do jeho pomněnkových očí, protože chtěl znát odpověď.
"Sasuke…no…mám tě rád a je mi s tebou dobře…ale nechápu to…nikdy se mi kluci nelíbili, a teď najednou…od toho polibku před týdnem na to pořád musím myslet, dokonce se mi o tom i zdálo, přiznávám, musím pořád myslet i na tebe, líbilo se mi to" řekl nakonec Naruto a Sasuke se usmál.
"A pak že nevíš odpověď." řekl a pohladil ho po tváři.
"Ale vždyť já ti neřekl co přesně k tobě cítím."
"Vždyť to je úplně jasný" řekl Sasuke, usmál se a něžně ho políbil. Narutovi se v tu chvíli rozlítlo v břiše tisíce motýlků. Nervózně dal Sasukemu ruce kolem pasu, a ten se od jeho rtů odpojil.
"A co teda k tobě cítím?" zašeptal Naruto.
"Miluješ mě."
"Nééé Sasuke, tak to není!!! To není pravda!!!" ozval se výkřik na celou Konohu.


Seznam mých SBček :)

27. července 2009 v 22:02 | Mitsuki |  SBčka
1. SBčko - Lordqaa
Její blog je hlavě o shounen-ai povídkách na Naruta a píše moc hezky, takže pokud máte shounen rádi, určitě se tam podívejte

2. SBčko - MihokoKawashaki^^
Na tomhle blogu najdete jak originální povídky, tak i na Naruta, určitě se tam podívejte! ;)3. SBčko - N@ruko Uch!zum@k!
Co dodat, prostě úplnej ráj povídek! :) Jsou tam hlavně shounen-ai/yaoi povídky, a koukněte se tam, protože to stojí za to! ;)

V posledních minutách

27. července 2009 v 16:17 | Mitsuki |  Sasunaru - jednorázovky
Tak je tu první jednorázovka. Snad se vám bude líbit...

Stáli jsme ve veliké jeskyni. Od dřevěné krabice, ve které je důležitý dokument, pro kterou jsme sem šli, nás už dělila jenom kamenná zeď s mříží. Přemýšleli jsme, jak ji prorazit.
"Co takhle výbušný lístky?" řekl Naruto a otočil se na Sasukeho, který tam byl s ním.
"Jo, to by šlo." odpověděl a začal se přehrabovat v pouzdře, co má každý ninja u nohy.
"Já už je nemám…všechny jsem vypotřeboval, když nás napadli ti ninjové." řekl nakonec a tak se podíval Naruto, jestli je má on.
"Sakra! Taky je nemam…"
"To je blbý…a co takhle chidori?"
"P-počkej, celý se to tu zřítí!" vyjekl Naruto.
"Jo, ale když rychle utečeš, tak to stihneme. Já to prorazim, ty vezmeš krabici a běžíme." řekl mu Sasuke jeho plán.
"Tohle je moc riskantní Sasuke! Můžem tu umřít! Určitě musí bejt i jinej způsob jak se dostat přez tu zeď!"
"Naruto…už jsme zkoušeli snad všechno. Stojíme tu už přes hodinu a vymýšlíme jak se dostat k tej krabici! Tenhle plán vyjde, neboj." odpověděl mu klidným hlasem Sasuke a tak Narutovi nezbývalo nic jiného, než souhlasit.
Sasukemu se v ruce vytvořilo chidori. Namířil to na zeď, která je dělila od krabice, a ozvala se velká rána. Celá místnost se zahalila v mracích prachu a jeskyně se začala rozpadat.
"Vem to a běžíme!" zakřičel Sasuke. Naruto přibehl ke krabici a chtěl ji vzít, ale zjistil, že je přikovaná řetězem k další zdi za ní.
"Co se děje?! Už nemáme čas, honem!"
"Ono to nejde Sasuke!" řekl Naruto.
"Teď na to není čas, pojď nebo to nestihnem!!" zakřičel Sasuke, chytnul Naruta za ruku a běžel s ním k východu. Snažili se vyhýbat kamenům, co padali ze stropu a k východu přibehli právě ve chvíli, kdy tam dopadl poslední kámen, co jim znemožnil útěk. Kameny ze stropu přestaly padat a jeskyně se na chvíli uklidnila.
"A jsme v prdeli" řekl Sasuke, sednul si a opřel se o kámen. Naruto si sednul vedle něj.
"Někoho sem určitě pošlou. Zachrání nás, budou nás hledat." řekl a díval se před sebe.
"Jo, Naruto, ale za jak dlouho sem dojdou? Cesta sem nám trvala tři dny a my nemáme žádnou vodu ani jídlo!" řekl Sasuke a podíval se na něj.
"Hm…" zašeptal Naruto a sklopil hlavu.
Nějakou chvíli tam tak seděli, a večer už se Sasuke pomalu smířil s tím, že tady prostě umře. Otočil se na Naruta, co ležel vedle něj.
"Hele, Naruto?" zašeptal a Naruto se k němu otočil čelem.
"Hm?"
"Víš když tu stejně umřeme…nechtěl by si…předtim zažít něco novýho?" řekl Sasuke a přisunul se blíž k němu.
"C-co?" řekl Naruto a díval se na něj.
"No…jestli by sis nechtěl…trošku užít" zašeptal mu Sasuke do ucha, když už byl úplně u něj, a chytnul ho za ruku.
"O-o čem to mluvíš Sasuke?! T-tohle nejde!" řekl a prudce ho od sebe odstrčil.
"A proč by to nešlo? No tak, Naruto…Já vim že to chceš…" nenechal se odbýt Sasuke a zase se přisunul k němu. Sednul si mu obkročmo na klín a zadíval se mu do očí.
"Ne! Přestaň Sasuke! Ne nechci to!" zakřičel Naruto a začal sebou škubat. Sasuke mu pevně chytil ruce, dal mu je za hlavu a začal ho líbat. Narutovi zrychleně bilo srdce, byl vyděšený.
"Sasuke…prosím…nech mě…" zašeptal zoufale mezi polibky.
"Ne." odpověděl mu rozhodnutě Sasuke a se rty se přesunul na Narutovo krk. Ten sebou začal házet a kopal nohama, chtěl Sasukeho dostat pryč od sebe.
"Tak ty budeš zlobit, jo?" řekl Sasuke a na chvíli přestal zaměstnávat Narutovo krk. Vlepil mu facku, a Naruto se přestal hýbat. Vyděšeně se na Sasukeho díval a do očí se mu nahrnuly slzy.
"Když to nepůjde po dobrym, tak to půjde po zlym!" řekl Sasuke a doslova z něj začal strhávat oblečení.
"Ne! Sasuke! POMOOC!!" křičel Naruto a zase sebou házel, ale nikdo ho neslyšel. Nikdo v okolí nebyl. Po nějaké chvíli už to vzdal, věděl, že nemá šanci. Jenom ležel, brečel a čekal, co bude dál. V hloubi duše doufal, že Sasuke přestane, že řekne, že si z něj dělal jenom srandu, ale věděl, že tohle se nestane. Sasuke už z něj sundal všechno oblečení a teď začal svlékat sebe. Když i on byl nahý, doslova se na Naruta vrhnul, byl jako zbavený všech smyslů. Když do něj proniknul, Narutovi se z očí začali valit proudy slz. Tak moc ho to bolelo… Sasuke myslel jenom na sebe a to, jak se Naruto cítí, ho vůbec nezajímalo. Křičel, brečel, volal o pomoc, snažil se ho setřást, ale to všechno bylo úplně zbytečné. Nechápal, proč to Sasuke dělá. Byli přece kamarádi…Nikdy by si nemyslel, že je něčeho takového schopný. Tak moc mu ubližuje. Když Sasuke dosáhl vrcholu, svalil se vedle Naruta a oddechoval. Naruto se schoulil do klubíčka a brečel. Srdce ho ještě nikdy takhle nebolelo. Sasuke se mezitím oblékl a posadil se. Najednou se ale začala třást země. Jeskyně se začala znovu bortit, někdo se snažil dostat dovnitř. Ze stropu začali padat kameny. Naruto chtěl vstát, ale bylo moc pozdě. Stačil se ještě otočit na Sasukeho, a pak na něj dopadl obrovský kámen. Cítil, jak mu to proráží lebku, jak mu to láme všechny kosti v těle. Věděl, že teď je konec. Sasuke k němu rychle přiběhnul a kleknul si k němu.
"Sasuke…já…já jsem tě miloval…" uniklo Narutovi z úst, a to bylo to poslední, co řekl. Proudy slz z očí se zastavili, z těla se vytrácel život a z očí pomalu mizela bolest, strach, zklamání a smutek, a nahrazovala je prázdnota. Naposledy vydechl.
"Na-Naruto…nevěděl jsem to…ne…promiň…nechápu co to do mě vjelo já-já jsem to nechtěl udělat…NARUTO!" zakřičel Sasuke a přitom mu tekly slzy. Už bylo ale pozdě, tyhle slova už Naruto neslyšel. Byl mrtvý. Ozvala se rána a tým, který je přišel zachránit, se dostal dovnitř. Přiběhl k Sasukemu, který klečel na zemi, obličej v dlaních a brečel.
"Je to všechno moje vina…jsem hajzl…jak jsem mu to mohl udělat…" vzlykal a Kakashi, co také přišel, si sedl vedle něj.
"Měl veliké sny…Byl to hodně silný ninja. Určitě by se mu splnili." řekl Kakashi a přikryl Naruta jeho oblečením, co leželo vedle něj.
"Pojď, Sasuke." řekl a vstal. Položil Sasukemu ruku na rameno a pomohl mu na nohy.
"Promiň, Naruto." zašeptal ještě Sasuke, když odcházeli z jeskyně.
O rok později:
Nikdy jsem si to neodpustil. Narutovu smrt. Můžu za to já. A ještě jsem mu tak ublížil. Každý den chodím k Narutovo hrobu a občas mu tam nosím květiny. Vzpomínám na to, co mi řekl.
"Sasuke…já…já jsem tě miloval…" pořád mi ta slova zní v hlavě.
"I já tě miloval, Naruto." řekl Sasuke a se sklopenou hlavou odcházel pryč. Uvědomil si to až moc pozdě…

Manga 457 + jiný info

26. července 2009 v 21:10 | Mitsuki |  Kraviny a moje kecy
Takže teda...celou dovolenou se nemůžu dočkat na to, jak v sobotu přijedu a hned si půjdu přečíst novou mangu. Ale moje dojmy jsou z ní takový že...Naruto se pěkně ztrapnil! -_-" Bylo to fakt hrozný, nechápu proč to kvůli Sasukemu dělá, jedině že by ho...ale ne takhle by to Kishimoto určitě nevymyslel XD No nic, prostě Naruto to teď přehnal :D Ale celá se klepu na to až vyjde další díl, protože se prostě nemůžu dočkat až se Sasuke setká s Narutem! Uaaa, strašně se na to těšim už delší dobu :D Co vy, taky se nemůžete dočkat? I když jak znam Kishiho, určitě se nesetkají v dalším díle ale až někdy příště :( Pořád to natahuje, a mě z toho asi zachvíli odvezou :D V podstatě od rána nedělam nic jinýho než že: zkoukla jsem posledních pár dílů anime, na který už sem se asi před dvouma měsícema přestala koukat úplně, kreslila jsem sasunaru fanart, ale to mě nešlo tak sem to vygumovala a kreslim jenom Naruta :D, chystam se zkouknout asi tři Naruto filmy co jsem ještě neviděla a hlavě - píšu teď jednorázovku (nebo kapitolovku ještě nevim co z toho udělam, ale spíš asi max 2 díly) ;) Už jsem se zmiňovala dřív že něco píšu, ale jaksi jsem jí smazala, a teď jí píšu znova, ale trošku jinak, tamto co jsem měla předtim se mi nelíbilo. Prozradím že se bude hrát flaška :P No nic, jdu zase psát dál, jenom jsem vám chtěla tohle sdělit XD Tak zase ahojky!

Poloviční láska 5

26. července 2009 v 2:03 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
"Sasuke…Sasuke…" uslyšel odněkud hodně daleko.
"Kdy už se konečně probereš?" uslyšel už o něco blíž.
"Prosím…" slyšel už vedle něj a pomalu otevřel oči. Hned je ale zavřel, protože mu do nich svítilo slunce z okna.
"Sasuke?!" řekl někdo vedle něj, a Sasuke ten hlas okamžitě poznal. Nemohl to být nikdo jiný než…
"Naruto?" zašeptal, ale špatně se mu mluvilo.
"Ty ses probral!" řekl Naruto nadšeně a stiskl mu ruku.
"Jak…jak dlouho jsem spal…?" zašeptal.
"Měsíc." odpověděl Naruto a Sasuke otevřel oči.
"Tak dlouho?" řekl a chtěl se posadit, ale celým jeho tělem projela ostrá bolest, která ho donutila znovu si lehnout.
"Počkej, pro někoho dojdu" řekl Naruto a odběhl pryč. Po chvíli se vrátil i s Tsunade.
"Tak konečně si se nám vzbudil." řekla a přišla k němu.
"Měl si velký štěstí, že si to přežil…Jestli chceš zase utéct, tak to bude trošku komplikovanější. Musíš se teď minimálně dva týdny hodně šetřit a neměl bys běhat ani se fyzicky namáhat a celkově omezit pohyb. Naruto na tebe dohlídne, a žádný odmlouvání. Zítra ráno už můžeš domů" řekla Tsunade a zase odešla. Naruto si znova sednul k Sasukemu.
"Jak ti je?" řekl a podíval se na něj.
"Hrozně…" odpověděl Sasuke a pomalinku se posadil.
"Už si zabil Itachiho…proč si se nechtěl vrátit?"
"P-protože…víš no…totiž…kvůli tobě…" zašeptal Sasuke a sklopil hlavu.
"Ty chceš zase odejít?"
Sasuke chvíli mlčel a přemýšlel.
"Asi…už ne."
"To jsem rád" odpověděl Naruto a usmál se.
"Hm…"
"Děje se něco?"
"Ne vůbec nic" řekl Sasuke a pokusil se o něco, čemu by se jenom vzdáleně mohlo říkat úsměv.
"Nechceš pomoct?" zeptal se Naruto Sasukeho, když druhý den ráno stáli před nemocnicí, a Sasukemu se špatně chodilo.
"Ne dík" odpověděl a hned na to se rozplácnul na schodech. Naruto se začal smát.
"To neni k smíchu!" řekl uraženě Sasuke.
"Sorry no…" řekl Naruto, šel k němu a pomohl mu na nohy.
"Budeš bydlet u mě." oznámil mu, když šli dál po ulici a Naruto ho podpíral.
"C-cože? Proč? Já se o sebe umim postarat!"
"Já vim Sasuke, ale Tsunade řikala, že na tebe mam dohlídnout. A vůbec, nemůžeš pomalu ani chodit. Takže aspoň ty dva týdny budeš u mě."
"Ale…"
"Žádný ale!"
"No…tak jo…" souhlasil nakonec Sasuke, a vlastně byl i docela rád. Pokračovali dál v cestě, a Sasuke když si uvědomil, jak je u něj blízko, začervenal se a snažil se odvést myšlenky někam jinam. Za chvíli došli s Narutem k jeho bytu a Sasuke si oddechnul, když ho Naruto pustil, i když by tak nejradši aspoň ještě chvíli zůstal.
"Tak jsme tu" řekl Naruto a otevřel dveře. Sasuke se připravoval na špinavý byt kde už se dlouho neuklízelo a po zemi se válí misky od instantního rámenu, ale Naruto tam měl kupodivu hodně čisto.
"Jdu se osprchovat" řekl Sasuke po chvíli a pomalu se dobelhal do koupelny. Mezitím začal Naruto vařit večeři. Vůně se linula celým bytem a Sasuke za chvíli přišel už vykoupaný a převlečený do kuchyně.
"Nevěděl jsem že umíš vařit" řekl a posadil se na židli.
"Ani moc ne, jenom něco málo." odpověděl Naruto a položil jídlo na stůl. Sednul si naproti Sasukemu a začali v tichosti jíst. Sasuke se nechystal něco říct a tak Naruto přemýšlel, jak nahodit řeč.
"Bolí to moc?" zeptal se nakonec.
"Už je to lepší" odpověděl Sasuke a zase bylo chvíli ticho.
"Ehm no a ty potom…se zase vrátíš do týmu sedm?"
"Co mi zbejvá"
"Proč seš tak naštvanej Sasuke?" řekl Naruto a podíval se na něj.
"Já nejsem naštvanej…"
"Tak co ti je? Chováš se nějak divně..."
"Chovam se normálně."
"Tak proč se mnou vůbec nemluvíš?"
"A o čem se s tebou mam bavit?" odpověděl Sasuke a vstal. Dal talíř do dřezu a odešel do obýváku. Naruto chtěl vstát a jít za nim, ale přitom se mu povedlo převrhnout stůl.
"Do prdele!" zakřičel a začal to uklízet. Sasuke uslyšel ránu a tak přiběhl do kuchyně.
"Jsi v pořádku?" zeptal se a kleknul si k němu.
"Jo sem…"
"Pomůžu ti" řekl Sasuke a začal to uklízet, při tom se ale nechtěně dotkl Narutovo ruky.
"P-promiň…" zašeptal a rychle jí dal pryč. Začalo mu zrychleně bít srdce a tak radši uklízel dál a snažil se to udělat co nejrychleji.
"V pořádku…" řekl Naruto a zadíval se na něj. Sasuke si toho pohledu všimnul, a tak přestal a podíval se na Naruta. Oba klečeli na zemi a dívali si do očí, ale Sasuke tenhle pohled přerušil…

Poloviční láska 4

26. července 2009 v 1:58 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
Tak už jsem se vrátila, a je tu další dílek. ;)

Naruto a jeho tým hledali už dva dni. Všichni už byli vyčerpaní, ale nevzdávali to. Chtěli Sasukeho najít za každou cenu, protože věděli, že to je jejich poslední šance. A možná díky tomu, že se všichni snažili co mohli, k večeru došli k jeskyni, které ve vchodu bránil obrovský kámen.
"Myslíte že je to tady?" zašeptala Sakura a dívala se na jeskyni.
"Můžeme to zkusit…já si myslim že jo" odpověděl jí Naruto a přišel blíž k tomu. Všichni k němu přišli a Shikamaru začal vymýšlet jak se dostat dovnitř. Po nějaké době se domluvili a začali rozbíjet kámen. To ale vzbudilo pár lidí co tam bylo, mezi nimi i Sasuke. Trhnul sebou a rychle vstal a vyšel z pokoje. Vešel do hlavní místnosti právě ve chvíli, kdy se jim podařilo rozbít kámen. Po celé místnosti se roznesly mraky prachu, díky nimž Sasuke nic neviděl a rukou si bránil oči. Když je ale otevřel, nevěřil tomu, co vidí. Před ním stál ON, a ještě pár lidí.
"Sasuke! Konečně jsme tě našli!" řekl Naruto a šel blíž k němu.
"Vrať se s námi Sasuke."
Ten chvíli jenom stál na místě a mlčel, nevěděl, k čemu se má přiklonit. Mysl mu říkala, ať zůstane, ale srdce křičelo, ať jde s nimi.
,Ne, nemůžu se vrátit. Byl jsem pryč už moc dlouho. Nejde to, nedokázal bych to…I když bych se možná vrátil rád, nedokázal bych se každý den dívat do tváře někoho, koho miluju, ale vím, že ho nemůžu mít. Možná někdy, až zapomenu…ale jak dlouho to ještě bude trvat? Zvlášť teď, když ho vidím, ani za tu dobu se moje city k Narutovi nezměnili.´pomyslel si Sasuke a zadíval se do země.
"Běžte pryč." řekl a pomalu se rozešel pryč. Zastavila ho až Narutova ruka, která ho pevně chytila za tu jeho.
"Neodcházej… Vrať se, prosím." zašeptal tak, aby to slyšeli jen oni dva.
"Nemůžu." odpověděl a zase šel dál.
"Sasuke no tak, počkej! Proč se nechceš vrátit?!" zeptal se a Sasuke se zastavil. Chvíli mlčel a přemýšlel, co říct.
"Mám k tomu svoje vlastní důvody."
"A to jsou jaký?"
Sasuke neodpověděl. Odešel do svého pokoje, kde se zamkl a posadil se na postel.
"Otevři! Je to naše poslední šance! Tsunade už nám další misi nedá a já bych si do konce života vyčítal, že jsem tě nepřivedl!" zakřičel Naruto za dveřmi a zabouchal na ně. Sasuke vstal a přišel k nim.
"Proč ti na tom tak záleží? Proč mě chceš přivést zpátky?"
"Protože si můj nejlepší kamarád a mám tě rád!" řekl Naruto a Sasuke sklopil hlavu. Tahle slova ho zabolela u srdce. Nejlepší kamarád…

"Odejdi."
"Ale…"
"Odejdi! Jestli tě tu uvidí někdo z akatsuki, budeš mít problém."
"Sasuke já bez tebe nepůjdu!"
"Budeš muset." řekl Sasuke, ale zpoza dveří se už ozval jenom výkřik.
"Naruto?!" zakřičel, ale odpovědi se mu nedostalo, bylo jenom slyšet, jak tam někdo běží. Rychle otevřel dveře a uviděl Madaru, co drží v náručí omráčeného Naruta a proti němu ostatní, co s ním přišli. Rychle vytáhl katanu a zabodnul ji Madarovi do ruky, ten to nečekal a upustil Naruta.
"Vemte ho a běžte pryč!" zakřičel Sasuke a tak ho Kakashi vzal a běželi před jeskyni.
"Vy tu s ním počkejte, já se Sakurou a Gaiem půjdem pomoct Sasukemu." řekl Kakashi a šli zpět do jeskyně.
"Tohle si neměl dělat, Sasuke." řekl Madara, když propíchnul Sasukeho jeho vlastní katanou. Ten vyplivnul z pusy krev a držel si břicho, ve kterém ji měl pořád zabodnutou.
"Jsi sice beze mě poslední člen našeho klanu, ale já zrádce rád nemám." řekl, když Sasukemu vytahoval katanu z břicha. Potom rychle vyskočil oknem pryč a někam zdrhnul.
"Sasuke!" zakřičela Sakura a rozběhla se k němu. Ihned ho začala léčit, ale Sasuke ztratil vědomí…

18.7. - 25.7. OFF!

17. července 2009 v 22:18 | Mitsuki
Takže za cca 5 hodin odjíždím na tejden do Itálie a proto nevim, jestli sem za tu dobu přibyde novej díl, nebo ne...Pokud tam někde bude wifi, tak jo :D Mezitím ale určitě dopíšu pár novejch dílů, takže pokud by tam nikde wifina nebyla, aspoň se máte na co těšit. :P Zatím se mějte, čauky!:)


Poloviční láska 3

14. července 2009 v 18:38 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
Hledali už čtyři dny. Po Sasukem nebyla stále žádná stopa a všichni už pomalu ztráceli naději.
"Naruto…je mi to líto. Musíme se teď ale vrátit do vesnice a podat zprávu Tsunade." řekl Kakashi a Naruto přikývl a sklopil hlavu. Rozešel se směr Konoha a když nikdo nešel za ním, otočil se.
"Tak jdem ne?!" zakřičel a všichni se na něj podívali a pak přikývli.
Sasuke se pomalu blížil se svým týmem ke Konoze. Už je to nějaké tři roky, co odešel z téhle vesnice a za tu dobu nevěděl o svém blonďáčkovi nic. A proto se sem do Konohy těšil, že ho možná znovu uvidí, byť jenom na chvilku. I když to vzhledem k tomu, že je noc a oni se snaží být co nejméně nápadní, není moc pravděpodobné. I tak ale doufal, že svoji lásku někde uvidí. Obešli po okraji Konohu, až se dostali naproti sídlu hokage. Dostali se dovnitř a zamířili do kanceláře.
"Suigetsu, seber ty dokumenty a padáme." zašeptal Sasuke a osoba vedle něj přikývla. Vešli do kanceláře a Sui se začal hrabat v šuplíku. Když konečně našel to co chtěli, zmizeli stejně potichu pryč.
"Běžte pryč z Konohy a někde tam na mě počkejte, já si ještě musím něco zařídit."
"To nemyslíš vážně Sasuke! Co když tě tu najdou? To je to tak důležitý?" řekla Karin a starostlivě se na něj podívala.
"Jo…je." odpověděl Sasuke a rozběhnul se od sídla hokage pryč. Běžel směrem k jednomu bytu a vyskákal po střechách až k oknu. Zadíval se dovnitř a skoro se mu až zastavilo srdce při pohledu na rozvaleného Naruta na posteli. Od té doby, co ho viděl naposledy se změnil. Dospěl. Měl na sobě jenom trenky a peřina se válela někde skopaná na zemi. V obličeji měl klidný výraz a jeho vypracovaná hruď se mu pravidelně zvedala. Sasukeho srdce přímo křičelo, ať jde za ním a aspoň jednou se ho dotkne nebo políbí, ale neudělal to. Potichu vešel dovnitř a vzal ze stolku papír a tužku. Nakreslil na něj srdce a pod to "S.", a položil to na noční stolek. Potom zase potichu odešel ke svému týmu.
Naruto se probudil, a bylo to pro něj ráno jako každé jiné. Vstal, převlékl se a odešel do kuchyně udělat si snídani. Potom si šel vzít na noční stolek jeho peněženku - žábu, protože potřeboval nakoupit. Sáhl po ní, ale všiml si, že je na stolku něco navíc, co tam včera večer určitě nebylo.
,Srdce? Kdo by mě mohl kreslit srdce? A kdo je to S.?´ pomyslel si a pozorně se zadíval na papír, jako by hledal něco, co by mu řeklo víc.
,Moment…srdce…S…´
"Sasuke." řekl už nahlas, upustil peněženku a běžel k Tsunade. Do kanceláře přilítl jako blesk a tak chvíli trvalo než popadl dech.
"Sa…Sasuke…byl u mě…" řekl Naruto a přitom pořád vydýchával.
"Cože?! Tys ho viděl? Říkal něco? Kam pak šel?!" zahrnula ho otázkami Tsunade a hned se přestala věnovat předešlé činnosti, což bylo razítkování papírů.
"Ne neviděl jsem ho…já jsem spal, ale ráno jsem našel na stole tohle." řekl už normálním hlasem a podal jí papír. Tsunade si ho prohlédla a pak ho podala zpátky Narutovi.
"Naruto, to, že je tam S. ještě neznamená, že to musí být Sasuke." řekla a začala opět razítkovat.
"Ale já to vím! Byl to určitě on! No tak, bábi Tsunade!"
"A proč seš tím tak jistej?" řekla a podívala se na něj.
"Stejně tak to mohla být Sakura. Nebo někdo jiný z Konohy, komu jméno začíná na S, a těch je hodně."
"Ale…ale mě nikdo jinej na S nemiluje!" řekl Naruto a podíval se do země.
"I kdyby to byl Sasuke, Naruto, tak teď už je dávno někde pryč. Prohledávat okolí Konohy už by bylo zbytečné."
"Tak nám dejte misi! Najít Sasukeho!"
"Takovejch misí už bylo, a i když jste ho našli tak zase utekl. Naruto smiř se s tím, že Sasuke prostě odešel, bylo to jeho rozhodnutí…"
"Já se s tim ale prostě nedokážu smířit! Dej nám aspoň ještě jednu misi, prosím!" řekl Naruto a prosebně se zadíval na Tsunade. Ta si jenom povzdechla.
"No…tak dobře. Ale je to vaše poslední šance. Jestli nenajdete Sasukeho teď, tak už nikdy. Sežeň si tým a můžete ještě dneska vyrazit." řekla a Naruto by nejradši skákal do stropu radostí.
"Děkuju, bábi Tsunade!" řekl a vyběhnul ven. Jako první to šel oznámit Sakuře a Kakashimu a začli dávat dohromady tým, se kterým půjdou hledat Sasukeho. Nakonec se u hlavní brány sešel Naruto, Kakashi, Sakura, Neji, Kiba, Lee, Shikamaru a Gai. Shika se ujal vedení a řekl jim v jakém seskupení a pořadí půjdou. Potom se rozeběhli pryč z Konohy.
Mezitím byl už Sasuke se svým týmem v úkrytu Akatsuki. Dokumenty, které ukradli v Konoze předali Peinovy a Sasuke odešel do svého pokoje. Nemohl přestat myslet na Naruta, byl rád, že ho alespoň viděl, že je v pořádku. Potom usnul, ale nevěděl, co ho čeká po probuzení…

NaruSasu - Snow White Sasuke

13. července 2009 v 21:17 | Mitsuki |  Doujinshi
Úplně dokolaný doujinshi s dokonalou hudbou, no prostě musíte to vidět. :D


Zetsu 2 by Narein

12. července 2009 v 18:23 | Mitsuki |  Naruto - FA
Komentář k obrázku od autora: snaha byla :3


Chceš, aby byl zde zveřejněn i tvůj FanArt?

10. července 2009 v 13:22 | Mitsuki |  FanArty
Jestli jo, stačí mi napsat mail na plcek1@seznam.cz , k mailu přiložit tvůj FanArt, napiš tvoji přezdívku, z jakého je FanArt anime a pokud chceš, můžeš přidat i nějaký text, který si přeješ dát do článku i s obrázkem ;) Tak můžete něco poslat :D

Rozcestník - FanArt

10. července 2009 v 13:17 | Mitsuki |  FanArty
Můj FanArt - SasuNaru

10. července 2009 v 13:14 | Mitsuki |  Naruto - FA
Je to kreslený podle předlohyJinak je to teprve můj 3 obrázek ve stylu manga, takže pochopte že nic mocTy předchozí dva sem radši dávat nebudu, jeden je moje vymyšlená postava a druhý...omlouvám se, Itachi-san! xD

Obrázek sem bohužel nejde vložit, protože je moc velký, a tak ho najdete zde:
http://i398.photobucket.com/albums/pp69/pLcEk/SasuNaru.jpg


Poloviční láska 2

9. července 2009 v 11:33 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
Napsala jsem pro vás další dílek, snad se bude líbit! Je o něco kratší než ten minulý, to vám ale snad vynahradí jednorázovka, kterou už píšu a dneska bude určitě dokončená. Enjoy :)

Poloviční láska

8. července 2009 v 20:26 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
Jak jsem slíbila, je tu! Úplně první povídka na tomhle blogu. Snad se vám bude líbit. :) Pište komentíky, potěší to! :) Klik na Celý článek