lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

Poloviční láska 9

20. září 2010 v 18:07 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
Tak konečně to tu máte, no je to poměrně krátký a z větší části yaoi, ale snad se bude líbit :) Jinak do konce téhle povídky už moc dílů nezbývá, nebo to neplánuju nějak hodně rozepisovat, ale ještě to nemám úplně naplánovaný, uvidíme :)

"Nějak se mi točí hlava…" začal kňučet Naruto asi za 5 minut.
"Vážně? Můžem jít domů, když ti není dobře.."
"Ne to je dobrý Sasuke, přece je to tvoje oslava. Já to nějak vydržim." Pokusil se o úsměv a usadil se víc na gauč. Bylo mu špatně od žaludku a začínalo se mu rozostřovat vidění. Sakura s Ino seděli kousek od nich a napjatě sledovali Sasukeho, jako by se měl každou chvíli přeměnit v ufona.
"Jak to, že se nic neděje?!" sykla Sakura.
"Já nevim! Možná to působí až po delší době…" skousla si Ino spodní ret a přemýšlela, jakej časovej interval jí říkala ta bába, co jí to prodala.
"KYAAAAAAA!!!" vykřikla najednou Ino na celej dům, že se na ně skoro všichni otočili.
"Ó muj bože, koukni!!" ukázala na Narutovo téměř prázdnou skleničku, která měla dole malý červený flek.
"To je ona! Ta sklenička! Naruto to vypil místo Sasukeho!" rozčilovala se.
"Jak se to mohlo stát?!!" nechápala Sakura a běžela zkontrolovat skleničku, jestli je to opravdu ona. Byla.
"Co tu děláš?" koukal na ní Sasuke a při tom držel Naruta za ruku.
"A-ále niiic, jenom se tak koukám, haha." Mávla rukou a odešla si s Ino vybít svůj vztek.
"Půjdu n-na záchod…" pomalu se Naruto zvednul a zavrávoral. Udělal asi pět kroků a spadnul na zem.
"Naruto?!" přiběhl k němu jeho partner, kleknul si a vzal ho do náruče.
"Asi…budu…" nestačil to doříct, jenom se otočil od Sasukeho a pozvracel se na zem. Kolem nich už se vytvořil shluk lidí, kteří to sledovali.
"Vezmu tě domů, takhle to nejde." Chytnul ho a postavil na nohy, ale stále ho přidržoval, aby nespadl. Naruto jenom kývnul hlavou a pomalu se vydali pryč.
"Co teď budem dělat, když Sasuke odešel? On tu měl hlavní roli!" už z toho všeho pomalu začala růžovlasá čarodějnice šílet.
"Necháme mu tu ty dárky a on si pro ně zejtra přijde…a budem se tu bavit i bez něj." Měla Ino slzy na krajíčku.
Už byla tma a Sasuke Naruta konečně dovedl k jeho bytu. Dalo mu to vážně zabrat, i díky stále ne úplně zahojenému břichu. Vyndal mu z kapsy klíče, odemkl a vešli dovnitř.
"V-vrať se tam…ještě to není u konce a máš tam dárky. Všichni se na tebe těšili…"
"V žádným případě. Budu tu s tebou, je ti špatně tak někoho potřebuješ."
"Určitě?" Sasuke ho pomalu položil na postel a přikryl.
"Jo. Chceš něco přinést? Dojdu ti pro umyvadlo, kdyby se ti náhodou chtělo zase zvracet." Odešel do koupelny, kde to chvíli hledal a pak se vrátil do pokoje. Naruto ležel na zádech, se zavřenýma očima a rukou na čele.
"Tak co, je ti pořád špatně?" posadil se k němu.
"N-ne, to ne, spíš…" skousnul si blonďáček spodní ret a Sasuke si nemohl nepovšimnout ruměnce na jeho tvářích.
"Co?" prohlížel si ho a snažil se nějak vyčíst jeho pocity.
"Ah…já…" pokrčil nohu. "nedá se to vydržet…" podíval se na Sasukeho, převalil ho na záda a obkročmo si na něj sedl. Jeho boule v kalhotech se nedala přehlédnout, což druhého chlapce hodně překvapilo.
"N-naruto?" zašeptal a nechápal, co se s ním tak rychle stalo.
"Pšššt…" přiložil si Naru ukazováček na rty a pak ho dlouze a intenzivně políbil. Otřel se o něj svým rozkrokem a vydechl mu do úst. Rukou mu zajel pod tričko a dlaní mu přejížděl po jeho vypracované hrudi a bříšku. Černovlásek se ochotně připojil a začal zkoumat jeho pusinku svým jazykem. To ale Naruto za chvíli přerušil a přesunul se na jeho krk, kde mu vytvořil nemalý flíček. Sasuke mu pomalu přetáhl přes hlavu tričko a prohlížel si to roztomilé stvoření před sebou, které se na něj dívalo s chtíčem v očích a úsměvem na rtech. Převalil si ho pod sebe a zopakoval to samé, co on před chvíli jemu. Za chvilku už byli oba jen v kalhotech a Sasuke se od krku posunoval stále níž. Zasypával mu hruď malými polibky a zastavil se u bradavky, kterou vzal mezi zuby a hrál si s ní, dokud nebyla tvrdá, mezitím zaměstnával tu druhou svojí rukou. Udělal mu vlhkou cestičku jazykem až k pupíku a pomalu mu rozepnul knoflíček i zip u kalhot a trochu mu je stáhnul, takže viděl hodně rýsující se přirození jeho miláčka. Lehce mu po něm přejel dlaní a pak se opět vrátil nahoru, kde ho začal líbat na rty. Rukou trochu přitlačil, což vyvolalo na druhé straně slastný vzdech a nakonec mu trenky stáhl také. Trochu se nadzvedl a celého si ho prohlédl. Naruto už byl vzrušený na nejvyšší míru a díval se na něj roztouženým pohledem.
"Jsi vážně nádhernej, víš to? Lásko." Políbil ho a vzal do ruky jeho penis. Pohyboval pomalu nahoru a dolů, potom se sklonil a jazykem přejel od kořene po žalud, který trochu poškádlil.
"S-Sasuke!" zasténal Naruto a přivřel slastí oči. K tomuhle se se Sakurou nedostali a předtím nikoho neměl, takže to zažívá poprvé. Ten si s ním nejdřív jen tak hrál, olizoval a občas honil, než ho vzal téměř celého do úst a začal ho pořádně kouřit. Naruto pod ním vzdychal a hladil ho ve vlasech, povzbuzoval ho v činnosti a občas přirážel proti němu. Netrvalo dlouho a Uchihovo ústa zaplnila bílá teplá tekutina. Většinu spolykal, ale něco si v pusince nechal, a pak Naruta dlouze políbil, takže mohl ochutnat sám sebe. Poté si sundal i svoje kalhoty a trenky a konečně tak měl jeho vzrušený penis více prostoru. Lubrikant neměl, a tak použil svoje nasliněné prsty, aby si ho připravil. Nejdříve to Narutovi úplně příjemné nebylo, ale když se dotknul toho místečka, co všechnu tu rozkoš způsobuje, nahlas zasténal a prohnul se v zádech. Sasuke se tomu musel usmát a prsty vyndal, aby je mohl nahradit něčím větším. Pomalu do něj vstoupil, Naruto sykl bolestí, cítil nezvyklý tlak v konečníku.
"Šššt, uvolni se. Neboj, jsem opatrný…" zašeptal mu černovlásek do ouška, no on se snažil uvolnit, ale nervozita dělala svoje. Sasuke chvíli setrval, aby si zvykl a pak proti němu začal pomalu přirážet. Z druhé strany se ozvaly pozitivní ohlasy, což bral jako povolení pokračovat. Místností se nesly slastné vzdechy obou chlapců a zaplňoval ji jejich horký dech a ten nádech sexu a vzrušení. Každý z nich cítil, že konečně dostali to, na co tak dlouho čekali. Jejich těla se o sebe třeli a svět okolo jako by ani nebyl, jako by existovali jen oni. Uběhlo nádherných pár minut a pomalu se schylovalo ke konci.
"Ah…u-už…budu…" zaklonil blonďáček hlavu a již podruhé za tento večer dosáhl orgasmu. Jeho sperma vystříklo na nové prostěradlo, no co, vypere se to. Stáhl svaly v okolí konečníku, to Sasukeho téměř přivádělo k šílenství. S výkřikem jeho jména také získal svůj vytoužený vrchol a unaveně se svalil vedle něj. Přivinul si ho do náruče a oba vydýchávali to, co právě prožili.
"Miluju tě, Naru…" zašeptal Sasuke a vtiskl mu polibek do vlasů. Byl tak šťastný, že se to konečně stalo, že je s ním a nemusí se již trápit. Tolik po něm toužil.
"Taky tě miluju." Usmál se Naruto. Prášek v pití splnil jeho účel. Za chvíli už se společně odebrali do říše snů…
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Itíííček Itíííček | 20. září 2010 v 18:09 | Reagovat

Díky,díky,díky...konečně mam co číst :-)

2 terkic terkic | Web | 20. září 2010 v 18:25 | Reagovat

chvilku jsem musela vzpomínat, jak to minule bylo, ale nakonec sem si vzpomněla, rychle další díl, je to super:-)

3 Narein Narein | 20. září 2010 v 20:43 | Reagovat

budu te uctívat" :D ale dej sem nakou tu nasi uz! :D :P

4 Lan-Lain Lan-Lain | Web | 21. září 2010 v 17:22 | Reagovat

Super!!!Povedlo =)))Už se těším na další díííííl

5 Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí | Web | 21. září 2010 v 19:36 | Reagovat

Kyááááááááá!!!!!!!!
to byla romantika :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

6 Asuky=3 Asuky=3 | Web | 22. září 2010 v 14:22 | Reagovat

krasa :D fakt nejvic :-) ;-)  :-D Ja se tesim na dalsiii dil :D

7 Ada Ada | 8. ledna 2011 v 10:07 | Reagovat

to bolo super!! dalsie diely, prosiiiiim!!!

8 Cimbelina Cimbelina | E-mail | Web | 3. března 2011 v 21:44 | Reagovat

krásnýýý :-)  :-)

9 Rin Rin | Web | 27. července 2011 v 20:00 | Reagovat

To je blbka ta Ino :-D  :-D Když už bych si s tym dala tolik práce, tak bych to pořádně hlídala :D Krásné, všechna čest :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama