lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Červen 2010

Osudná chyba

29. června 2010 v 22:21 | Mitsuki |  Sasunaru - jednorázovky
Tentokrát Itíčkova povídka :)
.
.
Jako každý den,jsem šel k jeho hrobu položit čerstvé květiny. Byl to už půlrok od smrti toho bloňdatého andílka,ale já se s tím pořád nevyrovnal. Neustále jsem si to dával za vinu,vždyť to taky byla moje vina. Kdybych se tenkrát zachoval jinak.
Nemohl jsem zapomenout na ty jeho nádherné modré oči,úsměvy a jeho občasné nechápání. Proč mě musel uhranout zrovna on, můj týmový partner, věčný rival a taky nejlepší přítel. Pořád jsem musel myslet na ten okamžik, na který bych nejradši zapomněl. No nic myslím,že by bylo lepší vám celou tuto záležitost objasnit. Začalo to asi takhle.

Před 7 měsíci

Sotva jsem se přiřítil na náš týmový sraz, začala kolem mě Sakura poskakovat jako vždycky. Naruto ležel pod stromem a přemýšlel se zavřenýma očima. Snažil jsem se Sakuru odstrčit, abych na něj měl lepší výhled. Vypadal prostě božsky, když přemýšlel.Chvíli jsem přemýšlel i já, díval se na něj a poprvé jsem si uvědomil, že on pro mě není jen týmový partner a kamarád. Já chtěl něco víc, chtěl jsem jeho tělo a možná i jeho lásku. Věděl jsem, že chodí s Hinatou, ale to mou touhu rozbouřilo ještě víc. Když jsem si uvědomil, na co myslím, raději jsem se šel věnovat Sakuře. Byla sice otravná, ale myslel jsem,že díky ní se zbavím myšlenek na Naruta. Naruto se najednou vytrhl z přemýšlení, zvedl se a šel se k nám přidat. Oba jsem je pozval na svou narozeninovou párty.Sakura úplně vypískla, rozzářila se štěstím a řekla, že přijde. Naruto napřed tvrdil, že má něco domluveného s Hinatou, ale řekl jsem mu,že jí může vzít sebou.
S přípravami jsem začal už brzo ráno, abych pak měl dost času se připravit. Rodiče my zemřeli, když jsem byl malý a bratr Itachi měl nějaké rande, takže jsem měl dům sám pro sebe. V sedm jsem se ustrojil a když jsem se prohlížel v zrcadle, musel jsem uznat,že mi to sluší. Na sobě jsem měl volné džíny a vytahané tričko černé barvy. Trochu jsem si prohrábl vlasy a vydal jsem se otevřít prvním hostům. Byli to Neji a Kiba, který přišel společně se svým psem Akamarem. Potom dorazila i Ino se Sakurou a musím uznat, že jindy příšerně oblečené Sakuře, to celkem slušelo. Přicházelo stále více hostů a já už nevěděl, kdo z pozvaných přišel a kdo ještě nedorazil. V půl osmé konečně dorazil i on, bohužel i se svou přítelkyní. Když jsem jim přišel otevřít, málem jsem omdlel, Naruto měl na sobě své oblíbené oranžové tričko a černé pláťaky a Hinata měla oranžovou sukni a černé tílko. Dokonale spolu kontrastovali, ale mě zajímal jen ten blonďák. Večírek se už slušně rozjížděl a když jsem v jednom pokoji objevil svou kamarádku Tenten v objetí s Gaarou, radši jsem rychle odešel jinam. Naruto už byl velmi opilý a tak jsem toho využil. Když šel na záchod, šel jsem za ním,přitiskl jsem ho tam ke zdi, tak aby nemohl utéct. Políbil jsem ho a potom jsem mu ještě řekl,že ho moc miluju. Zjistil jsem, že nebyl zas tak opilý, aby si neuvědomoval co dělám. Rychle se vytrhl z mého sevření a utekl. Běžel jsem za ním, pak jsem viděl jak Hinatu odvádí ven. Vyběhl jsem za nimi ven a viděl jsem je, jak nasedají na Narutovu motorku. Křičel jsem na ně, aby nebláznili a zavolali si taxi. Oni mě však neposlouchali a pořádnou rychlostí vyrazili od mého domu. Nasedl jsem do auta a vydal jsem se za nimi. To jsem však neměl dělat. Naruto jízdu v opilosti zvládal bravurně, ale já mě velký problém. Po chvíli si všimli, že je pronásleduju, a tak se blonďák snažil provést úhybný manévr. Naneštěstí to bylo před velkou zatáčkou. Prudce přibrzdil, což jsem samozřejmě nečekal. A já už jsem to neubrzdil. Napálil jsem to do nich obrovskou rychlostí. Jediné co si pamatuji je, že motorka vylétla ze zatáčky.
Probudil jsem se v nemocnici, kde mi oznámili,že Naruto byl mrtvý na místě a Hinata je v komatu. Od té doby mě v noci děsí noční můry, neustále brečím.Cítím vinu za jeho smrt, vzpomínám na něj, ale to mi ho nevrátí. Rozhodl jsem se, že už za volant nikdy nesednu, a že přestanu pít. Protože poslední věc, kterou jsem v téhle kombinaci prožil byla právě tou OSUDNOU CHYBOU.

School time

29. června 2010 v 20:51 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky


Zaklapl jsem svůj notebook a podíval se na hodiny.
"Půl jedný…asi bych už mohl jít spát…" Vstal jsem a převlíkl se jenom do trenek, vyčistil jsem si zuby a lehnul si do postele. Byl zrovna úplněk, měsíc svítil skrz okno přímo na mě a já nemohl usnout. Zítra zase škola….píšem písemku z chemie a zemáku, měl bych mít úkol a matiku a spoustu dalších věcí, ale nejsem připravenej ani na jednu…Ale je mi to celkem jedno, k čemu mi v životě bude probíraná látka a nebo to, co jsem dostal v prváku za známku z matiky? Usnul jsem asi až po půl druhej, nemůžu spát nikdy, když je úplněk….
Ráno v šest hodin mi začal pípat vedle hlavy budík, nenávidim probouzení…aspoň půl hodiny dýl! Ale protože bych to nestíhal, musim vstávat takhle brzo. Nakonec jsem s velkým přemáháním vstal a skočil jsem se rychle osprchovat. Pohled v zrcadle sice nebyl zrovna skvělej, ale co nadělam…Převlíkl jsem se do školní uniformy, jsou to černý kalhoty a k tomu bílá košile, nic super skvělýho to teda není. Zapnul jsem si ještě noťas a mezitím sem si udělal snídani. Vzal jsem si jí ke kompu a zapnul facebook, jestli není něco novýho, pak jsem ještě rychle projel net a dojedl snídani. V koupelně jsem si vyčistil zuby a učesal vlasy, trošku jsem je za pomoci vosku rozcuchal a vyrazil jsem na autobus.
Když konečně přijel, nastoupil jsem spolu s ostatními a obsadil místo. Poslouchal jsem na mp3 mojí oblíbenou kapelu a přemýšlel nad spousty věcí. Do školy trvá cesta půl hodiny, bydlím celkem daleko. Když jsem tam došel, bylo půl osmý.
"Ahoj, Naruto," pozdravilo mě u vchodu do školy pár lidí ze třídy, tak jsem jim odpověděl na pozdrav a šel dovnitř. Ve třídě byl zase bordel, takže sem musel kličkovat, aby mě nesejmula právě letící houba, jakýsi divný spodní prádlo co nám visí ve třídě a podobně. Probojoval jsem se až do druhý lavice u okna, kde sedím a pozdravil jsem Saie, co je vedle mě.
"Čus, nemáš ten úkol na matiku?" zeptal jsem se a Sai vytáhnul domácí sešit.
"Na, zase nemáš co?" pousmál se a rovnou mi podával i propisku.
"Hmm…nějak sem to včera nestíhal." Začal jsem si opisovat úkol.
"Takže si seděl u kompu celej den až do noci?"
"No nějak tak" snažil sem se soustředit na psaní - to víte, ono je to tak hrozně těžký.
"Sakra, já to nechápu!!" vykřiknul jsem zoufale při kreslení něčeho, co bylo tak malý, že nebylo vidět skoro nic.
"Sai, proč kreslíš tak miniaturní věci??" otočil jsem se na něj, ale Sai už tam jaksi nebyl.
"Ale, Uzumaki zase nemá úkol, co?" ozval se za mnou hlas, kterej bych poznal snad všude.
"Ale, Uchiha má zase jako vždycky nejlepší úkol ze třídy, co?" podíval jsem se na Sasukeho, kterej se s pohledem na mě ušklíbnul.
"A ty to určitě potřebuješ půjčit od někoho, kdo to umí ten obrázek." Sakra, zas má pravdu!
"Chm, nikdo neřekl že to musim mít zrovna od tebe!" odseknul jsem mu, ale před očima mě mával úhledně vypracovanou úlohou z matiky.
"Achjo, tak pučíš mi to?"
"Co se říká?"
"Prosím." Protočil jsem oči a vzal jsem si od něj jeho sešit.
"Přemejšlel si nad doučováním? Tvoje matika je fakt strašná. Ostatně, poslední dobou ti přestává jít všechno."
"Jak zrovna ty můžeš vědět, co mi jde a co ne?"
"No, víš učitelé většinou čtou známky z testů. Navíc každej ví, že tvoje matika je zoufalá. Kdy si měl naposled jedničku?"
"Ummm…."
"Hodně dávno, jestli vůbec za tenhle školní rok."
"Sasuke, jde ti jenom o to, abys mi dokázal že ty seš v matice mnohem lepší než já? Ty máš jedničky pořád." Kreslil jsem obrázek, podle toho Sasukeho to jde mnohem líp.
"Nechápej mě špatně, usuratonkachi, chci ti nabídnout, že bych ti s tim mohl pomoct."
"Ty? Pomoct? Mě? Teď zas pro změnu chceš, abych umřel smíchy."
"Myslim to vážně, Naruto." Podíval se na mě a já přemýšlel, co mu na to odpovědět. Doučování z matiky nutně potřebuju, Sasuke je z ní nejlepší ze třídy a myslim, že by mi to dokázal vysvětlit, ale že by sme se měli zrovna v lásce…
"Hmm…a co bys za to chtěl?" Bylo mi jasný, že to neudělá jen tak. Sasuke se pousmál.
"No, na tom se ještě domluvíme. Dneska po škole, jo?"
"Tak fajn." Souhlasil jsem nakonec, aspoň konečně nestrávim celej den doma u kompu a dokonce se i něco naučim. Za chvíli zazvonilo, chemie. Sasuke sedí za mnou a přišel Sai, takže na něj spolíham. Za chvíli přišla i učitelka a rozdala nám zadání.
,CO?!´ koukal jsem na to, jak kdybych to viděl poprvý v životě. No, taky že celkem jo. Fajn, přečetl jsem si všech 10 příkladů, ale nevim ani jeden. Koukal jsem k Saiovi, ale ten má Áčko, já B…I když sem se ho na něco zeptal, moc mi teda neporadil. Pak mě napadla druhá možnost. Když se učitelka nedívala, otočil jsem se dozadu k Sasukemu. Cože, on už to má hotový?! Nemožný…Opsal jsem to všechno od něj a snažil jsem se nevnímat jeho vítěznej výraz. On je fakt geniální ohledně školy, všechno mu jde, nechápu to!
"Dík za tu chemii dneska." Poděkoval jsem Sasukemu, když zazvonilo na konec poslední hodiny.
"Můžeš bejt rád, že sem ti to nechal vůbec opsat. A taky ten zemák…No to je jedno, jdem ke mě?"
"Cože? Proč k tobě?" vykulil jsem oči.
"No ty nechceš to doučování, nebo co?"
"Jo, ale….no…tak fajn." Sbalili jsme si věci a vyrazili k Sasukemu domů.

Nikdy nejsi sám 4 - END

28. června 2010 v 12:00 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
V sídle Akatsuki
Itachi seděl ve své pracovně a byl příšerně naštvaný, čekal až přijde Deidara. Když dorazil,Itachi začal "Co si o sobě myslíš?To,že si se nechal zajmout Narutem se ještě dá přehlídnout.Ale to,že jsi nechal Sasukeho utéct,to už fakt ne!"křičel na Deidaru."A to ještě nevíš všechno." ušklíbl se pro sebe Deidara a pak nahlas říkal "Heleď,Itachi,já za to fakt nemůžu.Ten blonďatej spratek mě prostě zajal a osvobodil tvýho bratra,fakt sorry." Itachi se fakt naštval a chytnul Deidaru pod krkem. "Nedělej ze mě idiota,ty debile,nebo už bys taky nemusel moc dlouho žít!"pohrozil mu Itachi."Klid Ití,já to tak nemyslel!" řekl přiškrceně Deidara,znovu tím posměšným tónem. To už bylo na Itachiho moc a tak Deidarovi prostě podřízl krk. Deidarovo tělo se okamžitě sesulo na zem. Itachi do něj kopnul a hlasitě zakřičel"Už nikdy mi neřikej Ití,jsem Itachi Uchiha,žádnej Ití!" Potom ještě na mrtvolu plivnul a ráznými kroky odešel.

U Naruta
Když se Sasuke ráno probudil,překvapilo ho,že na nočním stolku u jeho postele měl připravenou,nádherně vonící a oku ladící snídani."Naruto?" zavolal,ale nikdo se neozýval."Kde, proboha,je?" zeptal se sám sebe Sasuke,zakousl se do snídaně a dál se tím nezabýval. Po chutné a vydatné snídani si chtěl dojít na záchod. Z koupelny však slyšel Narutův hlas,opatrně proto nahlédl dovnitř a spatřil,jak si Naruto povídá se zrcadlem. Zrovna říkal "Sasuke,už to nemohu dál skrývat,já...já tě asi miluju." Sasukeho to překvapilo a tak jemně zaklepal na dveře koupelny."Jsi tam Naruto?" zeptal se a dělal, že nic neslyšel. Naruto se okamžitě odtrhl od zrcadla "Jo,jsem tady,hned tě sem pustim."řekl a vyšel z koupelny. Sasuke ho ve dveřích zarazil "Ne to je dobrý,můžeš tam zůstat. Chtěl jsem ti jen poděkovat,za tu skvělou snídani.". Při těchto slovech se Naruto začervenal,ještěže Sasuke nevěděl,že tu snídani připravovala Hinata."Jo a ještě,jsem ti chtěl říct,že se moc omlouvám,za to,jak jsem na tebe včera vyjel."řekl tentokrát trochu skleslým hlasem Sasuke."Omluva se přijímá,byla to moje chyba,neměl jsem to dělat."odpověděl mu Uzumaki. Sasuke se pousmál a pohladil blonďáka po tváři. "Co to děláš,Sasuke?"optal se Naru s údivem na tváři. Sasuke se na něj jen krásně usmál a pomalu ho políbil. Naruto byl chvíli udivený, ale rychle mu začal polibek oplácet. Sasukemu seto líbilo(ale znovu se mu vybavil Deidarův hnusný obličej,jeho příšerný hlas,to olizování rtů a ten úděsný smích,který Sasuke slyšel,když ho Deidara uspal)a tak se od Naruta rychle odtrhl. Vběhl do ložnice,zavřel za sebou dveře,posadil se na postel,rozplakal se a nechal tam Naruta stát.Tomu bylo Sasukeho jednání divné a tak se vydal ke dveřím ložnice a jemně na ně zaťukal."Chci být sám!"křikl vztekle Sasuke a z jeho hlasu bylo slyšet naprosté zoufalství,bezmoc a taky vina. Vina za jeho dřívější rivalitu s Narutem,vina za jeho nerozumné počínání. Naruto jen řekl "Jen jsem ti chtěl říct,že nikdy jsi nebyl,nejsi a nebudeš sám!",potom kvapnými kroky odešel a hlavou se mu už zase honili myšlenky"Myslel to s tím polibkem vážně?Proč utekl,když jsem se zapojil?".Nakonec se rozhodl,že mu prostě musí dát čas.
Po měsíci:
 Sasuke se rychle uzdravoval ze svého šoku, začal Narutovi více věřit a hodně se změnil. Dokázal dávat najevo své pocity a naučil se nebýt tak chladným. Naruto se o něj staral,jak nejlépe mohl. Sasuke začal pomalu zapomínat i na Itachiho, o kterém už hodně dlouho neslyšel. Ale jednoho dne se Itachi objevil u Naruta doma. Naruto byl na misi a doma byl tedy jenom Sasuke. Potichu k němu zezadu přišel."Přišel jsem si pro svůj plášť"řekl hlasitě. Sasuke se příšerně lekl, nemohl uvěřit tomu,že jeho bratr si sem jen tak přijde."A taky jsem ti chtěl říct,že já jsem náš klan nevyvraždil jen tak.To Deidara mě k tomu donutil." "A jak to udělal?" divil se Sasuke, takhle ještě bratra nikdy neviděl mluvit. "Už jsem ti řikal, že BYL Deidara děsná svině, Sasuke?"pokračoval Itachi a na to "byl" si dal hodně záležet. "Ne,a co to s tim má jako společnýho a proč mluvíš v minulym (jak se tomu říká:D?)...čase?" odpověděl Sasuke. Deidarovo jméno Sasukemu opět připomnělo, to co zažil, ale už se s tím naučil žít. Itachi odpověděl "On se nechal zajmout Narutem, nechal tě uprchnout,a taky mě donutil k tomu vyvraždění. A tak jsem ho prostě zabil." při tom "vyvraždění" se mu zachvěl hlas. " A jak tě donutil k tomu vyvraždění?"zeptal se Sasuke."Řekl, že zabije tebe."odpověděl Itachi a sklopil oči. "M-m-mě?" zeptal se pomalu Sasuke. "Ano,tebe.Věděl totiž jak moc mi na tobě záleží a rozhodl se toho zneužít."odpověděl starší z bratrů. "Tobě,že na mě někdy záleželo?Vždyť jsi mě unesl,nechal si mě ve spárech Deidary a potom ses o něco pokusil sám.Copak nevíš co mi ta blonďatá stvůra udělala?"řekl udiveně Sasuke."Já musel,tak dlouho jsem tě neviděl a nenašel jsem jiný způsob toho,jak ti to všechno vysvětlit.A co ti provedl?"zeptal se Itachi. Mladší Uchiha mu začínal věřit a tak řekl "On mě,když jsi tam nebyl,zn-zn-ásilnil."."Ten příšernej parchant.Já se ti za všechno hrozně omlouvám,doufám že jsem to trochu odčinil aspoň tím,že jsem ho zabil."řekl Itachi a po tváři mu stekla slza. Sasukeho už přešla bolest,lítost a taky nenávist ke svému bratrovi.A tak ho pevně objal.
Když přišel Naruto, spatřil tam ty dva jak se objímají.Najednou Itachi zmizel v červeném obláčku kouře. Naruto si přisednul k Sasukemu,když na jeho tváři objevil tekoucí slzu,setřel ji svou rukou a pevně ho objal.Sasuke si to nechal líbit,potom se trochu odtáhl,chytnul Narutovu tvář a vtiskl mu ohromný polibek."Děkuju ti za všechno,Naru." řekl potom a opět ho políbil.Tentokrát polibek prohloubil a z jejich jazyků vznikl propletenec. Když se přestali líbat, Naruto mu svůdně pošeptal do ucha "Miluju tě Sasuke." "Já vím."dostalo se mu odpovědi a potom ho černovlásek znovu velmi vášnivě políbil a natiskl se k němu,co nejvíc to šlo."Jsi jediný komu teď věřím. Pomohl jsi mi zapomenout a navíc si taky uvědomuju,že tě asi miluju!" zakřičel Sasuke a potom si už jen užíval blonďákovu přítomnost.
                                   PROZATIMNÍ  KONEC

Nikdy nejsi sám 3

26. června 2010 v 12:00 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
V Akatsuki sídle-Sasuke
Sasuke se mezitím klepal zimou ve svém vězení, stále byl nahý a měl příšerný hlad. neustále přemýšlel o Narutově polibku a o jeho únosu. Najednou se otevřeli dveře a v nich stál Deidara s talířem nějakého jídla v ruce. Dei řekl "Abys nám tu neumřel hlady,chlapečku."a přibližoval se s jídlem k mladému Uchihovi,"Ale něco za to jídlo chci"šklebil se. "C-co?" zeptal se Sasuke přiškrceným hlasem a ani se na Deidaru nepodíval. "Ty dobře víš co CHCI,minule nás tvůj tupej bratříček vyrušil,ale teď tady neni!Je v nemocnici,prej ho někdo pokousal,nevíš o tom náhodou něco?"řekl Deidara a ďábelsky se zasmál."To snad nemyslíš vážně,ty jeden šmejde!Nikdy,nikdy a nikdy!" rozčiloval se Sasuke a snažil se zkřehlými prsty vysvobodit z provazů,které ho svazovali."A to si jako myslíš,že mi v něčem můžeš zabránit,v tomhle ubohym stavu?" zařval Deidara a kopnul Sasukeho do nártu. Sasuke chtěl křičet, ale to už nestihl,protože mu Deidara dal před obličej kapesník napuštěný uspávací látkou. "To nee!" stihnul ještě zašeptat Sasuke,a potom už spal jako dřevo.
Když se Sasuke probudil,okamžitě poznal co mu Deidara udělal,protože ho příšerně bolel zadek. Jídla se ani nedotkl,schoulil se do kouta a z jeho černočerných očí se začaly řinout slzy. Byly to slzy bolesti a obrovského utrpení.
Jinde
Naruto vedl zbytek svého týmu po cestě, kterou se dostal ze svého vězení. Prošli lesem a vtrhli do domu. Už jim zbýval prohledat jenom jeden pokoj. Měl otevřené dveře a byly tam slyšet tři hlasy. Sensei opatrně nahlédl dovnitř a zjistil,že hlasy patří Zetsuovi,Sasorimu a Deidarovi. Zetsu zrovna říkal"Měli bysme se toho malýho parchanta zbavit." a Sasori se přidal" Jo,to bysme teda měli,obzvlášť teď když tu není Itachi.".Ale Deidara protestoval"Já myslim,že si ho necham na hraní, v posteli byl prostě úžasnej!",ti ostatní už jeho choutky znaly a tak radši mlčeli. Naruto měl chuť vraždit,jeho miláčka znásilnila taková obluda.Domluvili se proto na útoku a když byli všichni tři členové Akatsuki otočeni,vrhli se na ně.Kakashimu se podařilo snadno zneškodnit Zetsu a tak teď pomáhal Sakuře přemoct Sasoriho. Na Naruta zbyl Deidara, kterého, ale nezabil a začal se ho vyptávat. "Dělej vyklop kde je Sasuke,ty jeden hajzle! Nikdy ti neodpustim, to co jsi mu udělal!" vyhrožoval mu Uzumaki, ale bylo mu to málo platné. "Možná, ale něco za něco."řekl Dei a škodolibě se zachechtal. Naruto poprosil Kakashiho a Sakuru, ať je nechají o samotě a tak se potichu vytratili. "Řekni to nebo zemřeš!" zařval na něj Naruto a přiložil mu svůj kunai na krk. "Vážně si myslíš, že si v situaci, abys mě mohl vydírat? Jsi tak naivní, to se mi líbí, ale Sasuke je roztomilejší. Je to přeci jen Itachiho bratr, ale je slabší než on a to se mi líbí. Na Itachiho nemam,zatim..." řekl Deidara. "A co je to něco,co chceš?"zeptal se naivně Naruto. Deidara mlčel, ale pomalu a zřetelně si olízl rty."Jsi nechutnej!"řekl mu Naruto,ale už se skláněl k Deidarovu klínu. Nejprve mu všechno sundal a potom mu začal olizovat penis. Za chvíli už ho měl v puse celý a pohyboval ústy nahoru, dolů. Když se Deidara udělal, oblékl se a prohlásil "No dobře dovedu tě k němu.". Když dorazili k Sasukeho vězení, Deidara zmizel a Naruto volal Sakuru a Kakashiho. Ale nikdo mu neodpovídal.
Někde v sídle Akatsuki
Kakashi seděl vedle polonahé Sakury na posteli,hladil jí po vlasech a ptal se jí "Opravdu to chceš, třešničko?"."Od tebe si přece necham líbit všechno,ty muj čumáčku."odpověděla Sakura a tak ji sensei jemně položil na postel a vášnivě jí políbil na rty. Líbali se dokud jim nedošel vzduch a potom se vzájemně svlékli. Sakura mu zajela rukou to trenek a začala si hrát s jeho údem. Když už byl dostatečně vzrušený povalil ji na postel a jemně do ní vnikl. "Nebolí tě to?"ptal se starostlivě Kakashi. Sakura jen zavzdychala a tak Kakashi přidal na tempu. Jejich vzdychy spolu dokonale souzněly a prolínaly se. Vyvrcholili společně a zpocený Kakashi se svalil ze Sakury. Společně potom usnuli v objetí.
Někde jinde
Naruto se rozhodl, že se je vydá hledat, v jednom pokoji je našel jak spí vedle sebe a úsměv si prostě neodpustil. Napřed je přikryl, aby se nelekli, že je viděl nahé. A potom je vzbudil. Oblékli se a společně se vydali k Sasukemu. Naruto vykopl dveře a z toho co uviděl ho málem šlehlo. Sasuke tam ležel nahý,svázaný,bezmocný a spící. Naruto ho přikryl svojí bundou,vzal ho do náruče a odnesl ho až do Konohy.
Doma
Vzal ho k sobě domů a uložil ho do postele. Seděl tam dokud se Sasuke neprobudil "N-Naruto?" zachraptěl a Naruto mu odpověděl "Psst,nemluv,už je to v pořádku,jsem tady s tebou,u mě doma,už nejsi sám." zašeptal mu do ucha,přisedl si na postel,chytnul ho za ruku a pohladil ho po vlasech. Sasuke si takovou péči nechal líbit. "Mám hlad."řekl po chvíli, Naruto mu tedy pomohl vstát a dovedl ho do kuchyně,aby mu dal něco k snědku.
Tam mu uvařil instantní rámen. "N-ne Naruto, já to nemam rád." řekl Sasuke a koukl se na Naruta roztomile smutným pohledem. "Promiň,zapomněl jsem,že rámen nesnášíš. Půjdu teda nakoupit něco jinýho." řekl Naruto a v duchu se zastyděl za to ,že zapomněl,že Sasuke nemá rámen rád. Když slyšel Sasuke bouchnutí dveří, vydal se do koupelny. Napustil si plnou vanu,vlezl si do ní a po chvíli už spal jako zabitý. Když se Naruto vrátil zavolal "Jsem doma!". Nikdo mu však neodpovídal a tak se vydal černovláska hledat. Když vešel do koupelny, uviděl ho, jak leží ve vaně, spí, a tváří se jako andílek. Naruto se pro sebe usmál. Chtěl odejít a nerušit ho, ale touha políbit ho byla silnější. Naklonil se k němu a spojil své rty se Sasukeho. Sasuke se probudil okamžitě, co to Naruto udělal a vzdálil se na druhou stranu vany. Celý se třásl "N-naruto,prosím,nedělej to." zašeptal stále roztřeseným hlasem a znovu si vybavil Deidarovu nechutnou tvář a jeho hlas. Naruto se okamžitě odtáhl "Promiň...já...ty jsi byl tak roztomilý.Omlouvám se,neuvědomil jsem si,že to pro tebe bude takový šok."řekl sklesle blonďáček a rychle odešel. "Promiň,Naruto,ještě na to nejsem připravený." řekl smutně Sasuke,přitáhl si nohy k tělu a dal hlavu na kolena.Potom se vydal do postele. Naruto,po celou dobu Sasukeho přítomnosti,spal v obýváku na gauči.


Sasuke :D

24. června 2010 v 17:27 | Mitsuki |  Naruto - FA
Od Narein :DD

Sasu pica

Nikdy nejsi sám 2

24. června 2010 v 12:00 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
 Další díl Deíčkovy a Itíčkovy povídky :)
.
.
Běželi už několik dní,když všechny stopy zmizeli. "Tak a co teď?" zeptala se Sakura. Nikdo ji neodpověděl, sami to to totiž nevěděli. "Navrhuji se vrátit zpátky a dát hlášení Tsunade-sama" navrhl Kakashi. "Zbláznil jste se? Naruto je ve spárech mého bratra! Znáte ho vůbec?" křikl Sasuke , který nemohl uvěřit Kakashiho slovům. "Samozřejmě, že ho znám" řekl až ledově klidně Kakashi "Je to jeden z největších padouchů, co znám.". "No vidíte,nejradši bych ho krutě mučil a potom..."ale už to nedořekl. Před nimi totiž stál jeho milovaný bratříček Itachi.

"Dlouho jsme se neviděli co, Sasuke?" řekl Itachi. "Ty parchante" křikl Sasuke a rozběhl se proti němu. Itachi se ale jednoduše vyhnul jeho útoku a jednou rukou ho srazil k zemi. "Příliš si nezesílil,Sasuke, jsem docela zklamanej, achjo, takže jsem sem přece jenom nešel zbytečně." povzdechl si Itachi a spolu se Sasukem zmizel. Tak tohle už bylo moc, napřed Naruto, teď Sasuke. Sakuru to opravdu velmi zasáhlo a tak se prostě rozbrečela. "Proboha co s ní mam teď dělat" povzdychl si sensei a začal ji utěšovat. Mezitím v Akatsuki : Sasuke se začal pomalu probírat. Když otevřel oči, neviděl nic než tmu a tmu. "Kde to do prdele jsem?" ptal se sám sebe a snažil se zvednout. Ale zjistil, že je svázaný, a proto se radši posadil a přemýšlel co s ním bude. Najednou se otevřeli dveře a v nich stál Deidara, ten namyšlený blonďatý hoch, kterého Sasuke nikdy neměl rád. Přišel k němu s úsměvem řikající něco jako "Tak teď máš po prdeli chlapče" .Když byl tak na vzdálenost 5 cm od jeho ucha zašeptal "Tak teď si budeme hrát podle mých pravidel a ty proti tomu nemůžeš nic udělat." Sasuke se opravdu lekl, ale to už se mu Deidara jemně zakousl do ucha, a on nemohl nic dělat. "Si tak moc bezbranný,a to mám rád" řekl spiklenecky Dei a už se blížil svým odporným jazykem k Sasukeho obličeji. Sasuke se snažil nějak uhnout ,ale Deidara mu znemožnil jakýkoliv pohyb takže Sasukemu nezbývalo než to přetrpět.Deidara neotálel a spojil rty se Sasukem.Zatímco Sasukeho líbal jeho ruce ho pomalu svlékat.Když už byl nahý začal se svlékat i Deidara s úmyslem do Sasukeho vstoupit ,naštěstí (jak se to vezme) pro Sasukeho do pokoje (spíš nějaký kobky) přišel Itachi. "No Deii, to sem si o tobě teda nemyslel" ušklíbl se Itachi a pokračoval "Vypadni tady odsud, je to snad můj bratr nebo ne?To já jsem ten co si tady bude hrát!A dělej!".Deidara se se smutným výrazem v očích zvedl a než odešel, ještě šeptl Sasukemu,že si někdy dají pokračování.
Sasuke sebou trhl. "T-to neni pravda nejdřív Deidara a teď Itachi? To je snad zlej sen!" pomyslel si Sasuke, bohužel nebyl. Itachi se stále víc přibližoval k Sasukemu s chtíčem v očích. Začal Sasukeho líbat a osahávat po celém těle. "Teď si to užijeme!" špitl Itachi a udělal Sasukemu pořádný cucflek kolem pravé bradavky. Pomalu se přesunul ke druhé. Sasuke pomalu, ale jistě věděl k čemu dojde pak, ale nechtěl uvěřit, že je toho Itachi schopný. Pořád v něm zůstávala malá naděje, ta mu ovšem nevydržela dlouho, když si Itachi začal svlékat kalhoty a potom ho začal znovu líbat. Nejprve na čelo,potom se přesunul ke rtům. Sasuke sebou házel, ale nepomohlo to, nakonec se Itachi probojoval svým jazykem do Sasukeho úst. Ten se pokoušel Itachiho kousnout, ale nepovedlo se mu to. Itachi se pouze zasmál a řekl "Skvěle líbáš,bratříčku!" potom se ušklíbl a pokračoval tím, že mu začal kroužit jazykem kolem pupíku. Sasuke se snažil hodně vrtět, ale Itachiho to ještě víc nabudilo a přesunul se úplně dolů. Začal si hrát se Sasukeho údem. Sasuke se bránil, ale zavzdychat prostě musel. To se Itachimu líbilo. Sasukemu se konečně podařilo odtrhnout od Itachiho rtů. "Ne,prosím ne,Itachi." prosil Sasuke."Drž hubu,ty malej parchante!" zařval na něj Itachi a vrazil mu svůj penis do pusy. Sasuke ho kousnul, Itachi zaúpěl bolestí, odtrhl se od něj a utíkal s brekem pryč. Sasukeho to potěšilo a tak přemýšlel co s ním bude dál.
Na mýtince
Kakashi stále utěšoval Sakuru a hladil ji po vlasech.Najednou pocítil zvláštní zahřání u srdce, jakoby se svět rozsvítil a udělal se lepším. Sakura se pořád neuklidnila a tak si sundal masku a políbil na čelo. Sakuru to překvapilo, přestala plakat a vrazila Kakashimu obrovskou facku. Ten trochu zavrávoral a spadnul na zem. Kakashi byl jejím chováním opravdu zaskočený, to bylo poprvé co Sakura vztáhla ruku i na něj. Sakura se vzpamatovala a řekla "Promiňte senseii za tu facku, překvapilo mě vaše chování.". Potom mu pomohla vstát na nohy. "Oba toho máme za dnešek už dost, odpuštěno" prohlásil Kakashi s úsměvem a setřel Sakuře slzy, které stále ulpívaly na její tváři. Saskuru to opět překvapilo, ale nevadilo jí to,naopak jeho teplé ruce na její tváři příjemně hřály. nevěděla proč a kdy, ale objala ho.Po chvíli jí to došlo a odklonila se."Promiňte,neuvědomila jsem si co dělám." prohlásila a celá zčervenala. "Ale to nic." řekl sensei,objal ji, políbil jí na rty a polibek ještě prohloubil. Sakura se ani nehnula a nechala se vést Kakashim. Nakonec se také zapojila a polibek mu oplatila krásným úsměvem. Kakashi jí zajel pod tričko a hladil jí. Sakura mu potom sundala triko a hned začala obdivovat jeho vypracované svaly. Lehli si spolu do trávy a jen se objímali. Po chvíli jim, ale došlo, že zbytečně plýtvají časem, a Kakashi řekl "Měli bysme o těch zmizeních říct Tsunade." a vydali se zpátky do Konohy.
V Akatsuki sídle-Naruto
Naruto se probudil v místnosti osvětlené jen malým plaménkem svíčky. Všiml si, že je obvázaný a ošetřený. Vzpomněl si na dopoledne,kdy políbil Sasukeho. Když doběhl domů, objevil tam Itachiho. Ten na něj zaútočil a až moc lehce ho znehybnil a škrábl ho svým kunaiem, tak aby neměl žádné následky. Nechápal to.Taky přemýšlel, proč Itachi řízl i sebe a proč tam nechal svůj plášť. po několika minutách mu došlo, že byl jen návnada. "No to snad ne, že by chtěli chytit Sasukeho!?" přemýšlel "Musím se odsud dostat!" řekl a pomalu se zvedl. Trochu ho píchlo v boku, ale pohybovat se mohl. Prošel dveřmi na chodbu a vydal se doprava. Na konci chodby uviděl velké bílé dveře a rozhodl se jimi projít. Potichu je otevřel a vyšel ven do krásného slunečného dne. Překvapilo ho, když nikde nikoho neviděl. Vydal se přes trávník do nedalekého lesa. Po chvíli chůze objevil často používanou cestu. protože mu to docela pálilo, rozhodl se, že půjde lesem kousek od cesty, aby ho nikdo nechytil. Šel asi deset minut,když uslyšel kroky. Stihl jen tak tak skočit za blízké křoví a ještě si při tom poranil ruku "Do prdele,proč musim bejt takový nemehlo." tiše nadával. Byl to Pein a naštěstí si mladého Uzumakiho nevšiml. Bloňďáček si ošetřil ruku a když se vydal na cestu musel pořád myslet jen na Sasukeho "Je v pořádku a nebo...ne,na takový věci nemůžu myslet,je přece dost silnej!" honilu se mu hlavou. z myšlenek ho vytrhli až sluneční paprsky, které ho zasáhli do modrých očí. Les skončil a Naruto stál na rozcestí. I pře své zranění se co nejrychleji rozběhl směrem ke Konoze. Zanedlouho už viděl vstupní bránu a před ní spatřil zajímavý pár, jeho šedivovlasý sensei, Kakashi, se držel za ruku s tou pitomou husičkou Sakurou. Naruto měl co dělat, aby se z tohoto pohledu nepozvracel. Ale nakonec se překonal a doběhl k nim. Jakmile ho spatřili, spadl jim oběma kámen ze srdce, aspoň jeden z týmu se jim vrátil. Sakura byla šťastná a padla mu kolem krku "Naruto kde jsi byl, a kde je Sasuke?" ptala se Sakura. "Cože?Takže oni ho opravdu unesli!?" strachoval se blonďák. Napřed mu Kakashi vysvětlil, co se stalo a potom začal s vysvětlováním Naruto. Rozhodli se,že se vydají do místa, z kterého se Narutovi podařilo utéct. Saskura s Kakashim šli ruku v ruce a Naruto jim jen záviděl. Kéž by takhle se takhle mohl držet se Sasukem. Nemohl přestat myslet na jeho nádherné onyxové oči,vypracované tělo,škádlení,úsměvy,účes...

Diplomek pro Kakashiho & Iruku senseie :)

23. června 2010 v 21:07 | Mitsuki |  Diplomy
Kakashi & Iruka sensei


Neni nic moc extra, ale snad se bude líbit :)

Itíčkovo SasuNaru 2 :D

23. června 2010 v 18:00 | Mitsuki |  Naruto - FA
Tohle bylo dneska ráno na tabuli :D na to jak to bylo hodně narychlo tak povedený, ne? ;)

SasuNaru

Itíčkovo SasuNaru :)

23. června 2010 v 17:58 | Mitsuki |  Naruto - FA
Tak tohle mam na tapetě na mobilu :D Kreslil Itíček

sasunaru

Nikdy nejsi sám

23. června 2010 v 17:39 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
Takže, tahle povídka neni moje ale psali ji Deíček a Itíček, ale protože nemají blog tak sme se domluvili, že jim jí sem budu dávat. ;) Každopádně to určitě stojí za přečtení, protože to pořád píšou už dva nebo tři dny ve škole :D
.
.
Ten den se měl Team 7 setkat na mostě uprostřed Konohy. Bylo zataženo a vypadalo to, že za chvíli začne bouřka.
Sasuke byl ještě doma a přemýšlel o Narutovi "Proč se na mě pořád,tak úchylně dívá?" ptal se sám sebe. Nicméně byl čas se připravit na misi, takže se musel sbalit a jít. V hlavě měl, ale stále tuto otázku, na kterou neznal odpověď. Vyrazil ze svého bytu,už byl venku a chtěl zamknout,ale najednou mu někdo zaklepal na rameno. Pomalu se otočil a uviděl Naruta jak se zase tak podivně usmívá. "Ahoj kde jseš? Už jsem myslel , že si na tu misi zapomněl a tak jsem se tě vydal hledat." prohlásil Naruto a neustále se více přibližoval k Sasukeho obličeji. Sasuke to postřehl a čekal co se bude dít. Naruto už to nevydržel, přirazil ho ke zdi a vtiskl mu polibek, chtěl ho ještě prohloubit, ale Sasuke mu to nedovolil a rychle se od Naruta odtáhl. "C-co to tady děláš, Naruto?? " Vykoktal ze sebe Sasuke."Ale nic neřeš to" řekl Naruto a odběhl pryč co nejdál od Sasukeho a nechal ho tam stát s překvapeným výrazem směřujícím na stále se vzdalujícího Naruta. Sasuke stál jako přimrazený, Narutovo počínání ho rozhodilo, v jednu chvíli ho přece líbal, ale potom utekl jako malé děcko. Stál tam a přemýšlel o tom co měl ten polibek znamenat."Možná že...ale nee, to přece není možný, vždyť se snažil sbalit Ino, ledaže..." honili se Sasukemu otázky hlavou. Po chvíli přemýšlení se podíval na hodinky."Sakra mam zpoždění ostatní budou už čekat, i Naruto musim se ho na to pak zeptat" přemýšlel Sasuke zatímco běžel na místo určení. Kakashi se Sakurou už tam čekali dobrou půl hodinu a když dorazil, podivil se, protože tam nebyl Naruto. "Noo, konečně si dorazil" řekl mu Kakashi a Sakura se na něj začala připitomněle usmívat, tyhle pohledy Sasuke prostě nesnášel. "Ale kde je Naruto?" divil se Sasuke. "Ještě se tu neobjevil mysleli jsme, že by si to mohl vědět ty, Sasuke." prohlásil Kakashi. "Cože, on se tu ještě neobjevil??" udiveně se zeptal Sasuke. "To teda neobjevil, jestli kvůli němu budeme mít zpoždění nestihnu se namalovat na tu párty" stěžovala si Sakura a svýma zelenýma očima stále sledovala Sasukeho. "Můžem se po něm jít podívat" navrhl Sasuke . "Můžu jít s tebou Sasuke-kun?? " ptala se Sakura, načež Sasuke protočil oči v sloup. "Ne to teda nemůžeš!" křikl na Sakuru Sasuke až se lekla , takhle s ní nikdy nemluvil. "S-Sasuke-kun?" zeptala se tichým hlasem Sakura, ten už ji však neposlouchal a běžel směrem, kterým viděl naposled běžet Naruta.
 Byl to směr k Narutovu bytu. Po chvíli dorazil až k domu, kde Naruto bydlel. Ale když vzal za kliku od jeho bytu, bylo otevřeno. Rozhodl se vstoupit dovnitř. "Páni, ten tady má ale bordel" pomyslel si, ale najednou mu docvaklo, že za tu spušť nemůže Naruto. Uviděl tam krev a kus nějakého hadru. Když to Sasuke lépe prohlédl zjistil, že je to z Narutovi bundy. Víc ho, ale udivilo, když uviděl pohozený černý plášť s červenými mráčky-Akatsuki. "Oo,to snad ne, že by můj bratr nebo jiná krysa z toho jejich pitomýho klanu?" dumal zamyšleně Sasuke. Nakonec se ale rozhodl, že o tom musí co nejrychleji povědět svému senseiovi.
Běžel jak nejrychleji mohl. Když doběhl ke Kakashimu všechno mu pověděl "Sensei musíme jít Naruta okamžitě zachránit je to akatsuki!" křikl na Kakashiho v rozčílení když řekl, že to musí probrat s Tsunade." Právě proto nemůžeme jít hned jinak nás okamžitě zabijou a ještě ani nevíme kde jsou ani kdy ho unesli." odpověděl Kakashi. "A co teda budeme dělat?" zeptal se Sasuke. Sakura milovala tenhle způsob vyjadřování a tak nasadila svůj připitomnělý úsměv, semkla ruce a zahleděla se na něj. Sasuke to postřehl a začal na ní křičet "Ty pitomá huso, copak nevidíš, že nemáme čas na takový kraviny, Naruta unesli, chápeš to vůbec???" Po tomhle Sakura zmlkla a spadl jí úsměv. "To opravdu nevím,asi bysme měli podrobněji prozkoumat jeho byt" řekl Kakashi.
Když ho prohledali zjistili, že krev patří Narutovi, ale taky Itachimu. Všichni se podívali Sasukeho směrem. Měl neskutečnej vztek, že mu jeho bratr tak proklouzl mezi prsty a ještě k tomu měl takovou drzost a unést Naruta. "Zabiju tě, Itachi, hned jak zjistim kde seš a tebe zachránim Naruto"pomyslel si Sasuke. "Měli bysme jít po stopách té krve!" řekl potom Kakashi a tak se vydali na cestu za Narutem a taky za Itachim. Pro jistotu s sebou vzali ještě ten akatsuki plášť.

Naru nevěsta :D

21. června 2010 v 17:12 | Mitsuki |  Naruto - FA
Podotýkam, že sem se vážně hodně nudila když jsem tohle kreslila :D:D

Naruto

Nevěř všemu, co slyšíš 5

20. června 2010 v 12:05 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky

Krátkýý :D
.
.

"Co-co to děláte?!?!" ozvala se siréna…ne počkat, nebyla to siréna, byl to její hlas. Všichni v dosahu 1 km téměř ohluchli a chvíli trvalo, než se oba vzpamatovali. Naruto začal dělat že nic, protože nechtěl aby ho Sakura mlátila, i když věděl že se tomu stejně nevyhne. Přímo viděl před očima ten její výraz "Narutooooo jak si mi mohl přebrat Sasánkaaaa?!". Sasuke jí tak moc neřešil, podíval se na ní pohledem *vypadni a neruš*.
"Ležíme, no a?"
"N-neřikej že jste…!!"
"Co?"
"T-teplý??"
"Jo," ušklíbnul se Sasuke a bavil se nad její reakcí.
"CO?!" vypískla a pak vytáhla Naruta za límec.
"NARUTOOOOOO" hodila na něj ďábelskej pohled a chudák Naru dělal že nic. Už se mu chystala jednu vrazit, když jí Sasuke chytnul ruku.
"Nech ho už sakra!"
"Díky dík dík dík dík!" byl Naru celej bez sebe a na Sakuru hodil vítězný pohled. Sasuke si ho přitáhnul do náruče a držel u sebe.
"A-ale…to přece…to ne!"
"Ale jo," vypláznul na ní blonďáček jazyk a s ní to skoro šlehlo (kéž by).
"Ale Sasuke-kuuuuun ještě spolu musíme mít děti a svůj domeček a budem spolu jenom my dvaa!" zavěsila se mu na krk, tak jí Naruto začal od Sasukeho odstrkovat, jenže ta se držela jako klíště.
"Sakuro okamžitě slez!" Sasuke už byl celkem naštvanej, ale ona se nedala, byla jako pijavice který se nedá zbavit. Sasukeho ale něco napadlo. Vyvolal hada, kterej se jí začal plazit po ruce až na rameno a koukal na ní.
"Kiáááááááááá!!!" začala tam hysterčit a běžěla někam hluboko do lesa, kde se ztratila a celej zbytek večera pak trávila tím, že hledala cestu zpátky.

"Tak dobře Sai, nevzkazovala Tsunade-sama ještě něco?" zeptal se Kakashi a opět se začetl do Icha Icha.
"Myslím že ne, máme donést tenhle svitek a počkat až napíšou odpověď a tu pak přinést zpět." Řekl Sai a Sasuke s Narutem už se tam vrátili.
"Aha," Kakashi si sedl i s knížkou k ohni "rozdělte si hlídky." Poslední slova než se začal utápět ve své fantazii.
"Tak já budu klidně první" navrhl Sasuke a zbytek (Naruto se Saiem) si to nějak rozdělí. Jdou si lehnout a u ohně už zbyl jenom Sasuke s Kakashim, který se po chvíli taky zvedl a šel, mezitím přišla Sakura celá potrhaná a zapadla do stanu. Za půl hodiny už spali, jenže Sasuke bohužel usnul taky. Za nějakou dobu tam vtrhli cizí ninjové, Sasukeho svázali a vtrhli do stanu.
"Co je?!" probral se Naruto svázanej vedle Sasukeho.
"Kde je ten svitek?" ozve se ledovej hlas jednoho z nich a přiloží Narutovi nůž na krk. Ten se jenom zoufale podíval na Sasukeho.
"Nedáme vám ho a jeho nechte bejt!"
"Že nedáte jo?" ušklíbl se a říznul Naruta do krku.
"Nechte ho!" vykřiknul Sasuke a rozhlídl se po ostatních.
"Okamžitě nám dejte ten svitek nebo ho zabiju!" řekl ten ninja a z jeho výrazu bylo poznat, že to myslí vážně.
"Je….v tamtej tašce…" povolil nakonec Sasuke, přece jenom nechtěl, aby Narutovi něco udělali. Ninjové si vzali svitek a stejně tak jako rychle přišli se i vypařili. Sasukemu se podaří dostat z provazů a rozváže i ostatní. Naruto se chytnul za krk a když to viděl, rychle k němu přiběhl.
"Sakuro!" mávnul na ní ať tam jde. Ta tam přiběhne a koukne na to.
"Nic se neděje, je to jenom povrchový." Zhodnotila Narutovo krk ale stejně ho začla léčit.
"V pořádku" řekla zachvilku a šla zase do stanu.
"No ehm….ty ninjové už jsou dávno někde pryč takže…se asi vrátíme."
"Vyrazíme až ráno ne?" zeptal se Sasuke.
"Jo to jo, takže přesto budeme dál držet hlídku, jděte spát." Rozhodl Kakashi a sednul si i s Icha Icha k ohni. Sasuke s Narutem si vlezli do stanu a přitulí se.
"Sasuke?"
"Ano?"
"Proč si to udělal?"
"Co?"
"Ty víš…." Smutně zašeptá Naru a Sasuke sklopí hlavu.
"Já nevim co to do mě vjelo…chtěl sem tě mít a věděl jsem že by to nebylo možný…tak jsem udělal tohle a teď toho strašně lituju…"
"Hm" Naruto na to ani nic neřekl, tak ho Sasuke obejmul a zachvíli už oba spali.

Nevěř všemu, co slyšíš 4

19. června 2010 v 21:18 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky

Je to trošku kratší....ale odehraje se tu celkem dost ;)
.
Naruta to probralo a když si uvědomil, jak je na něm přitisknutej, zrudnul a odtáhnul se dál.
"P-promiň." řekl a díval se do země.
"No…mě to nevadilo…" řekl Sasuke a Naruto se nervózně usmál. Nakonec se zvednul a chtěl jít ven, Sasuke ho ale chytnul za ruku a zastavil ho. Nechápavě se na Sasukeho podíval, ten si ho ale přitáhnul k sobě a políbil ho. Naruto se od něj hned odtáhnul.
"Ne."
"Promiň…" zašeptal Sasuke a sklopil hlavu. Naru si sednul vedle něj.
"Co je?" zeptal se, když se na něj Sasuke díval.
"Nic…"
"Jak nic?"
"Co by mělo bejt?"
"Že tak koukáš.."
"Já nekoukam." Řekl Sasuke a na to se zvednul a šel ven.
"Kam jdeš?"
"Ven."
Najednou jako by si vyměnili role. Teď ho pro změnu Naruto chytnul za rukáv a přitáhnul si ho k sobě, Sasuke na něj nechápavě koukal.
"Víš…líbilo se mi to, jenom to mohlo proběhnout jinak…" řekl celkem zklamaně Naruto.
"V-vážně?" nemohl tomu uvěřit Sasuke. Takže jemu by nevadil sex s ním? Blonďáček přikývl a Sasuke sklopil hlavu.
"Promiň…" vážně ho to mrzelo.
"Už ses omluvil…no nepředstavoval jsem si poprvé s tebou…a takhle…" odpověděl popravdě Naruto a Sasukemu došli slova. Tak rád by to vrátil zpátky… Když najednou ho vyrušilo něco měkkého na jeho rtech. Překvapeně se podíval na Naruta, který se právě nakláněl a líbal ho. Nechápal to, co se to děje? Když se od sebe odlepili, zadíval se na něj s otazníkem v očích.
"C-co ke mně cítíš?" zašeptal černovlásek.
"To právě nevim…" odpověděl Naruto a sklopil hlavu.
"Aha…no…nevadí máš čas." dal mu Sasuke pusu do vlasů a odešel ven. Naruto ještě seděl ve stanu, nevěděl si co si má myslet a byl na něj pořád trochu naštvaný. Nakonec se ale zvedl a šel za ním.
"Sasuke?"
"Hm?"

"J-já…tě asi miluju." Zašeptal nervózně Naruto a Sasuke se na něj hodně překvapeně otočil.
"C-Cože? To jako fakt, nebo si ze mě děláš srandu?"
"Asi……jo"
"To…to je skvělý!" řekl nadšeně Sasuke a obejmul ho. Začal ho jemně líbat a Naruto už se nebránil a obejmul ho. Ovšem nikdo nevěděl, že Tsunade pár hodin po tom co odešli z Konohy vyslala Saie, aby je našel a připojil se k nim. Ten zrovna procházel kolem nich, sice byl rád že je našel ale pak se zarazil.
"Ehm…" Naruto ani Sasuke si ho ale nevšimnou, protože jsou až moc zabraní do sebe. Sai se úchylně pousmál a šel oznámit Kakashimu, že se k nim připojí. Ten se vrátí i se Saiem a Sakurou a oznámí, ať sbalí stany a pak vyrazí dál.
Sasuke jde celou cestu vedle Naruta a nemůže z něj spustit oči.
"Sasuke ale bude trvat než ti zase začnu důvěřovat…" řekne Naruto a koukne na něj.
"Jo…já vim…"
"Takže si od toho začátku moc neslibuj."
"Jasně…ale stejně jsem šťastnej." Usmál se Sasuke a Naruto taky.
"Kecáš!"
"Nekecam!" zakroutil Sasu hlavou.
"Faaaaaaakt?"
Sasuke zakejvá hlavou.
"Tak jo." Usměje se Naru a šli dál.
"Senseii kdy si dáme pauzu?" začal o něco dýl.
"No tak třeba teď." Řekl Kakashi a zastavil se, stejně už měl dost…sednul si pod strom a začal si číst Icha Icha, jak jinak. Sasuke s Narutem zašli někam dál od nich a lehli si na trávu. Naruto si položil hlavu na jeho hruď a začal si hrát s jeho fialovou mašlí. Sasuke zavřel oči a hladil blonďáčka ve vlasech.
"Miluju tě.." zašeptal. Naruto nic neříkal, jen se usmál a dál si hrál s mašlí. Najednou z lesa vyjde růžovlasá čarodějnice Sakura, že by se jí i Baba Jaga bála.
"Co-co to děláte?!?!" ozvala se siréna…ne počkat, nebyla to siréna, byl to její hlas.

Jsem zpět !

19. června 2010 v 14:51 | Mitsuki |  Blog
Musim vás ujistit, že vážně nemáte problémy se svojím zrakem a opravdu tu vidíte nový desing i nový článek :D Nevim jak je to možný, každopádě po cca půl roce nepsaní a nevyhledávání SasuNaru sem se k tomu zase vrátila :) Můžem jenom doufat, že mi to vydrží dlouho :D Každopádě teď budou prázdniny, v úterý se nám uzavírají známky, takže času bude spousta...Taky už se nemůžete dočkat na prázdniny? Já děsně! :D Konečně jsou zase tady...V tuhle dobu jsme začli psát minulej rok s Narein povídky :) A tyhle prázky budou prostě the best, možná taky bude konečně cosplay...:) Buď na Tobiho nebo na Saie, ještě se musíme domluvit s čim začnem :P
Tenhle tejden projíždim všechny svoje oblíbený SasuNaru blogy a dočítam si to co sem ještě nedočetla, ale pěkně mě štve že od února neni novej díl Zakázaný lásky! Už by taky autorka mohla napsat další :( Je to moje nejoblíbenější doujinshi, prostě pecka :D A teď je to tak napínavý....
No včera sem si četla moje povídky a řeknu vám, že Poloviční láska se mi zamlouvá, na to že je moje :D Takže se budu snažit napsat další díl...Slibuju :D
Viděli jste film I Love You Phillip Morris? Já o něm až do čtvrtka nevěděla :D Je to o dvou gayích co se potkají ve vězení...a je to podle skutečný události :D Kouknout se můžete TADY.
Já už nevim, asi je to všechno co sem vám chtěla říct. Tak nezapomeňte koukat, kdy tu přibydou nový díly ;).
Mitsuki

sasunaru