lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Nikdy nejsi sám

23. června 2010 v 17:39 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
Takže, tahle povídka neni moje ale psali ji Deíček a Itíček, ale protože nemají blog tak sme se domluvili, že jim jí sem budu dávat. ;) Každopádně to určitě stojí za přečtení, protože to pořád píšou už dva nebo tři dny ve škole :D
.
.
Ten den se měl Team 7 setkat na mostě uprostřed Konohy. Bylo zataženo a vypadalo to, že za chvíli začne bouřka.
Sasuke byl ještě doma a přemýšlel o Narutovi "Proč se na mě pořád,tak úchylně dívá?" ptal se sám sebe. Nicméně byl čas se připravit na misi, takže se musel sbalit a jít. V hlavě měl, ale stále tuto otázku, na kterou neznal odpověď. Vyrazil ze svého bytu,už byl venku a chtěl zamknout,ale najednou mu někdo zaklepal na rameno. Pomalu se otočil a uviděl Naruta jak se zase tak podivně usmívá. "Ahoj kde jseš? Už jsem myslel , že si na tu misi zapomněl a tak jsem se tě vydal hledat." prohlásil Naruto a neustále se více přibližoval k Sasukeho obličeji. Sasuke to postřehl a čekal co se bude dít. Naruto už to nevydržel, přirazil ho ke zdi a vtiskl mu polibek, chtěl ho ještě prohloubit, ale Sasuke mu to nedovolil a rychle se od Naruta odtáhl. "C-co to tady děláš, Naruto?? " Vykoktal ze sebe Sasuke."Ale nic neřeš to" řekl Naruto a odběhl pryč co nejdál od Sasukeho a nechal ho tam stát s překvapeným výrazem směřujícím na stále se vzdalujícího Naruta. Sasuke stál jako přimrazený, Narutovo počínání ho rozhodilo, v jednu chvíli ho přece líbal, ale potom utekl jako malé děcko. Stál tam a přemýšlel o tom co měl ten polibek znamenat."Možná že...ale nee, to přece není možný, vždyť se snažil sbalit Ino, ledaže..." honili se Sasukemu otázky hlavou. Po chvíli přemýšlení se podíval na hodinky."Sakra mam zpoždění ostatní budou už čekat, i Naruto musim se ho na to pak zeptat" přemýšlel Sasuke zatímco běžel na místo určení. Kakashi se Sakurou už tam čekali dobrou půl hodinu a když dorazil, podivil se, protože tam nebyl Naruto. "Noo, konečně si dorazil" řekl mu Kakashi a Sakura se na něj začala připitomněle usmívat, tyhle pohledy Sasuke prostě nesnášel. "Ale kde je Naruto?" divil se Sasuke. "Ještě se tu neobjevil mysleli jsme, že by si to mohl vědět ty, Sasuke." prohlásil Kakashi. "Cože, on se tu ještě neobjevil??" udiveně se zeptal Sasuke. "To teda neobjevil, jestli kvůli němu budeme mít zpoždění nestihnu se namalovat na tu párty" stěžovala si Sakura a svýma zelenýma očima stále sledovala Sasukeho. "Můžem se po něm jít podívat" navrhl Sasuke . "Můžu jít s tebou Sasuke-kun?? " ptala se Sakura, načež Sasuke protočil oči v sloup. "Ne to teda nemůžeš!" křikl na Sakuru Sasuke až se lekla , takhle s ní nikdy nemluvil. "S-Sasuke-kun?" zeptala se tichým hlasem Sakura, ten už ji však neposlouchal a běžel směrem, kterým viděl naposled běžet Naruta.
 Byl to směr k Narutovu bytu. Po chvíli dorazil až k domu, kde Naruto bydlel. Ale když vzal za kliku od jeho bytu, bylo otevřeno. Rozhodl se vstoupit dovnitř. "Páni, ten tady má ale bordel" pomyslel si, ale najednou mu docvaklo, že za tu spušť nemůže Naruto. Uviděl tam krev a kus nějakého hadru. Když to Sasuke lépe prohlédl zjistil, že je to z Narutovi bundy. Víc ho, ale udivilo, když uviděl pohozený černý plášť s červenými mráčky-Akatsuki. "Oo,to snad ne, že by můj bratr nebo jiná krysa z toho jejich pitomýho klanu?" dumal zamyšleně Sasuke. Nakonec se ale rozhodl, že o tom musí co nejrychleji povědět svému senseiovi.
Běžel jak nejrychleji mohl. Když doběhl ke Kakashimu všechno mu pověděl "Sensei musíme jít Naruta okamžitě zachránit je to akatsuki!" křikl na Kakashiho v rozčílení když řekl, že to musí probrat s Tsunade." Právě proto nemůžeme jít hned jinak nás okamžitě zabijou a ještě ani nevíme kde jsou ani kdy ho unesli." odpověděl Kakashi. "A co teda budeme dělat?" zeptal se Sasuke. Sakura milovala tenhle způsob vyjadřování a tak nasadila svůj připitomnělý úsměv, semkla ruce a zahleděla se na něj. Sasuke to postřehl a začal na ní křičet "Ty pitomá huso, copak nevidíš, že nemáme čas na takový kraviny, Naruta unesli, chápeš to vůbec???" Po tomhle Sakura zmlkla a spadl jí úsměv. "To opravdu nevím,asi bysme měli podrobněji prozkoumat jeho byt" řekl Kakashi.
Když ho prohledali zjistili, že krev patří Narutovi, ale taky Itachimu. Všichni se podívali Sasukeho směrem. Měl neskutečnej vztek, že mu jeho bratr tak proklouzl mezi prsty a ještě k tomu měl takovou drzost a unést Naruta. "Zabiju tě, Itachi, hned jak zjistim kde seš a tebe zachránim Naruto"pomyslel si Sasuke. "Měli bysme jít po stopách té krve!" řekl potom Kakashi a tak se vydali na cestu za Narutem a taky za Itachim. Pro jistotu s sebou vzali ještě ten akatsuki plášť.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kakashi & Iruka sensei Kakashi & Iruka sensei | Web | 23. června 2010 v 19:40 | Reagovat

Jashine, tohle bude ale napínák :-D

Jinak se spřátelíme moc rády ;-)
Jestli děláš diplíky, tak nám napiš, co na něj chceš, my kdyžtak (zcela netradičně) Kakashiho a Iruku :D

2 Hinata Hinata | 27. června 2010 v 17:54 | Reagovat

mrtě hezkýý :)

3 yuuky yuuky | E-mail | Web | 12. listopadu 2011 v 22:53 | Reagovat

strašně moc krásný :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama