lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Sasukeho problémy 1 - žehlička

28. srpna 2009 v 23:12 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
Tak je tu nová povídka :D Pište komentáře!

Jednoho rána se naše milá Tsunade rozhodla, že jounini a chunnini (to skloňování…) z Konohy neměli už dlouho žádnou dovolenou, a tak že je pošle k moři. Svolala si je tedy do kanceláře a stoupla si před ně.
"Takže, moji milí podřízení," začala svůj proslov, ale moc lidí z takového oslovení nadšených nebylo.
"Tak si tak jednoho rána sedím v kanceláři. Bylo horko na padnutí a ani větráky po celé místnosti nepomáhali. Udělala jsem si proto jeden moc osvěžující drink a zase sem si zasedla do křesílka, s nohama na stole. Drink docela pomáhal a tak---"
"Hele, jestli nám chcete sdělovat vaše zážitky z rána tak se tu vykecávejte třeba se Shizune, ale my na tohle vážně nemáme čas, dattebayo!!" přerušil Naruto svým výkřikem Tsunade, která skoro zapoměla, co jim to vlastně chtěla říct.
"Nech Tsunade-sama domluvit, idiote! Kvůli tomu by si nás sem všechny nevolala!" řekla naštvaná Sakura a flákla chudáka Naruta po hlavě.
"Kyááaah, to bylo za co Sakura-chaaan..?" zamrmlal Naruto když se zvedal ze země s ublíženým výrazem a dlaní si mnul tu část hlavy, na kterej se mu pomalu začala dělat boule.
,Kráva jedna růžovlasá! Proč ho pořád mlátí? Sama by potřebovala jednu pořádnou ránu do hlavy, aby se jí v ní konečně rozsvítilo…´ pomyslel si Sasuke ale ve tváři měl pořád svůj arogantní výraz.
"Dost! Přestaňte, všichni! To hlavní co sem vám chtěla říct je, že jsem se rozhodla, že vám dám týdenní dovolenou!" řekla rázně Tsunade a na to se ozvaly nadšené výkřiky. Jenom Lee z toho nadšený nebyl, nechápal, jak někdo může takhle plýtvat sílou mládí a týden nic nedělat.
"Jooo! A budem doma nebo se někam pojede, Tsunade-baachan?" začal se hned vyptávat Naruto, jehož hyperaktivita se po téhle zprávě ještě zvýšila a tak měl co dělat aby se udržel na jednom místě a nezačal jim tam radostí skákat dva metry vysoko.
"Jo! Přemýšlela jsem nad tím a došla sem k závěru, že je příšerný vedro a stejně by jste byli pořád zalezlý u bazénu, takže vás pošlu k moři!"
"Moře?!" vypískl Sasuke a skoro všichni se na něj otočili, tohle u něj totiž nebylo moc zvykem.
"Něco se ti nelíbí?" změřila si ho pohledem Tsunade a Sasuke radši sklapnul.
"No není to skvělý? Sasukeee pojedeme k moři! Ty nejsi nadšenej??" řekl Naruto s úsměvem od ucha k uchu.
"Jasně že sem. Strašně nadšenej…"
,Proč k moři sakra? No nic tak se tam nebudu moc potápět…´ pomyslel si Sasuke, ale hned ho od takového myšlení přerušil Naruto.
"Už se těšim jak tě tam utopim!" začal se smát a Sasuke se na něj otočil s vražedným výrazem ve tváři.
"Opovaž se mě stáhnout pod hladinu usuratonkachi!!"
"No jasně" zakřenil se na něj Naruto a Sasuke si jenom odfrknul a otočil se zpátky. O tři hodiny později už všichni seděli v autobuse, směr - moře. Sasuke seděl vedle Naruta, kterej za chvíli usnul a díval se na něj.
,Už to v sobě nemůžu dál držet, musim mu to nějak říct. Ale jak? Už vim, pozvu ho na rande. Ale co když mi odmítne? Ne, mě Sasukemu Uchihovy nikdo neodolá! *pomyslný úšklebek* I když jak je to u něj nevim…no ale za zkoušku nic nedam…trošku se upravim a určitě mě podlehne, hehe…Uzumaki Naruto už se na to rande těšim! Zařídim abych ti pořád vrtal v hlavě a nedal ti spát, na to se vsaď. ´ začal si plánovat v hlavě Sasuke, mezitím už ale dojely na místo a Naruto pořád spal.
,To je moje šance´problesklo Sasukemu hlavou a naklonil se nad něj tak, že od něj byl obličejem snad tři centimetry. Chytnul ho za bradu a otočil si ho tváří přímo proti sobě. Potom s ním lehce zatřásl a Naruto otevřel své oči modré jako obloha, které teď zrovna hleděli zpříma do těch Sasukeho.
"Dobré ráno." řekl a kouzelně se na něj usmál, Naruto když si uvědomil jak moc je u něj blízko se lehce začervenal.
"Už jsme na místě." zašeptal Sasuke ještě a pak se od něj vzdálil a napřímil se, nezapoměl při tom ale Naruta nenápadně pohladit po tváři.
"J-jo, díky." Řekl z toho ještě mírně vykolejený Naruto, ale nakonec taky vstal, vzal si kufr a připojil se k ostatním, co mířili do hotelu. Pokoj měli spolu, za což byl Sasuke nesmírně rád. Začal si hned vybalovat věci z kufru, ale když už byl skoro celý prázdný, zarazil se. Ještě jednou otevřel větší kosmetickou tašku.
,Sprcháč, houba, pasta na zuby, kartáček, šampon, kondicionér, maska na vlasy, vosk na vlasy, lak na vlasy, hřeben……KDE JE SAKRA MOJE ŽEHLIČKA?!??!! Ne to ne! Já jí nechal doma! Sakra!! Sem idiot sem idiot sem idiot…bez vyžehlenejch vlasů nemůžu ani vylézt na ulici a to chci Naruta pozvat na rande?! Doprdele!´ nadával si v duchu Sasuke a celej naštvanej hodil tašku zpátky do kufru.
"Děje se něco?" řekl překvapeně Naruto, když si všimnul že asi není úplně šťastnej.
"Ne nic vůbec nic se neděje!" odseknul Sasuke ale tón jeho hlasu tomu nenaznačoval. Naruto když viděl že teď není nejlepší chvíle se s nim o něčem bavit, radši zmlknul a dál se věnoval vyndavání věcí.
,Klid, chce to klid. Hlavně nesmim bejt takhle naštvanej, když je tu on. To bych se mu pak do hlavy moc nedostal…nebo možná jako cholerik číslo jedna, ale to já nechci. Dobře, budu se chovat jako že se nic nestalo. Hlavně bejt milej…´
"Naruto? Nepotřebuješ s tim pomoct?" řekl Sasuke a mile se usmál, i když ve skutečnosti by to tu nejradši všechno rozmlátil. No to zas ne, nebudu přehánět. Ale naštvanej byl dost. Naruto byl úplně mimo z toho, že Sasuke už se na něj dvakrát usmál za předchozí půl hodinu, když předtím se na něj usmál možná tak dvakrát za život.
"No jestli ti to nevadí, tak jo." Souhlasil nakonec, proč taky ne, měl toho celkem dost a šlo mu to pomalu. Sasuke se hned zvednul a začal mu pomáhat s vybalováním. Když se dostal k jeho spodnímu prádlu, chytnul záchvat smíchu. V ruce držel růžový trenky s volánky a drobnýma srdíčkama. Uprostřed bylo zavazování a provázek byl zavázaný na mašličku.
"No co! Ty jsem dostal od Saie k narozeninám, já za to nemůžu! Máš něco proti??" bránil se Naruto a Sasuke se hned přestal smát. Představil si v tom totiž Naruta.
"Ne, vlastně…přijde mi to roztomilý…"
"Roztomilý? Sasuke ty seš debil! Vždyť je to úplně příšerný, tohle bych si na sebe nikdy nevzal!" začal se smát Naruto a Sasuke byl z toho úplně mimo.
"No…asi máš pravdu…" řekl nepřítomným hlasem (pořád byl u představ Naruta v těch trenkách). Radši je hodil zpátky a začal vyndavat další věci. Za pár minut s tím byli hotový a Sasuke zaplul do koupelny se osprchovat. Schválně nechal pootevřené dveře a ručník v pokoji. Naruto si těch dveří všimnul, a tak mu je šel zavřít. Za chvilku se ale z koupelny ozval Sasukeho hlas.
"Naruto? Můžeš mi prosimtě přinést ručník? Zapoměl sem si ho vzít…" řekl a pousmál se, to ale Naruto nemohl vědět. Sebral teda ručník a šel s ním do koupelny, naskytl se mu pohled na nahého Uchihu, kterému stékaly kapky vody po těle. Každá jeho fanynka by v tu chvíli nejspíš omdlela, v lepším případě by zůstala stát s otevřenou hubou a nebo by se na něj vrhla. Naruto jenom polkl a zaraženě si ho prohlížel.
"Co je? To se ti tak líbim že si mě musíš prohlížet?" ušklíbl se Sasuke a Naruto zrudnul
"Seš debil! Tady to máš" hodil po něm ručník a když se před ním Sasuke začal utírat, to už bylo na něj moc a tak radši rychle vyplul z koupelny. A protože Sasuke neměl sebou v koupelně samozřejmě ani oblečení, za chvíli vyšel jenom s ručníkem kolem pasu.
"Nemohl by sis příště sebou nosit oblečení i ručník? Fakt tě zrovna nemusim moc vočumovat." Řekl Naruto, když se před ním začal převlíkat.
"Ty si mě očumoval?" řekl Sasuke a pousmál se.
"T-to…jasně že ne! Seš fakt blbej víš to? Prostě se jinam koukat nešlo!"
"Co ti je? Závidíš že ho mam většího?"
"Sklapni."
"Takže mám?"
"Ne!"
"Nevěřim ti."
"Nehodlam ti to dokazovat."
,Škoda…ale jednou mě to dokážeš a moc rád, to se ještě budeš divit.´ pomyslel si Sasuke a už převlečený si lehnul na postel vedle Naruta. Už byl večer a oba byli dost unavení, a tak zachvíli usnuli.
Druhý den ráno se oba vydali na pláž. Sasuke s tím, že se tam nehodlá potápět, protože chce aspoň na to rande udržet svoje vlasy rovný. Potom už si je ale stejně bude muset umejt, nebude přece chodit s tejden nemytýma vlasama, fuj. A i kvůli tomu se rozhodl, že ho na rande pozve už dneska.
Den zatím probíhal celkem v klidu, jenom Naruto pořád nutil Sasukeho aby se potopil, ten ale rezignovaně odmítal a tak se ho snažil potopit, i když zatím marně.
"Hele, Naruto..?" zeptal se kolem čtvrté odpoledne Sasuke, když byli zrovna s Narutem v moři.
"Hm?"
"Nezašel bys dneska večer někam ven?"
"Jako ven jako…kam ven? Jak to myslíš?"
"No třeba jako na rande."
"RAN-DE?!" vypísknul Naruto až se za nim pár lidí otočilo.
"Jo. Rande. Půjdeš?" řekl celkem klidně Sasuke a čekal na odpověď. Naruto na něj chvíli zíral jako jestli je v pořádku, potom zamyšleným pohledem, pak nerozhodně a nakonec…
"No tak třeba jo, proč ne." Odpověděl a Sasuke v duchu skákal radostí.
"Dneska večer v půl osmý, jo?"
"Tak jo, ale nejdřív tě potopim!" vypísknul nadšeně Naruto a než Sasuke stačil něco zaregistrovat, Naruto se na něj vrhnul a o pár sekund později už byl pod vodou.
"Ne to ne!!! Moje vlasy!" křičel ale nebylo to vůbec slyšet, jenom mu od pusy vycházeli bubliny.
,Sakra! Jak teď mam jít na rande?! S kudrnatejma vlasama! Bože! Naruto se posere smíchy až mě uvidí!´
Vynořil se z vody a s vražedným výrazem si měřil Naruta, kterej se smál.
"Fajn. V půl osmý." Řekl Sasuke naštvaně a odešel pryč.
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 29. srpna 2009 v 0:32 | Reagovat

docela Sasukemu i rozumim, já už bez žehličky taky nikam nejezdim:D vypadá to fakt zajímavě, už se těšim na další díl:-)

2 Narein Narein | 29. srpna 2009 v 14:23 | Reagovat

jaj at se stim sasu smiri ja uz zehlicku taky dala k ledu pac uz me neba se stim tento xDD :-)  :-D

3 Naruko Naruko | Web | 31. srpna 2009 v 14:26 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  kawaaii já se tak těším na další dííííl  :-D  :-D  :-D

4 Lordqaa Lordqaa | 31. srpna 2009 v 18:40 | Reagovat

xD, ten konec!! Chudák Sasuke!! Ho začínám i litovat x) Se těším na pokračování

5 Mekare Mekare | 10. září 2009 v 16:51 | Reagovat

co by som dala za to vydieť brckeveho sasukeho :-D.. sa tesm na pokracko.. :D

6 Parrody Parrody | 23. května 2011 v 18:56 | Reagovat

Sasuke kudrnáč :D Tak to je představa :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama