lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Poloviční láska 3

14. července 2009 v 18:38 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
Hledali už čtyři dny. Po Sasukem nebyla stále žádná stopa a všichni už pomalu ztráceli naději.
"Naruto…je mi to líto. Musíme se teď ale vrátit do vesnice a podat zprávu Tsunade." řekl Kakashi a Naruto přikývl a sklopil hlavu. Rozešel se směr Konoha a když nikdo nešel za ním, otočil se.
"Tak jdem ne?!" zakřičel a všichni se na něj podívali a pak přikývli.
Sasuke se pomalu blížil se svým týmem ke Konoze. Už je to nějaké tři roky, co odešel z téhle vesnice a za tu dobu nevěděl o svém blonďáčkovi nic. A proto se sem do Konohy těšil, že ho možná znovu uvidí, byť jenom na chvilku. I když to vzhledem k tomu, že je noc a oni se snaží být co nejméně nápadní, není moc pravděpodobné. I tak ale doufal, že svoji lásku někde uvidí. Obešli po okraji Konohu, až se dostali naproti sídlu hokage. Dostali se dovnitř a zamířili do kanceláře.
"Suigetsu, seber ty dokumenty a padáme." zašeptal Sasuke a osoba vedle něj přikývla. Vešli do kanceláře a Sui se začal hrabat v šuplíku. Když konečně našel to co chtěli, zmizeli stejně potichu pryč.
"Běžte pryč z Konohy a někde tam na mě počkejte, já si ještě musím něco zařídit."
"To nemyslíš vážně Sasuke! Co když tě tu najdou? To je to tak důležitý?" řekla Karin a starostlivě se na něj podívala.
"Jo…je." odpověděl Sasuke a rozběhnul se od sídla hokage pryč. Běžel směrem k jednomu bytu a vyskákal po střechách až k oknu. Zadíval se dovnitř a skoro se mu až zastavilo srdce při pohledu na rozvaleného Naruta na posteli. Od té doby, co ho viděl naposledy se změnil. Dospěl. Měl na sobě jenom trenky a peřina se válela někde skopaná na zemi. V obličeji měl klidný výraz a jeho vypracovaná hruď se mu pravidelně zvedala. Sasukeho srdce přímo křičelo, ať jde za ním a aspoň jednou se ho dotkne nebo políbí, ale neudělal to. Potichu vešel dovnitř a vzal ze stolku papír a tužku. Nakreslil na něj srdce a pod to "S.", a položil to na noční stolek. Potom zase potichu odešel ke svému týmu.
Naruto se probudil, a bylo to pro něj ráno jako každé jiné. Vstal, převlékl se a odešel do kuchyně udělat si snídani. Potom si šel vzít na noční stolek jeho peněženku - žábu, protože potřeboval nakoupit. Sáhl po ní, ale všiml si, že je na stolku něco navíc, co tam včera večer určitě nebylo.
,Srdce? Kdo by mě mohl kreslit srdce? A kdo je to S.?´ pomyslel si a pozorně se zadíval na papír, jako by hledal něco, co by mu řeklo víc.
,Moment…srdce…S…´
"Sasuke." řekl už nahlas, upustil peněženku a běžel k Tsunade. Do kanceláře přilítl jako blesk a tak chvíli trvalo než popadl dech.
"Sa…Sasuke…byl u mě…" řekl Naruto a přitom pořád vydýchával.
"Cože?! Tys ho viděl? Říkal něco? Kam pak šel?!" zahrnula ho otázkami Tsunade a hned se přestala věnovat předešlé činnosti, což bylo razítkování papírů.
"Ne neviděl jsem ho…já jsem spal, ale ráno jsem našel na stole tohle." řekl už normálním hlasem a podal jí papír. Tsunade si ho prohlédla a pak ho podala zpátky Narutovi.
"Naruto, to, že je tam S. ještě neznamená, že to musí být Sasuke." řekla a začala opět razítkovat.
"Ale já to vím! Byl to určitě on! No tak, bábi Tsunade!"
"A proč seš tím tak jistej?" řekla a podívala se na něj.
"Stejně tak to mohla být Sakura. Nebo někdo jiný z Konohy, komu jméno začíná na S, a těch je hodně."
"Ale…ale mě nikdo jinej na S nemiluje!" řekl Naruto a podíval se do země.
"I kdyby to byl Sasuke, Naruto, tak teď už je dávno někde pryč. Prohledávat okolí Konohy už by bylo zbytečné."
"Tak nám dejte misi! Najít Sasukeho!"
"Takovejch misí už bylo, a i když jste ho našli tak zase utekl. Naruto smiř se s tím, že Sasuke prostě odešel, bylo to jeho rozhodnutí…"
"Já se s tim ale prostě nedokážu smířit! Dej nám aspoň ještě jednu misi, prosím!" řekl Naruto a prosebně se zadíval na Tsunade. Ta si jenom povzdechla.
"No…tak dobře. Ale je to vaše poslední šance. Jestli nenajdete Sasukeho teď, tak už nikdy. Sežeň si tým a můžete ještě dneska vyrazit." řekla a Naruto by nejradši skákal do stropu radostí.
"Děkuju, bábi Tsunade!" řekl a vyběhnul ven. Jako první to šel oznámit Sakuře a Kakashimu a začli dávat dohromady tým, se kterým půjdou hledat Sasukeho. Nakonec se u hlavní brány sešel Naruto, Kakashi, Sakura, Neji, Kiba, Lee, Shikamaru a Gai. Shika se ujal vedení a řekl jim v jakém seskupení a pořadí půjdou. Potom se rozeběhli pryč z Konohy.
Mezitím byl už Sasuke se svým týmem v úkrytu Akatsuki. Dokumenty, které ukradli v Konoze předali Peinovy a Sasuke odešel do svého pokoje. Nemohl přestat myslet na Naruta, byl rád, že ho alespoň viděl, že je v pořádku. Potom usnul, ale nevěděl, co ho čeká po probuzení…
 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lordqaa Lordqaa | Web | 16. července 2009 v 16:53 | Reagovat

to je moc pěkný x), těším se na pokračování, jsem opravdu zvědavá, jestli to skončí dobře, nebo špatně... x)

2 Iruka sensei Iruka sensei | Web | 29. července 2009 v 20:48 | Reagovat

Páni co se stalo???'!!!!
Honem další díl :-D

3 MihokoKawashaki^^ MihokoKawashaki^^ | Web | 3. srpna 2009 v 16:47 | Reagovat

Týý jo tak to je upe fajnej dílek ♥ Moc miluju tuhle povídku x) ♥ Takže já jdu zase na další x)

4 Gel-chan Gel-chan | Web | 4. srpna 2009 v 0:09 | Reagovat

Kásný ... :D

5 jaja jaja | 30. července 2010 v 20:23 | Reagovat

supeeeer rychle dalsi dilecek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama