lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Nikdy nejsi sám 3

26. června 2010 v 12:00 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
V Akatsuki sídle-Sasuke
Sasuke se mezitím klepal zimou ve svém vězení, stále byl nahý a měl příšerný hlad. neustále přemýšlel o Narutově polibku a o jeho únosu. Najednou se otevřeli dveře a v nich stál Deidara s talířem nějakého jídla v ruce. Dei řekl "Abys nám tu neumřel hlady,chlapečku."a přibližoval se s jídlem k mladému Uchihovi,"Ale něco za to jídlo chci"šklebil se. "C-co?" zeptal se Sasuke přiškrceným hlasem a ani se na Deidaru nepodíval. "Ty dobře víš co CHCI,minule nás tvůj tupej bratříček vyrušil,ale teď tady neni!Je v nemocnici,prej ho někdo pokousal,nevíš o tom náhodou něco?"řekl Deidara a ďábelsky se zasmál."To snad nemyslíš vážně,ty jeden šmejde!Nikdy,nikdy a nikdy!" rozčiloval se Sasuke a snažil se zkřehlými prsty vysvobodit z provazů,které ho svazovali."A to si jako myslíš,že mi v něčem můžeš zabránit,v tomhle ubohym stavu?" zařval Deidara a kopnul Sasukeho do nártu. Sasuke chtěl křičet, ale to už nestihl,protože mu Deidara dal před obličej kapesník napuštěný uspávací látkou. "To nee!" stihnul ještě zašeptat Sasuke,a potom už spal jako dřevo.
Když se Sasuke probudil,okamžitě poznal co mu Deidara udělal,protože ho příšerně bolel zadek. Jídla se ani nedotkl,schoulil se do kouta a z jeho černočerných očí se začaly řinout slzy. Byly to slzy bolesti a obrovského utrpení.
Jinde
Naruto vedl zbytek svého týmu po cestě, kterou se dostal ze svého vězení. Prošli lesem a vtrhli do domu. Už jim zbýval prohledat jenom jeden pokoj. Měl otevřené dveře a byly tam slyšet tři hlasy. Sensei opatrně nahlédl dovnitř a zjistil,že hlasy patří Zetsuovi,Sasorimu a Deidarovi. Zetsu zrovna říkal"Měli bysme se toho malýho parchanta zbavit." a Sasori se přidal" Jo,to bysme teda měli,obzvlášť teď když tu není Itachi.".Ale Deidara protestoval"Já myslim,že si ho necham na hraní, v posteli byl prostě úžasnej!",ti ostatní už jeho choutky znaly a tak radši mlčeli. Naruto měl chuť vraždit,jeho miláčka znásilnila taková obluda.Domluvili se proto na útoku a když byli všichni tři členové Akatsuki otočeni,vrhli se na ně.Kakashimu se podařilo snadno zneškodnit Zetsu a tak teď pomáhal Sakuře přemoct Sasoriho. Na Naruta zbyl Deidara, kterého, ale nezabil a začal se ho vyptávat. "Dělej vyklop kde je Sasuke,ty jeden hajzle! Nikdy ti neodpustim, to co jsi mu udělal!" vyhrožoval mu Uzumaki, ale bylo mu to málo platné. "Možná, ale něco za něco."řekl Dei a škodolibě se zachechtal. Naruto poprosil Kakashiho a Sakuru, ať je nechají o samotě a tak se potichu vytratili. "Řekni to nebo zemřeš!" zařval na něj Naruto a přiložil mu svůj kunai na krk. "Vážně si myslíš, že si v situaci, abys mě mohl vydírat? Jsi tak naivní, to se mi líbí, ale Sasuke je roztomilejší. Je to přeci jen Itachiho bratr, ale je slabší než on a to se mi líbí. Na Itachiho nemam,zatim..." řekl Deidara. "A co je to něco,co chceš?"zeptal se naivně Naruto. Deidara mlčel, ale pomalu a zřetelně si olízl rty."Jsi nechutnej!"řekl mu Naruto,ale už se skláněl k Deidarovu klínu. Nejprve mu všechno sundal a potom mu začal olizovat penis. Za chvíli už ho měl v puse celý a pohyboval ústy nahoru, dolů. Když se Deidara udělal, oblékl se a prohlásil "No dobře dovedu tě k němu.". Když dorazili k Sasukeho vězení, Deidara zmizel a Naruto volal Sakuru a Kakashiho. Ale nikdo mu neodpovídal.
Někde v sídle Akatsuki
Kakashi seděl vedle polonahé Sakury na posteli,hladil jí po vlasech a ptal se jí "Opravdu to chceš, třešničko?"."Od tebe si přece necham líbit všechno,ty muj čumáčku."odpověděla Sakura a tak ji sensei jemně položil na postel a vášnivě jí políbil na rty. Líbali se dokud jim nedošel vzduch a potom se vzájemně svlékli. Sakura mu zajela rukou to trenek a začala si hrát s jeho údem. Když už byl dostatečně vzrušený povalil ji na postel a jemně do ní vnikl. "Nebolí tě to?"ptal se starostlivě Kakashi. Sakura jen zavzdychala a tak Kakashi přidal na tempu. Jejich vzdychy spolu dokonale souzněly a prolínaly se. Vyvrcholili společně a zpocený Kakashi se svalil ze Sakury. Společně potom usnuli v objetí.
Někde jinde
Naruto se rozhodl, že se je vydá hledat, v jednom pokoji je našel jak spí vedle sebe a úsměv si prostě neodpustil. Napřed je přikryl, aby se nelekli, že je viděl nahé. A potom je vzbudil. Oblékli se a společně se vydali k Sasukemu. Naruto vykopl dveře a z toho co uviděl ho málem šlehlo. Sasuke tam ležel nahý,svázaný,bezmocný a spící. Naruto ho přikryl svojí bundou,vzal ho do náruče a odnesl ho až do Konohy.
Doma
Vzal ho k sobě domů a uložil ho do postele. Seděl tam dokud se Sasuke neprobudil "N-Naruto?" zachraptěl a Naruto mu odpověděl "Psst,nemluv,už je to v pořádku,jsem tady s tebou,u mě doma,už nejsi sám." zašeptal mu do ucha,přisedl si na postel,chytnul ho za ruku a pohladil ho po vlasech. Sasuke si takovou péči nechal líbit. "Mám hlad."řekl po chvíli, Naruto mu tedy pomohl vstát a dovedl ho do kuchyně,aby mu dal něco k snědku.
Tam mu uvařil instantní rámen. "N-ne Naruto, já to nemam rád." řekl Sasuke a koukl se na Naruta roztomile smutným pohledem. "Promiň,zapomněl jsem,že rámen nesnášíš. Půjdu teda nakoupit něco jinýho." řekl Naruto a v duchu se zastyděl za to ,že zapomněl,že Sasuke nemá rámen rád. Když slyšel Sasuke bouchnutí dveří, vydal se do koupelny. Napustil si plnou vanu,vlezl si do ní a po chvíli už spal jako zabitý. Když se Naruto vrátil zavolal "Jsem doma!". Nikdo mu však neodpovídal a tak se vydal černovláska hledat. Když vešel do koupelny, uviděl ho, jak leží ve vaně, spí, a tváří se jako andílek. Naruto se pro sebe usmál. Chtěl odejít a nerušit ho, ale touha políbit ho byla silnější. Naklonil se k němu a spojil své rty se Sasukeho. Sasuke se probudil okamžitě, co to Naruto udělal a vzdálil se na druhou stranu vany. Celý se třásl "N-naruto,prosím,nedělej to." zašeptal stále roztřeseným hlasem a znovu si vybavil Deidarovu nechutnou tvář a jeho hlas. Naruto se okamžitě odtáhl "Promiň...já...ty jsi byl tak roztomilý.Omlouvám se,neuvědomil jsem si,že to pro tebe bude takový šok."řekl sklesle blonďáček a rychle odešel. "Promiň,Naruto,ještě na to nejsem připravený." řekl smutně Sasuke,přitáhl si nohy k tělu a dal hlavu na kolena.Potom se vydal do postele. Naruto,po celou dobu Sasukeho přítomnosti,spal v obýváku na gauči.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí | Web | 26. června 2010 v 14:38 | Reagovat

Jashine, tohle je taková kruťárna :-D  :-D  :-D
Honem další díl ;-)

2 Lin Black ^^ - >>Tvé absolutně lowující SB *.*<< Lin Black ^^ - >>Tvé absolutně lowující SB *.*<< | Web | 27. června 2010 v 10:06 | Reagovat

Díky moc za pěkný koment ^^

3 Christine Christine | Web | 29. září 2011 v 20:54 | Reagovat

Třešničko? Cháá :D To je vážně joke :D Ale jinak super! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama