lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Ty jeho oči...

1. července 2010 v 17:08 | Mitsuki |  Sasunaru - jednorázovky
Itíčkova povídka, krásná a taky moc smutná...
.
.
Naruto se mnou chodil do třídy už dva roky.Nikdy jsem se nenabažil jeho nádherných lesklých blonďatých vlasů a těch uhrančivých blankytně modrých očí. Od prvního okamžiku co k nám přišel,jsem poznal,že nás k sobě táhne zvláštní pouto. Začalo to tehdy,když jsme se jako celá třída vydali na první oběd.Po cestě se mě zeptal kdy jsem se narodil,s úsměvem na tváři jsem mu to řekl.A potom jsem ho zasypával spoustou otázek,jako třeba kolik má sourozenců,jaká je jeho oblíbená barva,film,kam chodil dřív do školy a podobně.Od té doby z nás byli přátelé.
Potom jsem se však seznámil i s jinými kluky od nás ze třídy a naše přátelství už nebylo tak pevné.Rozhodl jsem se s tím něco dělat a tak jsem se na ty ostatní prostě vykašlal.Když jsme měli být na nějaké hodině ve dvojicích,byl jsem vždy s ním.Jeho přítomnost mi byla příjemná a já jsem si začal uvědomovat,že s ním nechci být jen nejlepší přítel.
V noci se mi o něm pořád něco zdálo a já se každé ráno probouzel s malým problémem tam dole. Už jsem to nemohl dál vydržet a tak jsem mu jednoho dne řekl,jestli se nechce jít projít po chodbě.Vyšli jsme tedy do druhého patra,ve kterém se nepohybovalo moc lidí od nás ze třídy. Chvíli jsme se jen tak procházeli a pak jsem mu to konečně všechno vyklopil. Řekl jsem mu,že od doby našeho prvního setkání ,jsem cítil něco víc.taky jsem mu vyprávěl o těch snech,samozřejmě ne o tom problému,který se vždycky nějak vyskytnul .On mi na to řekl,že to cítí stejně a tak jsme se dali dohromady,psali jsme si milostné dopisy při hodinách.Pořád jsme chodili do vyšších pater naší školy,ale stále to bylo jen u povídání.
Na Valentýna jsem se svojí matkou vyrazil na návštěvu za svými příbuznými.Jeli jsme vlakem.A jaké mě čekalo překvapení,potkal jsem toho blonďatého anděla na nádraží.Naneštěstí tam byl s matkou a tak jsme se jen pozdravili a dál si šli svojí cestou.Večer mě velmi překvapilo,když jsem dostal esemesku,ve které bylo: Krásného Valentýna,Sasuke. Škoda,že nemůžeme být spolu.Tak moc bych tě chtěl poprvé políbit.Až se znovu sejdeme musíme si to vynahradit.Trochu jsem se začervenal,ještě nikdy,mi nikdo,nic takového neřekl.Když nás nikdo neviděl,posílali jsme si přes třídu vzdušné polibky,ale on naznačoval,že chce i ty pravé.
Když jsme se v pondělí opět setkali ve škole,dostal jsem vzkaz,s tím,že po škole můžeme někam vyrazit.S radostí jsem souhlasil a nechal jsem se vést,tam,kam chtěl jít on. Dorazili jsme do jedné malé cukrárny a sedli jsme si na útulné místečko.On si objednal pařížský dort a já jsem váhal,nic z toho,co měli se mi moc nezamlouvalo a tak jsem si dal věneček.Teprve když mi ho přinesli,mi došlo,že to není nejvhodnější jídlo na rande.Trochu jsem se zastyděl,ale on si toho naštěstí nevšiml. Po dlouhém povídání vytáhl mobil a začal mi předčítat mojí odpověď na jeho valentýnskou esemesku. Ptal se mě jestli to chci,ale já jsme nebyl připravený a tak jsem se od něj trochu odtáhl. Potom jsme se rozloučili a vydali jsme se domů.
Ještě párkrát jsme spolu někam zašli,ale já se pořád neodhodlal. Až jednoho dne,když jsem na něj čekal před školou se to stalo,byl jsem odhodlaný,že se to dneska stane.Zašli jsme za roh do vedlejší ulice,oba jsme zavřeli oči a konečně jsme se poprvé políbili. Bylo to tak krásné romantické a nezapomenutelné,odteď mé srdce patřilo opravdu jen jemu.
Neustále jsme si psali zamilované zprávy,chodili spolu ruku v ruce a jemně jsme se pusinkovali. V naší třídě zrovna řádila mononukleóza a tak jsme všichni dostali sdělení o tom,že máme zakázaný jakýkoliv kontakt rtů. Když nám to bylo sděleno,spadla mi čelist a Narutovi taky. Ale z jeho výrazu jsem vyčetl,že tohle sdělení rozhodně dodržovat nebudeme.
Další den jsme se školou vyrazili na zeměpisnou exkurzi,byl to nějakej nudnej film. V sále byla tma a my seděli samozřejmě vedle sebe. Když nás to přestalo bavit,věnovali jsme se pouze sobě a tomu jak se přenáší mononukleóza. Od té doby byl náš vztah ještě pevnější.
Ale potom nastal zlom. Bylo to v den mých narozenin. Ten blonďáček mi napřed popřál,ale potom udělal něco,na co nikdy nezapomenu. Chodili jsme jako vždy po chodbě,když se najednou zastavil,vzal mě za ruku a řekl,že takhle by to dál nešlo. "Náš vztah nemá žádnou budoucnost" řekl tenkrát a já jsem prostě utekl. Ta slova,mě tak moc zasáhla a nechali na mé duši obrovský šrám. Ještě k tomu byl tak drzý a ptal se mě jestli nebudeme jenom přátelé. Na to jsem už opravdu neměl a tak jsme pořád jenom plakal.Nenáviděl jsme ho za to a dával jsem svou nenávist dost jasně najevo,protože jsem ho neustále shazoval a ponižoval před ostatníma.
Už je to půlrok,ale moje duše se bude ještě dlouho vyrovnávat s tímhle obrovským šrámem. Dřív jsem neposlouchal ty,kteří mi tvrdili,že chodit s ním je chyba. Ale teď jsem si uvědomoval,že měli pravdu,on za to nestál. Vlastně nikdo nestojí za takové trápení. Od té doby jsme se změnil,teď jsem pouze chladným Sasukem Uchihou,který nedokáže vyjadřovat své city,protože tenkrát jsem se pěkně spálil. Začal jsem se věnovat více svým pravým přátelům a na něho se dodnes můžu dívat pouze se sklopeným zrakem. Protože zadívat se znovu do těch uhrančivých nebeských očí,do jeho tváře na které se zračil jakýsi pocit vítězství, by mě stálo hodně sil a riskovat to,že mu znova podlehnu,se mi nechce.
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí | Web | 1. července 2010 v 21:05 | Reagovat

Jashine, tohle mě dostalo, kdo by čekal, že ten špatnej bude Naruto O_O  O_O  O_O
Prostě the best :-D

2 Narein Narein | 1. července 2010 v 21:31 | Reagovat

jak smutny

3 Itíííček Itíííček | 2. července 2010 v 7:39 | Reagovat

No to víš,vzpomínky se píšou krásně :-) ale převést to všechno na kluk+kluk bylo celkem těžký :-D

4 Lan-Lain Lan-Lain | Web | 8. září 2010 v 20:07 | Reagovat

ahojky...nádhera!!!Hele nechceš být SB????? :-)  ;-)

5 Amaya Amaya | Web | 23. ledna 2011 v 18:11 | Reagovat

konečně si prohodili role xD už mě unavovalo, když vždycky ta svině byl Sasu xDD

6 Hagumi-chan Hagumi-chan | Web | 27. července 2011 v 22:13 | Reagovat

[5]: jop přesně chudák Sasu-chan :D

7 Christine Christine | Web | 31. srpna 2011 v 19:55 | Reagovat

Co je to s Naruťáčkem? Udělat z něj takového grázlíka :D

8 Kaori ^^ Kaori ^^ | Web | 8. února 2012 v 15:50 | Reagovat

TO bylo od Naruta tak kruté! T-T ano..a teď konečně víme proč má Sasuke Uchiha místo srdce kostku ledu >.> jinak..krásně napsaná povídka!^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama