lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Září 2010

Tak teda fotka no ;)

24. září 2010 v 21:45 | Mitsuki |  Kraviny a moje kecy
Aby jste aspoň trochu věděli, kdo že to tu píše :D Jinak přede mnou čtyři dny volna, budu se snažit něco napsat ;)

blem

Poloviční láska 9

20. září 2010 v 18:07 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
Tak konečně to tu máte, no je to poměrně krátký a z větší části yaoi, ale snad se bude líbit :) Jinak do konce téhle povídky už moc dílů nezbývá, nebo to neplánuju nějak hodně rozepisovat, ale ještě to nemám úplně naplánovaný, uvidíme :)

"Nějak se mi točí hlava…" začal kňučet Naruto asi za 5 minut.
"Vážně? Můžem jít domů, když ti není dobře.."
"Ne to je dobrý Sasuke, přece je to tvoje oslava. Já to nějak vydržim." Pokusil se o úsměv a usadil se víc na gauč. Bylo mu špatně od žaludku a začínalo se mu rozostřovat vidění. Sakura s Ino seděli kousek od nich a napjatě sledovali Sasukeho, jako by se měl každou chvíli přeměnit v ufona.
"Jak to, že se nic neděje?!" sykla Sakura.
"Já nevim! Možná to působí až po delší době…" skousla si Ino spodní ret a přemýšlela, jakej časovej interval jí říkala ta bába, co jí to prodala.
"KYAAAAAAA!!!" vykřikla najednou Ino na celej dům, že se na ně skoro všichni otočili.
"Ó muj bože, koukni!!" ukázala na Narutovo téměř prázdnou skleničku, která měla dole malý červený flek.
"To je ona! Ta sklenička! Naruto to vypil místo Sasukeho!" rozčilovala se.
"Jak se to mohlo stát?!!" nechápala Sakura a běžela zkontrolovat skleničku, jestli je to opravdu ona. Byla.
"Co tu děláš?" koukal na ní Sasuke a při tom držel Naruta za ruku.
"A-ále niiic, jenom se tak koukám, haha." Mávla rukou a odešla si s Ino vybít svůj vztek.
"Půjdu n-na záchod…" pomalu se Naruto zvednul a zavrávoral. Udělal asi pět kroků a spadnul na zem.
"Naruto?!" přiběhl k němu jeho partner, kleknul si a vzal ho do náruče.
"Asi…budu…" nestačil to doříct, jenom se otočil od Sasukeho a pozvracel se na zem. Kolem nich už se vytvořil shluk lidí, kteří to sledovali.
"Vezmu tě domů, takhle to nejde." Chytnul ho a postavil na nohy, ale stále ho přidržoval, aby nespadl. Naruto jenom kývnul hlavou a pomalu se vydali pryč.
"Co teď budem dělat, když Sasuke odešel? On tu měl hlavní roli!" už z toho všeho pomalu začala růžovlasá čarodějnice šílet.
"Necháme mu tu ty dárky a on si pro ně zejtra přijde…a budem se tu bavit i bez něj." Měla Ino slzy na krajíčku.
Už byla tma a Sasuke Naruta konečně dovedl k jeho bytu. Dalo mu to vážně zabrat, i díky stále ne úplně zahojenému břichu. Vyndal mu z kapsy klíče, odemkl a vešli dovnitř.
"V-vrať se tam…ještě to není u konce a máš tam dárky. Všichni se na tebe těšili…"
"V žádným případě. Budu tu s tebou, je ti špatně tak někoho potřebuješ."
"Určitě?" Sasuke ho pomalu položil na postel a přikryl.
"Jo. Chceš něco přinést? Dojdu ti pro umyvadlo, kdyby se ti náhodou chtělo zase zvracet." Odešel do koupelny, kde to chvíli hledal a pak se vrátil do pokoje. Naruto ležel na zádech, se zavřenýma očima a rukou na čele.
"Tak co, je ti pořád špatně?" posadil se k němu.
"N-ne, to ne, spíš…" skousnul si blonďáček spodní ret a Sasuke si nemohl nepovšimnout ruměnce na jeho tvářích.
"Co?" prohlížel si ho a snažil se nějak vyčíst jeho pocity.
"Ah…já…" pokrčil nohu. "nedá se to vydržet…" podíval se na Sasukeho, převalil ho na záda a obkročmo si na něj sedl. Jeho boule v kalhotech se nedala přehlédnout, což druhého chlapce hodně překvapilo.
"N-naruto?" zašeptal a nechápal, co se s ním tak rychle stalo.
"Pšššt…" přiložil si Naru ukazováček na rty a pak ho dlouze a intenzivně políbil. Otřel se o něj svým rozkrokem a vydechl mu do úst. Rukou mu zajel pod tričko a dlaní mu přejížděl po jeho vypracované hrudi a bříšku. Černovlásek se ochotně připojil a začal zkoumat jeho pusinku svým jazykem. To ale Naruto za chvíli přerušil a přesunul se na jeho krk, kde mu vytvořil nemalý flíček. Sasuke mu pomalu přetáhl přes hlavu tričko a prohlížel si to roztomilé stvoření před sebou, které se na něj dívalo s chtíčem v očích a úsměvem na rtech. Převalil si ho pod sebe a zopakoval to samé, co on před chvíli jemu. Za chvilku už byli oba jen v kalhotech a Sasuke se od krku posunoval stále níž. Zasypával mu hruď malými polibky a zastavil se u bradavky, kterou vzal mezi zuby a hrál si s ní, dokud nebyla tvrdá, mezitím zaměstnával tu druhou svojí rukou. Udělal mu vlhkou cestičku jazykem až k pupíku a pomalu mu rozepnul knoflíček i zip u kalhot a trochu mu je stáhnul, takže viděl hodně rýsující se přirození jeho miláčka. Lehce mu po něm přejel dlaní a pak se opět vrátil nahoru, kde ho začal líbat na rty. Rukou trochu přitlačil, což vyvolalo na druhé straně slastný vzdech a nakonec mu trenky stáhl také. Trochu se nadzvedl a celého si ho prohlédl. Naruto už byl vzrušený na nejvyšší míru a díval se na něj roztouženým pohledem.
"Jsi vážně nádhernej, víš to? Lásko." Políbil ho a vzal do ruky jeho penis. Pohyboval pomalu nahoru a dolů, potom se sklonil a jazykem přejel od kořene po žalud, který trochu poškádlil.
"S-Sasuke!" zasténal Naruto a přivřel slastí oči. K tomuhle se se Sakurou nedostali a předtím nikoho neměl, takže to zažívá poprvé. Ten si s ním nejdřív jen tak hrál, olizoval a občas honil, než ho vzal téměř celého do úst a začal ho pořádně kouřit. Naruto pod ním vzdychal a hladil ho ve vlasech, povzbuzoval ho v činnosti a občas přirážel proti němu. Netrvalo dlouho a Uchihovo ústa zaplnila bílá teplá tekutina. Většinu spolykal, ale něco si v pusince nechal, a pak Naruta dlouze políbil, takže mohl ochutnat sám sebe. Poté si sundal i svoje kalhoty a trenky a konečně tak měl jeho vzrušený penis více prostoru. Lubrikant neměl, a tak použil svoje nasliněné prsty, aby si ho připravil. Nejdříve to Narutovi úplně příjemné nebylo, ale když se dotknul toho místečka, co všechnu tu rozkoš způsobuje, nahlas zasténal a prohnul se v zádech. Sasuke se tomu musel usmát a prsty vyndal, aby je mohl nahradit něčím větším. Pomalu do něj vstoupil, Naruto sykl bolestí, cítil nezvyklý tlak v konečníku.
"Šššt, uvolni se. Neboj, jsem opatrný…" zašeptal mu černovlásek do ouška, no on se snažil uvolnit, ale nervozita dělala svoje. Sasuke chvíli setrval, aby si zvykl a pak proti němu začal pomalu přirážet. Z druhé strany se ozvaly pozitivní ohlasy, což bral jako povolení pokračovat. Místností se nesly slastné vzdechy obou chlapců a zaplňoval ji jejich horký dech a ten nádech sexu a vzrušení. Každý z nich cítil, že konečně dostali to, na co tak dlouho čekali. Jejich těla se o sebe třeli a svět okolo jako by ani nebyl, jako by existovali jen oni. Uběhlo nádherných pár minut a pomalu se schylovalo ke konci.
"Ah…u-už…budu…" zaklonil blonďáček hlavu a již podruhé za tento večer dosáhl orgasmu. Jeho sperma vystříklo na nové prostěradlo, no co, vypere se to. Stáhl svaly v okolí konečníku, to Sasukeho téměř přivádělo k šílenství. S výkřikem jeho jména také získal svůj vytoužený vrchol a unaveně se svalil vedle něj. Přivinul si ho do náruče a oba vydýchávali to, co právě prožili.
"Miluju tě, Naru…" zašeptal Sasuke a vtiskl mu polibek do vlasů. Byl tak šťastný, že se to konečně stalo, že je s ním a nemusí se již trápit. Tolik po něm toužil.
"Taky tě miluju." Usmál se Naruto. Prášek v pití splnil jeho účel. Za chvíli už se společně odebrali do říše snů…

Za SB od Lan-Lain

12. září 2010 v 14:40 | Mitsuki |  Diplomy
Arigatou, je moc pěknej :)

diplom

A další

12. září 2010 v 2:11 | Mitsuki |  SaiNaru
sn


SaiNaru obrázky :)

12. září 2010 v 2:06 | Mitsuki |  SaiNaru
Další můj oblíbenej pár ;D

sn
Cyanide and Happiness - Tobi

12. září 2010 v 1:45 | Mitsuki |  Fankomixy
Kdo zná C&H tim líp, ale i tak pobaví :D

C&H

Vezmeš si mě?

12. září 2010 v 1:38 | Mitsuki |  Fankomixy
Tak muj první přeloženej Fankomix ;D

komix

School time 3

12. září 2010 v 1:09 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky

Když sem se vrátil od Sasukeho domů, bylo kolem půl devátý. Z toho učení mě úplně třeštila hlava, bylo to za dnešek trošku moc informací na můj malej mozek, tak sem si začal napouštět vanu s pěnou, abych se aspoň trošku uvolnil. Normálně si jí nedávam, ale dneska je vyjímečnej den.
"Ahoj Naruto, kde si byl tak dlouho?" přišla do koupelny moje máma.
"U Sasukeho." Přilil jsem do vody ještě pěnu.
"U Sasukeho??" zopakovala s překvapeným výrazem. "Vždyť vy dva se nemáte rádi ne? Když se o něm zmíníš je to samý debil a idiot."
"No jo, ale nabídnul mě doučování z matiky a já s tim potřeboval pomoct. Navíc je nejlepší ze třídy."
"Fakt jo? A co za to chtěl?"
"To ještě nevim…se domluvíme zejtra." Kushina přikývla a odešla z koupelny.
Svlíknul jsem si košili a kalhoty a hodil jsem je na věšák. Trenky s ponožkami sem hodil do špinavého prádla a zadíval jsem se na sebe do zrcadla. Natáhnul jsem ruku, že zapnu kohoutek, ale z umyvadla jsem omylem shodil skleněnou lahvičku, která dopadla na dlaždice a sklo se roztříštilo po celej koupelně.
"Do prdele!" skousnul jsem si ret a koukal na ten nepořádek na zemi. Máma asi nebude nadšená, že přišla o svojí oblíbenou voňavku. Snad neni moc drahá, koupil bych jí když tak novou…Vzal sem smetáček a lopatku a rychle to zametl, nechal jsem to ležet vedle pračky a vlezl jsem si do už plné vany teplé vody a pěny a s zavřenýma očima jsem se opřel hlavou o kraj. Potopil sem se aby se mi namočily vlasy a potom jsem hrábnul pro šampon. Umyl jsem si vlasy a chvíli jsem jen tak ležel s myšlenkami mimo realitu. Chtěl jsem si jen odpočinout a uvolnit si hlavu i tělo od toho neustálého školního a celkového stresu, což se mi celkem slušně povedlo. Po chvíli relaxování mě to ale přestalo bavit a tak jsem si našel lepší zábavu. Rukou jsem si zabloudil do svého klína a představoval jsem si spoustu zajímavých věcí…
Vypustil jsem vanu a pečlivě jsem se osušil ručníkem. Omotal jsem si ho kolem pasu a šel jsem do pokoje, kde jsem na sebe hodil trenky a volné triko na spaní. Ještě jsem vyhodil ty střepy do koše v kuchyni, kde jsem začal hledat i něco k jídlu, no moc toho tu nebylo. Nakonec jsem se spokojil s rohlíkem a sýrem, napil jsem se koly a vrátil se do koupelny, abych si vyčistil zuby.
,Na počítač už dneska asi nepůjdu, ale musim se podívat, co je na facebooku…´zadíval jsem se v pokoji na notebook a přemýšlel, jestli ho zapnout. Je čtvrt na deset, jenom se kouknu a vypnu to…. Zmáčknul jsem tlačítko v levém horním rohu a za chvíli se rozzářil monitor. Zasedl jsem do svého pohodlného křesílka a naťukal jsem už automaticky adresu. 4 nový upozornění! Rozklikl jsem tu ikonku, třem lidem se líbí moje fotka…No, sem tam v takovej zajímavej poloze na lavici a za mnou je Sai, fakt peckový…A poslední upozornění, Sasuke si mě přidal do přátel. Kliknul jsem na Potvrdit a začal jsem si prohlížet jeho profil. Má krásnou profilovku…Počkat, cože sem to řekl? Asi mě už z tý školy začalo hrabat…Moc věcí tam nemá, tak jsem ještě mrknul co si kdo napsal na zeď a vypnul jsem to. Naházel jsem si rychle věci do tašky a zalehnul jsem do postele. Nařídil jsem si budíka na šestou, mobil mi ukázal že do buzení zbývá 8 hodin a 23 minut, no aspoň se konečně nějak vyspim. Položil jsem ho vedle polštáře, obejmul plyšovýho psa (jo, prostě sem na něj zvyklej už od dětství!) a zachvíli jsem spal.

Pííp pííp pííp!
Už zase ten otravnej budík? Neee! Přetáhnul jsem si peřinu přes hlavu, ale vůbec účinný to nebylo. Proč dávaj do budíků tak hnusný tóny? Natáhnul jsem ruku na noční stolek a jedním rychlým pohybem jsem ho utišil. Pomalu jsem se posadil a protáhl se spolu se zívnutím. Chvíli trvalo, než jsem se rozkoukal, a pak jsem pomalu vstal a přešel jsem ke komodě. Zadíval jsem se na sebe v zrcadle, no nejsem narcista, ale zas tak špatný to není. Otevřel jsem dveře, z poličky jsem vytáhnul svojí školní uniformu, kterou jsem si oblékl a přešel jsem do koupelny, abych se trochu zkulturnil. V kuchyni na mě čekala snídaně, kterou mi Itachi udělal před odchodem do práce. Oči mi zůstali viset na dvou kusech něčeho, čemu on říká tousty. Umí vařit, ale tohle vážně trochu odbyl, ne? Co se dá dělat, nějak jsem to snědl a kolem čtvrt na osum jsem vycházel z domu. Nastoupil jsem na tramvaj, která byla jako vždycky ráno přeplněná
a za chvíli už mě vyhodila kousek od školy. Došel jsem dovnitř a u vchodu jsem pozdravil naší učitelku matiky, která si mě oblíbila, což se někdy vyplácí. Prodral jsem se mezi spoustou lidí, kteří se hromadili na chodbě a došel jsem ke třídě, která je až na konci. Sotva jsem strčil nos do dveří, přelítla mi asi dva cenťáky od obličeje čísi bota a narazila do zrcadla, který prasklo a rozsypalo se do umyvadla i kolem. No co, střepy přinášejí štěstí, ne?
"Sasuke-kuuuun!!" ozvalo se pištění z rohu třídy, který znam až moc dobře a tón, kterým to ječí, mi přímo rve uši. Sakura a Ino v hlavní řadě a za nima skoro celý zbytek dívčí části naší třídy, které si naivně myslí, že s některou z nich bych se rád bavil, nebo i něco víc. Povzdechnul jsem si a ignorujíc nadšené pohledy jsem si sednul za Naruta, který seděl na svém místě a ťukal si něco do mobilu.
"Ani se nemusim koukat, jestli si přišel do třídy, ten spolek mě to vždycky spolehlivě ohlásí." Mávnul za sebe rukou.
"To já taky ne, dement na blízku se vždycky pozná." Pousmál jsem se a hodil jsem si baťoh vedle lavice. Hrozně mě ho totiž baví provokovat, což se mi skvěle daří. Jemu k tomu stačí fakt málo.
"Uchiho!!" naštvaně se otočil.
"Hm?" opřel jsem se pohodlně o lavici a skenoval jsem ho pohledem, to ho asi trochu vyvedlo z míry, protože po mě začal těkat očima.
"Tyyy…! Baví tě to ještě hodně?!"
"A víš, že i jo?" usmál jsem se a dál se bavil pohledem na něj.
"Na to doučování se ti vykašlu!"
"No, to je mi v podstatě úplně jedno, ty to nebudeš umět." Pokrčil jsem rameny.
"….!! Nesnaž se mě naštvat!!"
"Ale já ti nic nedělam." Dál jsem se na něj díval tím samým pohledem a v něm to začínalo pomalu vřít vzteky.
"Jo, děláš!"
"Vážně, a co?"
"Mluvíš na mě!" uraženě se otočil zpátky a začal do telefonu bušit ještě víc, až jsem se začínal obávat, že to ten displej nevydrží.

Škola se šnečím tempem blížila ke konci a já přemýšlel co budu dneska dělat. Už mě přestává bavit vždycky přijít domů a jenom sedět u notebooku. Naštěstí poslední dvě hodiny jsme měli tělocvik a tak jsem se aspoň protáhnul od toho sezení v lavici a nemusel jsem poslouchat nudné výklady našich učitelů a Sasukeho narážek. Hráli jsme florbal, kterej mě docela baví, troufám si říct, že i jde. Rozeběhnul jsem se s hokejkou, abych získal míček dřív než Sasuke, ale Choji se trochu neopatrně otočil a jeho hokejka mě zasáhla přímo do nosu. Křup. Nějak jsem to nevyvážil a spadl jsem na zem.
"Uah!!" chytnul jsem se reflexivně za nos, neskutečně mě to bolelo a krev mi tekla po ruce, z které skapávala na již léty opotřebované parkety naší tělocvičny. Učitel zapískal, aby se přerušila hra a přiběhl ke mně.
"Ukaž, Naruto." Dal mi tu ruku pryč a prohlížel si moje zranění. Opatrně na to sáhnul, syknul jsem bolestí.
"Pojď se mnou, podívam se po nějakém obkladu a napíšu to do knihy úrazů, ale musíš s tím k doktoru. Je tu někdo, kdo je ochotnej tam s ním zajít?" rozhlédl se po zbytku lidí.
"Já tam s ním zajdu." Ozval se Sasuke a prohlížel si mě pohledem ,Jseš vážně ubožák, já to říkám pořád´. Vážně mě ty jeho pohledy vytáčí. Hodil jsem na něj ksicht ,Tak se z toho třeba udělej´a za pomoci učitele jsem vstal.
"Běžte se převlíknout, Naruto tobě přinesu ten obklad. Ostatní zatím hrajte dál." Přikázal a odešel do svého kabinetu. Šel jsem po schodech dolů do šaten, no spíš jsem je rychle seběhl, abych si vzal dole papírový kapesník, který jsem si přitiskl na nos a zakrvácenou ruku jsem si umyl v umyvadle. Mezitím tam došel i Sasuke a začal se převlékat. Sundal si tričko a začal se přehrabovat v tašce. Nenápadně jsem si ho prohlížel, má tak hezky vypracovaný tělo, určitě chodí do posilovny. Vytáhl deodorant, který na sebe nastříkal a ke mně ta vůně během chvilky došla. Zajímalo by mě, jakej používá, tahle vůně se mi líbí. Ani jsem si neuvědomil, že pořád stojím u umyvadla a koukám na něj, teď už míň nenápadně. Otočil ke mně hlavu.
"Nechceš už se taky převlíct, místo toho, abys tam stál a koukal na mě?"
"J-jo…" zamrkal jsem. Šel jsem ke svojí tašce a snažil jsem se převlíknout, co mi to můj nos dovolil, protože jsem si u něj stále přidržoval kapesník, nyní už hodně nasáklý krví. Sasuke už měl i kalhoty a boty, a tak seděl na lavičce a čekal.
"Je zábavný tě sledovat, když ti nejde zapnout ten pásek." Pousmál se.
"Tak bys mi mohl třeba jít pomoct, a ne tam sedět a bavit se." Co si vůbec myslí, Uchiha jeden. Nemám deset rukou.
"To bych mohl, no." Zvedl se a pomalu ke mně přešel. Vzal můj pásek do rukou a zapnul ho.
"Ááá, to je moc! Mě to uškrtí!" začal jsem protestovat, dal mi to až někam na začátek.
"Tak to trošku povolíme." Přešel ke mně zezadu, hlavu si opřel o moje rameno a koukal dolů na pásek, který nejdřív rozepnul a pak zase zapnul, už o něco míň. Když se ke mně tak natiskl, rozbušilo se mi srdce a z jeho vůně se mi zatočila hlava. Jak se o mě otřel, úplně mě to dostalo.
"D-děkuju…" pípnul jsem a rychle jsem se dooblíknul. Akorát tam přišel učitel se studeným obkladem a poslal nás k doktoru.

Pro Lan-Lain =)

11. září 2010 v 21:37 | Mitsuki |  Diplomy
Konečně jsem nikde neběhala venku a máma po mě nic nechtěla, tak jsem ti ho udělala, snad se ti bude líbit :)

diplomek

Webka s Uchihou :D

11. září 2010 v 21:07 | Mitsuki |  Cosplay
Takže, zaprvý chci říct, že jsem konečně předělala rubriku Obrázky a Videa, aby tam nebylo miliarda rozcestníků, ale jenom jeden ;) Do rubriky cosplay nejspíš budu dávat převážně náš, zatim teda nemáme celej jenom paruky a čelenku, ale na Vánoce bude komplet :)
Tyhle fotky sice kvalita nic moc, co čekáte od webky :D ale s Narein máme asi sto tisíc fotek, tak jsme aspoň něco vybraly :D jinak tohle je ona ;) víc pod perexem


1


Kuk :D

Diplom od KiRy :D

4. září 2010 v 18:34 | Mitsuki |  Diplomy
diplom
Děkuju je pěknej :)

Diplom pro KiRu :)

1. září 2010 v 13:54 | Mitsuki |  Diplomy
Snad se ti bude líbit ;)

diplom