lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Nevěř všemu, co slyšíš 3

28. srpna 2009 v 0:05 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky

Narein mě předevčírem odjela pryč na soustředko a já jí slíbila, že až se vrátí bude napsaný od každýho něco. Vrátit se má v sobotu, takže do tý doby čekejte:
Nevěř všemu, co slyšíš 4
Poloviční láska 8
Sasukeho problémy: žehlička
A MOŽNÁ jestli budu mít psací náladu tak:
Sasukeho problémy 2: rande propadák
Ale teď už ten třetí díl :D

Naruto si lehnul k ohni, ale protože neměl spacák, byla mu strašná zima. Snažil se aspoň trošku zahřát a tak se stočil do klubíčka a za chvíli se mu tak i podařilo usnout.
Sasuke se asi ve dvě ráno vzbudil, protože se mu chtělo na záchod a po cestě si všimnul Naruta u ohně, co se celej klepal zimou. Chvíli přemýšlel a nakonec vzal Naruta opatrně do náruče tak, aby ho nevzbudil a odnesl ho do stanu, kde ho hned přikryl. Naruto se jenom zavrtěl a spal dál, tomu se Sasuke musel usmát. Nakonec šel na ten záchod a potom se vrátil zpět do stanu, otočil se k Narutovi zády a usnul.
Druhý den ráno se Sasuke vzbudil jako první. Otočil se na Naruta a když si všimnul, že si spacák zase skopal, opatrně ho přikryl aby ho nevzbudil a pak vylezl ze stanu a šel se nasnídat. Ještě se porozhlídnul po okolí a když nic zajímavýho nenašel, zase se vrátil do stanu. Posadil se vedle Naruta a díval se na něj, i když toho moc neviděl, protože byl k němu otočený zády. Naklonil se a dal mu malou pusu na tvář, to způsobilo že se Naruto k němu otočil čelem, ale nevzbudil se. Pootevřel rty a to už bylo na Sasukeho moc, začal ho líbat a jazykem mu vklouzl do úst. Naruta to hned probralo a odstrčil ho od sebe.
"Co blbneš?!"
"Promiň…" řekl Sasuke a sklopil hlavu.
"Nech mě už konečně bejt chápeš?!"
"Ale to prostě nejde!"
"Nech mě bejt!" zakřičel Naruto a utekl ven. Sasuke po chvíli vyšel ven taky, ale kvůli tomu aby mohl sbalit stan. Naruto se ho snažil nevnímat, ale i když se mu to zdálo divný, začínal po něm taky koukat.
Sasukemu bylo líto že ho Naruto pořád odstrkuje, i když se mu na druhou stranu nedivil. Dal si věci do tašky a odešel si sednout k řece nedaleko od nich. Naruto ho ale sledoval a sednul si někam pod strom tak, aby na něj viděl. Sasuke si ho nevšimnul a podíval se na pomalu plynoucí řeku.
"Naruto…" řekl nahlas a hodil do řeky kamínek. Jmenovaný co seděl u stromu zpozorněl a čekal, co bude dělat dál.
"Proč tě jenom musim tak milovat? Byl sem idiot že sem ti tak ublížil." pokračoval Sasuke a nakonec si lehnul do trávy s rukama za hlavou a díval se na nebe. Narutovi mu ho bylo, když to slyšel, docela líto a tak si lehnul na trávu kousek dál od něj. Sasuke si ho ale ani tak nevšimnul, už nic neříkal jenom se díval do nebe.
"Opravdu si to tak nemyslel?" zašeptal Naruto tak, že to skoro neslyšel ani on sám. Sasu si povzdychnul a nakonec si řekl, že když už tu je tak se aspoň vykoupe v řece. Svléknul si všechno oblečení a za Narutova pohledu, o kterém nevěděl, skočil do řeky. Chvíli tam zůstal a pak zase vylezl na břeh a osušil se ručníkem. (Ten se tam prostě najednou vzal. :D)
Začal se oblíkat, když si všimnul Naruta jak sedí v trávě a kouká se na něj. Rychle na sebe hodil poslední kousek oblečení - tričko, a šel pryč.
"Tak jak si to myslel?" ozval se za ním Naruto a šel k němu. Sasuke se zastavil ale pořád byl k němu otočenej zády.
"To co si tu říkal…" zašeptal a Sasuke k němu pootočil hlavu.
"T-ty si to slyšel?"
"Jo. Tak jak si to myslel?"
"Tak jak jsem to řikal." Odpověděl Sasuke a zase se k němu otočil zády.
"Aha."řekl Naruto a odešel k Sakuře, Saiovy a Kakashimu. Sasuke se za chvíli vrátil taky a vyrazili dál na cestu. Šli celý den bez nějaké větší přestávky, aby tam byli co nejdřív a zastavili se až večer úplně vyčerpaní, chvíli trvalo než zase pobrali dech a mohli postavit stany. Naruto už ani neprotestoval, z části taky kvůli tomu, že byl vážně unavenej a tak si zalezl do stanu. Sasuke, který neměl absolutně náladu na to se hádat, si lehl vedle a radši se k němu otočil zády. Naruto si ale lehnul čelem k němu a hypnotizoval mu záda.
"Naruto…?" zašeptal po chvíli Sasuke, protože ucítil ten pohled a nemohl z toho chudák usnout. Otočil se na něj, ale Naruto rychle zavřel oči a dělal že spí. Tak Sasuke zůstal čelem k němu a zavřel oči, ve snaze konečně se propadnout do říše snů. Naruto ho jedním okem pozoroval, Sasuke už ale z vyčerpání usnul a tak o ničem nevěděl. Naru si ho musel pořád prohlížet, ale nakonec už to nevydržel a usnul taky. V noci mu ale byla zima a tak se nevědomky přitulil k Sasukemu. Ten když se ráno vzbudil, uvědomil si jak je u něj Naruto blízko a jenom nechápavě vytřeštil oči. Naruto ale dál spokojeně spal a Sasukemu se od něj moc odcházet nechtělo, a tak se k němu blíž přitisknul a pohladil ho po tváři. Blonďáčkovy se na tváři objevil úsměv a ze spánku se k němu zmáčknul ještě víc.
Sasuke už to nevydržel, přerušil vzdálenost asi tří centimetrů a políbil ho.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Naruko Naruko | Web | 28. srpna 2009 v 9:00 | Reagovat

to bylo kawaiidnýýý!!! =) už se moc těším na další díl a na tamty tři povídky ;)

2 terkic terkic | Web | 28. srpna 2009 v 9:10 | Reagovat

jůů dál:-)

3 May Darrellová ^___^ May Darrellová ^___^ | Web | 28. srpna 2009 v 14:11 | Reagovat

Jé, bylo to hezké. Moc se těším na další pokračování...

4 Narein Narein | 29. srpna 2009 v 13:54 | Reagovat

konecne!! :D ja uz myslela ze se toho nedoziju a ze si ze me delas .... xDD a ze to nebude a ono to je !! :D parada  diky moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama