lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Nikdy nejsi sám 2

24. června 2010 v 12:00 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
 Další díl Deíčkovy a Itíčkovy povídky :)
.
.
Běželi už několik dní,když všechny stopy zmizeli. "Tak a co teď?" zeptala se Sakura. Nikdo ji neodpověděl, sami to to totiž nevěděli. "Navrhuji se vrátit zpátky a dát hlášení Tsunade-sama" navrhl Kakashi. "Zbláznil jste se? Naruto je ve spárech mého bratra! Znáte ho vůbec?" křikl Sasuke , který nemohl uvěřit Kakashiho slovům. "Samozřejmě, že ho znám" řekl až ledově klidně Kakashi "Je to jeden z největších padouchů, co znám.". "No vidíte,nejradši bych ho krutě mučil a potom..."ale už to nedořekl. Před nimi totiž stál jeho milovaný bratříček Itachi.

"Dlouho jsme se neviděli co, Sasuke?" řekl Itachi. "Ty parchante" křikl Sasuke a rozběhl se proti němu. Itachi se ale jednoduše vyhnul jeho útoku a jednou rukou ho srazil k zemi. "Příliš si nezesílil,Sasuke, jsem docela zklamanej, achjo, takže jsem sem přece jenom nešel zbytečně." povzdechl si Itachi a spolu se Sasukem zmizel. Tak tohle už bylo moc, napřed Naruto, teď Sasuke. Sakuru to opravdu velmi zasáhlo a tak se prostě rozbrečela. "Proboha co s ní mam teď dělat" povzdychl si sensei a začal ji utěšovat. Mezitím v Akatsuki : Sasuke se začal pomalu probírat. Když otevřel oči, neviděl nic než tmu a tmu. "Kde to do prdele jsem?" ptal se sám sebe a snažil se zvednout. Ale zjistil, že je svázaný, a proto se radši posadil a přemýšlel co s ním bude. Najednou se otevřeli dveře a v nich stál Deidara, ten namyšlený blonďatý hoch, kterého Sasuke nikdy neměl rád. Přišel k němu s úsměvem řikající něco jako "Tak teď máš po prdeli chlapče" .Když byl tak na vzdálenost 5 cm od jeho ucha zašeptal "Tak teď si budeme hrát podle mých pravidel a ty proti tomu nemůžeš nic udělat." Sasuke se opravdu lekl, ale to už se mu Deidara jemně zakousl do ucha, a on nemohl nic dělat. "Si tak moc bezbranný,a to mám rád" řekl spiklenecky Dei a už se blížil svým odporným jazykem k Sasukeho obličeji. Sasuke se snažil nějak uhnout ,ale Deidara mu znemožnil jakýkoliv pohyb takže Sasukemu nezbývalo než to přetrpět.Deidara neotálel a spojil rty se Sasukem.Zatímco Sasukeho líbal jeho ruce ho pomalu svlékat.Když už byl nahý začal se svlékat i Deidara s úmyslem do Sasukeho vstoupit ,naštěstí (jak se to vezme) pro Sasukeho do pokoje (spíš nějaký kobky) přišel Itachi. "No Deii, to sem si o tobě teda nemyslel" ušklíbl se Itachi a pokračoval "Vypadni tady odsud, je to snad můj bratr nebo ne?To já jsem ten co si tady bude hrát!A dělej!".Deidara se se smutným výrazem v očích zvedl a než odešel, ještě šeptl Sasukemu,že si někdy dají pokračování.
Sasuke sebou trhl. "T-to neni pravda nejdřív Deidara a teď Itachi? To je snad zlej sen!" pomyslel si Sasuke, bohužel nebyl. Itachi se stále víc přibližoval k Sasukemu s chtíčem v očích. Začal Sasukeho líbat a osahávat po celém těle. "Teď si to užijeme!" špitl Itachi a udělal Sasukemu pořádný cucflek kolem pravé bradavky. Pomalu se přesunul ke druhé. Sasuke pomalu, ale jistě věděl k čemu dojde pak, ale nechtěl uvěřit, že je toho Itachi schopný. Pořád v něm zůstávala malá naděje, ta mu ovšem nevydržela dlouho, když si Itachi začal svlékat kalhoty a potom ho začal znovu líbat. Nejprve na čelo,potom se přesunul ke rtům. Sasuke sebou házel, ale nepomohlo to, nakonec se Itachi probojoval svým jazykem do Sasukeho úst. Ten se pokoušel Itachiho kousnout, ale nepovedlo se mu to. Itachi se pouze zasmál a řekl "Skvěle líbáš,bratříčku!" potom se ušklíbl a pokračoval tím, že mu začal kroužit jazykem kolem pupíku. Sasuke se snažil hodně vrtět, ale Itachiho to ještě víc nabudilo a přesunul se úplně dolů. Začal si hrát se Sasukeho údem. Sasuke se bránil, ale zavzdychat prostě musel. To se Itachimu líbilo. Sasukemu se konečně podařilo odtrhnout od Itachiho rtů. "Ne,prosím ne,Itachi." prosil Sasuke."Drž hubu,ty malej parchante!" zařval na něj Itachi a vrazil mu svůj penis do pusy. Sasuke ho kousnul, Itachi zaúpěl bolestí, odtrhl se od něj a utíkal s brekem pryč. Sasukeho to potěšilo a tak přemýšlel co s ním bude dál.
Na mýtince
Kakashi stále utěšoval Sakuru a hladil ji po vlasech.Najednou pocítil zvláštní zahřání u srdce, jakoby se svět rozsvítil a udělal se lepším. Sakura se pořád neuklidnila a tak si sundal masku a políbil na čelo. Sakuru to překvapilo, přestala plakat a vrazila Kakashimu obrovskou facku. Ten trochu zavrávoral a spadnul na zem. Kakashi byl jejím chováním opravdu zaskočený, to bylo poprvé co Sakura vztáhla ruku i na něj. Sakura se vzpamatovala a řekla "Promiňte senseii za tu facku, překvapilo mě vaše chování.". Potom mu pomohla vstát na nohy. "Oba toho máme za dnešek už dost, odpuštěno" prohlásil Kakashi s úsměvem a setřel Sakuře slzy, které stále ulpívaly na její tváři. Saskuru to opět překvapilo, ale nevadilo jí to,naopak jeho teplé ruce na její tváři příjemně hřály. nevěděla proč a kdy, ale objala ho.Po chvíli jí to došlo a odklonila se."Promiňte,neuvědomila jsem si co dělám." prohlásila a celá zčervenala. "Ale to nic." řekl sensei,objal ji, políbil jí na rty a polibek ještě prohloubil. Sakura se ani nehnula a nechala se vést Kakashim. Nakonec se také zapojila a polibek mu oplatila krásným úsměvem. Kakashi jí zajel pod tričko a hladil jí. Sakura mu potom sundala triko a hned začala obdivovat jeho vypracované svaly. Lehli si spolu do trávy a jen se objímali. Po chvíli jim, ale došlo, že zbytečně plýtvají časem, a Kakashi řekl "Měli bysme o těch zmizeních říct Tsunade." a vydali se zpátky do Konohy.
V Akatsuki sídle-Naruto
Naruto se probudil v místnosti osvětlené jen malým plaménkem svíčky. Všiml si, že je obvázaný a ošetřený. Vzpomněl si na dopoledne,kdy políbil Sasukeho. Když doběhl domů, objevil tam Itachiho. Ten na něj zaútočil a až moc lehce ho znehybnil a škrábl ho svým kunaiem, tak aby neměl žádné následky. Nechápal to.Taky přemýšlel, proč Itachi řízl i sebe a proč tam nechal svůj plášť. po několika minutách mu došlo, že byl jen návnada. "No to snad ne, že by chtěli chytit Sasukeho!?" přemýšlel "Musím se odsud dostat!" řekl a pomalu se zvedl. Trochu ho píchlo v boku, ale pohybovat se mohl. Prošel dveřmi na chodbu a vydal se doprava. Na konci chodby uviděl velké bílé dveře a rozhodl se jimi projít. Potichu je otevřel a vyšel ven do krásného slunečného dne. Překvapilo ho, když nikde nikoho neviděl. Vydal se přes trávník do nedalekého lesa. Po chvíli chůze objevil často používanou cestu. protože mu to docela pálilo, rozhodl se, že půjde lesem kousek od cesty, aby ho nikdo nechytil. Šel asi deset minut,když uslyšel kroky. Stihl jen tak tak skočit za blízké křoví a ještě si při tom poranil ruku "Do prdele,proč musim bejt takový nemehlo." tiše nadával. Byl to Pein a naštěstí si mladého Uzumakiho nevšiml. Bloňďáček si ošetřil ruku a když se vydal na cestu musel pořád myslet jen na Sasukeho "Je v pořádku a nebo...ne,na takový věci nemůžu myslet,je přece dost silnej!" honilu se mu hlavou. z myšlenek ho vytrhli až sluneční paprsky, které ho zasáhli do modrých očí. Les skončil a Naruto stál na rozcestí. I pře své zranění se co nejrychleji rozběhl směrem ke Konoze. Zanedlouho už viděl vstupní bránu a před ní spatřil zajímavý pár, jeho šedivovlasý sensei, Kakashi, se držel za ruku s tou pitomou husičkou Sakurou. Naruto měl co dělat, aby se z tohoto pohledu nepozvracel. Ale nakonec se překonal a doběhl k nim. Jakmile ho spatřili, spadl jim oběma kámen ze srdce, aspoň jeden z týmu se jim vrátil. Sakura byla šťastná a padla mu kolem krku "Naruto kde jsi byl, a kde je Sasuke?" ptala se Sakura. "Cože?Takže oni ho opravdu unesli!?" strachoval se blonďák. Napřed mu Kakashi vysvětlil, co se stalo a potom začal s vysvětlováním Naruto. Rozhodli se,že se vydají do místa, z kterého se Narutovi podařilo utéct. Saskura s Kakashim šli ruku v ruce a Naruto jim jen záviděl. Kéž by takhle se takhle mohl držet se Sasukem. Nemohl přestat myslet na jeho nádherné onyxové oči,vypracované tělo,škádlení,úsměvy,účes...
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Itíííček a Deíííček Itíííček a Deíííček | 24. června 2010 v 14:10 | Reagovat

Tohle je naše první povídka a tak se vám omlouváme za pár nesrovnalostí v textu :-D

2 Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí | Web | 24. června 2010 v 17:13 | Reagovat

Jashine!!!!!!!!
Jako Kakashi se Sakurou, kam to oko dal 8-O
Jinak sugoi, doufám, že holky brzo napíšou poklračování :-D

3 Itíííček a Deíííček Itíííček a Deíííček | 24. června 2010 v 20:02 | Reagovat

No :-D Kakashi se Sakurou nám tam vznikli jenom náhodou,je to děsnej pár :-D

4 petratetra petratetra | 3. února 2012 v 23:40 | Reagovat

nadhera :-D

5 Yuki Yuki | 18. července 2013 v 9:41 | Reagovat

Dobře povídka nádherná :D ale kakashi a sakura ? O_O kakashi snad oslepl ne? no ale když jenom náhodou :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama