lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Nikdy nejsi sám 4 - END

28. června 2010 v 12:00 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
V sídle Akatsuki
Itachi seděl ve své pracovně a byl příšerně naštvaný, čekal až přijde Deidara. Když dorazil,Itachi začal "Co si o sobě myslíš?To,že si se nechal zajmout Narutem se ještě dá přehlídnout.Ale to,že jsi nechal Sasukeho utéct,to už fakt ne!"křičel na Deidaru."A to ještě nevíš všechno." ušklíbl se pro sebe Deidara a pak nahlas říkal "Heleď,Itachi,já za to fakt nemůžu.Ten blonďatej spratek mě prostě zajal a osvobodil tvýho bratra,fakt sorry." Itachi se fakt naštval a chytnul Deidaru pod krkem. "Nedělej ze mě idiota,ty debile,nebo už bys taky nemusel moc dlouho žít!"pohrozil mu Itachi."Klid Ití,já to tak nemyslel!" řekl přiškrceně Deidara,znovu tím posměšným tónem. To už bylo na Itachiho moc a tak Deidarovi prostě podřízl krk. Deidarovo tělo se okamžitě sesulo na zem. Itachi do něj kopnul a hlasitě zakřičel"Už nikdy mi neřikej Ití,jsem Itachi Uchiha,žádnej Ití!" Potom ještě na mrtvolu plivnul a ráznými kroky odešel.

U Naruta
Když se Sasuke ráno probudil,překvapilo ho,že na nočním stolku u jeho postele měl připravenou,nádherně vonící a oku ladící snídani."Naruto?" zavolal,ale nikdo se neozýval."Kde, proboha,je?" zeptal se sám sebe Sasuke,zakousl se do snídaně a dál se tím nezabýval. Po chutné a vydatné snídani si chtěl dojít na záchod. Z koupelny však slyšel Narutův hlas,opatrně proto nahlédl dovnitř a spatřil,jak si Naruto povídá se zrcadlem. Zrovna říkal "Sasuke,už to nemohu dál skrývat,já...já tě asi miluju." Sasukeho to překvapilo a tak jemně zaklepal na dveře koupelny."Jsi tam Naruto?" zeptal se a dělal, že nic neslyšel. Naruto se okamžitě odtrhl od zrcadla "Jo,jsem tady,hned tě sem pustim."řekl a vyšel z koupelny. Sasuke ho ve dveřích zarazil "Ne to je dobrý,můžeš tam zůstat. Chtěl jsem ti jen poděkovat,za tu skvělou snídani.". Při těchto slovech se Naruto začervenal,ještěže Sasuke nevěděl,že tu snídani připravovala Hinata."Jo a ještě,jsem ti chtěl říct,že se moc omlouvám,za to,jak jsem na tebe včera vyjel."řekl tentokrát trochu skleslým hlasem Sasuke."Omluva se přijímá,byla to moje chyba,neměl jsem to dělat."odpověděl mu Uzumaki. Sasuke se pousmál a pohladil blonďáka po tváři. "Co to děláš,Sasuke?"optal se Naru s údivem na tváři. Sasuke se na něj jen krásně usmál a pomalu ho políbil. Naruto byl chvíli udivený, ale rychle mu začal polibek oplácet. Sasukemu seto líbilo(ale znovu se mu vybavil Deidarův hnusný obličej,jeho příšerný hlas,to olizování rtů a ten úděsný smích,který Sasuke slyšel,když ho Deidara uspal)a tak se od Naruta rychle odtrhl. Vběhl do ložnice,zavřel za sebou dveře,posadil se na postel,rozplakal se a nechal tam Naruta stát.Tomu bylo Sasukeho jednání divné a tak se vydal ke dveřím ložnice a jemně na ně zaťukal."Chci být sám!"křikl vztekle Sasuke a z jeho hlasu bylo slyšet naprosté zoufalství,bezmoc a taky vina. Vina za jeho dřívější rivalitu s Narutem,vina za jeho nerozumné počínání. Naruto jen řekl "Jen jsem ti chtěl říct,že nikdy jsi nebyl,nejsi a nebudeš sám!",potom kvapnými kroky odešel a hlavou se mu už zase honili myšlenky"Myslel to s tím polibkem vážně?Proč utekl,když jsem se zapojil?".Nakonec se rozhodl,že mu prostě musí dát čas.
Po měsíci:
 Sasuke se rychle uzdravoval ze svého šoku, začal Narutovi více věřit a hodně se změnil. Dokázal dávat najevo své pocity a naučil se nebýt tak chladným. Naruto se o něj staral,jak nejlépe mohl. Sasuke začal pomalu zapomínat i na Itachiho, o kterém už hodně dlouho neslyšel. Ale jednoho dne se Itachi objevil u Naruta doma. Naruto byl na misi a doma byl tedy jenom Sasuke. Potichu k němu zezadu přišel."Přišel jsem si pro svůj plášť"řekl hlasitě. Sasuke se příšerně lekl, nemohl uvěřit tomu,že jeho bratr si sem jen tak přijde."A taky jsem ti chtěl říct,že já jsem náš klan nevyvraždil jen tak.To Deidara mě k tomu donutil." "A jak to udělal?" divil se Sasuke, takhle ještě bratra nikdy neviděl mluvit. "Už jsem ti řikal, že BYL Deidara děsná svině, Sasuke?"pokračoval Itachi a na to "byl" si dal hodně záležet. "Ne,a co to s tim má jako společnýho a proč mluvíš v minulym (jak se tomu říká:D?)...čase?" odpověděl Sasuke. Deidarovo jméno Sasukemu opět připomnělo, to co zažil, ale už se s tím naučil žít. Itachi odpověděl "On se nechal zajmout Narutem, nechal tě uprchnout,a taky mě donutil k tomu vyvraždění. A tak jsem ho prostě zabil." při tom "vyvraždění" se mu zachvěl hlas. " A jak tě donutil k tomu vyvraždění?"zeptal se Sasuke."Řekl, že zabije tebe."odpověděl Itachi a sklopil oči. "M-m-mě?" zeptal se pomalu Sasuke. "Ano,tebe.Věděl totiž jak moc mi na tobě záleží a rozhodl se toho zneužít."odpověděl starší z bratrů. "Tobě,že na mě někdy záleželo?Vždyť jsi mě unesl,nechal si mě ve spárech Deidary a potom ses o něco pokusil sám.Copak nevíš co mi ta blonďatá stvůra udělala?"řekl udiveně Sasuke."Já musel,tak dlouho jsem tě neviděl a nenašel jsem jiný způsob toho,jak ti to všechno vysvětlit.A co ti provedl?"zeptal se Itachi. Mladší Uchiha mu začínal věřit a tak řekl "On mě,když jsi tam nebyl,zn-zn-ásilnil."."Ten příšernej parchant.Já se ti za všechno hrozně omlouvám,doufám že jsem to trochu odčinil aspoň tím,že jsem ho zabil."řekl Itachi a po tváři mu stekla slza. Sasukeho už přešla bolest,lítost a taky nenávist ke svému bratrovi.A tak ho pevně objal.
Když přišel Naruto, spatřil tam ty dva jak se objímají.Najednou Itachi zmizel v červeném obláčku kouře. Naruto si přisednul k Sasukemu,když na jeho tváři objevil tekoucí slzu,setřel ji svou rukou a pevně ho objal.Sasuke si to nechal líbit,potom se trochu odtáhl,chytnul Narutovu tvář a vtiskl mu ohromný polibek."Děkuju ti za všechno,Naru." řekl potom a opět ho políbil.Tentokrát polibek prohloubil a z jejich jazyků vznikl propletenec. Když se přestali líbat, Naruto mu svůdně pošeptal do ucha "Miluju tě Sasuke." "Já vím."dostalo se mu odpovědi a potom ho černovlásek znovu velmi vášnivě políbil a natiskl se k němu,co nejvíc to šlo."Jsi jediný komu teď věřím. Pomohl jsi mi zapomenout a navíc si taky uvědomuju,že tě asi miluju!" zakřičel Sasuke a potom si už jen užíval blonďákovu přítomnost.
                                   PROZATIMNÍ  KONEC
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí | Web | 29. června 2010 v 19:31 | Reagovat

Těžká romantika :-D  :-D  :-D
Jen škoda, že už je konec :-(

2 jaja jaja | 31. července 2010 v 11:27 | Reagovat

joj tak blbo to skoncilo ale velice pekne mne se to moc libilo 8-)

3 Daikara Daikara | Web | 29. srpna 2010 v 16:22 | Reagovat

krásný! :-D

4 míša míša | 13. listopadu 2010 v 9:19 | Reagovat

moc mocm moc pekny krasa :-P

5 Christine Christine | Web | 29. září 2011 v 21:13 | Reagovat

Jak se to svedlo na Deidaru, chudáčka rozkošnýho :D Jinak kawaiii :D

6 Mia Mia | Web | 25. července 2012 v 19:43 | Reagovat

Tohle bylo na můj vkus moc přeslazené...někdy není nejlepší cesta dojít až na konec příběhu ;) Navíc by mě zajímalo, jestli ten co to psal někdy viděl Naruta shippuden... Nejde mi o děj, spíš o to, že prostě jednoduše někdo někoho zajal :D Spíš by to byl boj dlouhý jako týden :D

7 Asakura.Yamamoto Asakura.Yamamoto | 29. června 2013 v 22:22 | Reagovat

užasný jako všechno :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama