lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Říjen 2009

Poloviční láska 8

31. října 2009 v 2:32 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
Tyyyjo, ne vážně nevidíte špatně o_O Já sem fakt něco napsala, od 29. srpna :D Nevim co mě to tak popadlo ale docela mě to bavilo psát tenhle díl. Začla sem to psát asi něco po jednej a skončila teď před minutkou, já vim hodně času málo textu ale aspoň něco ;) Sem úplně happy že sem sem něco přidala :D Jenom nevim jestli zejtra už se to zase nevrátí do "normálu", tj. že zase delší dobu nic nenapíšu...ale dávejte to za vinu těm dvěma, Tamakimu a Giichimu, oni za to můžou, celej den s nima prokecam na Skypu a nemam čas psát, jooo To až teď v noci když odešli sem mohla :DD
Asi už ani nevíte o čem ta povídka je a budete si jí muset přečíst odznova jako já abych věděla co to vlastně píšu...snad sem za tu dobu nezapoměla psát a bude to aspoň k vydržení. ;)

Kolem 17:45 hodin stál blonďáček před zrcadlem a přemýšlel, co si vzít na sebe. Dlouhou chvíli se hrabal ve skříni, než vytáhl žluto-oranžové tričko a černé džíny, i když pořád přemýšlel, jestli by nebylo lepší to modré. Sasuke zatím to co si vezme na party neřešil. Pohodlně ležel na posteli s rukama za hlavou a pozoroval ho.
"Proč se na mě tak díváš?" otočil se na něj Naruto.
"Já jenom nechápu, proč se připravuješ tak brzo. Máme tam bejt až za třičtvrtě hodiny ne?"
"Já radši všechno dřív než na poslední chvíli." usmál se Naru a šel do koupelny. Převlékl se do vybraného oblečení a začal kontrolovat zblízka stav svého obličeje a vlasů v zrcadle.
"Mam hrozný vlasy, něco s tim musim udělat. Nejdřív to chce učesat…..taak a teď, hmm… možná by to chtělo trošku - jo, to je ono." sáhl po vosku na vlasy, nabral si trošku na prsty a vlasy si s tím pečlivě upravil. Mírně rozcuchané vlasy a menší patka, která mu šahala jenom k obočí mu slušela. Ještě všechno zafixoval lakem na vlasy s meruňkovou vůní a byl se svým vzhledem spokojený. Už bylo po šesté hodině a Sasuke pořád ležel a nic nedělal.
"No tak Sasuke! Pohni trošku, nebo to nestihnem!" začal ho popohánět Naruto, když se vrátil do pokoje. Vždycky chtěl být všude včas a nesnášel, když má na něco málo času, proto se vypravuje o dost dříve.
"Buď v klidu, stihnu to." odpověděl mu Sasuke a bylo na něm vidět, že by nejradši nikam nešel a zůstal doma. Popravdě řečeno, představa že je na nějaké párty co pořádá Ino ho vůbec nelákala. Akorát ho budou všechny holky otravovat a nosit mu dárky "na přivítanou". Navíc tam bude Sakura co chodila s Narutem…
,Ale až uvidí že jsem s Narutem, snad mi dají pokoj. Musim všem dokázat že mam zájem jenom o něj a o nikoho jinýho…jinak se těch "fanynek" nezbavim, jedině v důchodu.´ pomyslel si a pomalu vstal. Protáhl se a zamířil ke skříni. Zase tolik se svým vzhledem nezabýval, vzal si taky černý džíny a modré upnuté tričko. V koupelně si akorát vyčistil zuby, učesal vlasy (ty mu vzadu stojí sami, tak si je ani nemusí ničím zvedat) a došel si na záchod. Vyšel z koupelny, chytnul Naruta za ruku a vyšel ven.
"Um…Sasuke?" řekl nervózně Naruto, když ho pořád nepouštěl.
"No?"
"Vážně chceš aby to o nás každej věděl?"
"To už stejně ví. Jestli to ví Kakashi od Tsunade, ví to celá vesnice. To je zaručený." vysvětlil Sasuke a dál pokračovali v cestě k Ino.
Když dorazili na místo, bylo akorát něco kolem 18:30. Pár lidí už tu bylo a ta další část co měla přijít, se sem pomalu hrnula.
"Sasukeee!" přiběhla k nim hned Ino s party čepičkou na hlavě, jakmile vešli do dveří.
"Sem tak rád že tě vidim." řekl ironicky Sasuke a podíval se na ní. Ta radši dělala, že tu ironii v jeho hlase neslyšela.
"Pojďte dovnitř už tu na vás čekáme." pokusila se Ino o ten nejsexy úsměv co umí, Naruto ale zadržoval smích protože vypadala jako čarodějnice, v kombinaci s rozpuštěnýma navlněnýma vlasama (asi si myslela že na to Sasukeho sbalí), žluto-růžovýma stínama na oči a růžovým leskem na rty.
"Líčila tě Sakura? Vypadáš na to." neodpustil si Sasuke další poznámku.
"Co, líbí?" řekla Sakura co k nim zrovna přišla a usmála se.
"Ne. Je to příšerný." potvrdil jí Sasuke krutou realitu a Sakuře i Ině hned zmizl úsměv ze rtů.
"Ehm…co si radši vzít chlebíček?" snažil se Naruto zachránit situaci a už táhl Sasukeho ke stolu s jídlem.
"Jestli je připravovala Sakura, tak mám vážný obavy o svoje zdraví." řekl Sasuke před tím, než se zakousnul do chlebíčku.
"Mě dofceua chutbnai" řekl Naru s plnou pusou a usmál se. Sasuke už to radši dál neřešil a vzal si skleničku pomerančového džusu (ten je z obchodu, aspoň se může bez obav napít =).
Dorazila snad polovina Konohy, z větší části se účastnili samozdřejmě holky. Oslava byla správně rozjetá, Sasuke s Narutem zrovna seděli na nějakém gauči a povídali si, když se ozvala Ino s mikrofonem.
"Takže, protože se nám tu vyskytlo víc dotazů na to, kdy se budou Sasukemu dávat dárky, řeknu vám to. Pokud mu chcete něco věnovat, tak to udělejte teď, přineste je sem na tenhle stůl." ukázala někam a sama tam šla něco odnést.
"Bože, stejně to všechno budou nějaký kýčovitý cetky." povzdechnul si Sasuke, když se díval jak se pomalu zvětšuje hromada na stole.
"No tak, měl bys bejt rád že seš oblíbenej ne?" podíval se a něj Naru.
"Ne, vážně nejsem rád za to, že mě pořád holky otravujou, dolejzají a snaží se mě sbalit. Štve mě to."
"Dělají to i když ví že jsem s tebou?"
"Vidíš to sám, že jo."
"Začnu žárlit."
"Tak to vážně nemusíš, Naruto. Ty seš pro mě ten jedinej, a ne žádná uječená blbka."
Naruto se usmál a vlepil Sasukemu pusu na tvář. V tom se přiřítila Ino se dvěma skleničkama v ruce.
"Sasuke, pojď si se mnou připít." usmála se a jednu mu podávala.
"Ne, díky."
"Ale proč? Jenom jedno nevinný připití, určitě máš žízeň."
"Hm…tak to sem dej." vzal si od ní skleničku a ne moc ochotně si s ní přiťuknul. Potom se pořádně napil, měl žízeň. Ino ho s úsměvem sledovala.
"Nějak se mi točí hlava…"

SasuNaru Yaoi

5. října 2009 v 19:48 | Mitsuki |  SasuNaru obrázky
Sou to víc nebo míň hard obrázky :D U nějakejch si nejsem jistá jesli to mam nebo nemam zařadit mezi yaoi a neni to spíš shounen-ai...ale myslim že nikomu to že je sem dam vadit nebude...aspoň yaoistkám jako já ne :D:D Některý sou ze Sasuke UKE ale tak yaoi to je...:D 18+ ale na to stejně každej sere...a komu to vadí - co tu ještě děláte? :DKonec...

4. října 2009 v 15:48 | Mitsuki |  Blog
Jo, je to tu...končim s blogem, úplně. Prostě nedokážu nic napsat a asi to nemá cenu dál pokračovat v tomhle blogu...Je mi to líto...Víc v celym článku...