lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

School time 3

12. září 2010 v 1:09 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky

Když sem se vrátil od Sasukeho domů, bylo kolem půl devátý. Z toho učení mě úplně třeštila hlava, bylo to za dnešek trošku moc informací na můj malej mozek, tak sem si začal napouštět vanu s pěnou, abych se aspoň trošku uvolnil. Normálně si jí nedávam, ale dneska je vyjímečnej den.
"Ahoj Naruto, kde si byl tak dlouho?" přišla do koupelny moje máma.
"U Sasukeho." Přilil jsem do vody ještě pěnu.
"U Sasukeho??" zopakovala s překvapeným výrazem. "Vždyť vy dva se nemáte rádi ne? Když se o něm zmíníš je to samý debil a idiot."
"No jo, ale nabídnul mě doučování z matiky a já s tim potřeboval pomoct. Navíc je nejlepší ze třídy."
"Fakt jo? A co za to chtěl?"
"To ještě nevim…se domluvíme zejtra." Kushina přikývla a odešla z koupelny.
Svlíknul jsem si košili a kalhoty a hodil jsem je na věšák. Trenky s ponožkami sem hodil do špinavého prádla a zadíval jsem se na sebe do zrcadla. Natáhnul jsem ruku, že zapnu kohoutek, ale z umyvadla jsem omylem shodil skleněnou lahvičku, která dopadla na dlaždice a sklo se roztříštilo po celej koupelně.
"Do prdele!" skousnul jsem si ret a koukal na ten nepořádek na zemi. Máma asi nebude nadšená, že přišla o svojí oblíbenou voňavku. Snad neni moc drahá, koupil bych jí když tak novou…Vzal sem smetáček a lopatku a rychle to zametl, nechal jsem to ležet vedle pračky a vlezl jsem si do už plné vany teplé vody a pěny a s zavřenýma očima jsem se opřel hlavou o kraj. Potopil sem se aby se mi namočily vlasy a potom jsem hrábnul pro šampon. Umyl jsem si vlasy a chvíli jsem jen tak ležel s myšlenkami mimo realitu. Chtěl jsem si jen odpočinout a uvolnit si hlavu i tělo od toho neustálého školního a celkového stresu, což se mi celkem slušně povedlo. Po chvíli relaxování mě to ale přestalo bavit a tak jsem si našel lepší zábavu. Rukou jsem si zabloudil do svého klína a představoval jsem si spoustu zajímavých věcí…
Vypustil jsem vanu a pečlivě jsem se osušil ručníkem. Omotal jsem si ho kolem pasu a šel jsem do pokoje, kde jsem na sebe hodil trenky a volné triko na spaní. Ještě jsem vyhodil ty střepy do koše v kuchyni, kde jsem začal hledat i něco k jídlu, no moc toho tu nebylo. Nakonec jsem se spokojil s rohlíkem a sýrem, napil jsem se koly a vrátil se do koupelny, abych si vyčistil zuby.
,Na počítač už dneska asi nepůjdu, ale musim se podívat, co je na facebooku…´zadíval jsem se v pokoji na notebook a přemýšlel, jestli ho zapnout. Je čtvrt na deset, jenom se kouknu a vypnu to…. Zmáčknul jsem tlačítko v levém horním rohu a za chvíli se rozzářil monitor. Zasedl jsem do svého pohodlného křesílka a naťukal jsem už automaticky adresu. 4 nový upozornění! Rozklikl jsem tu ikonku, třem lidem se líbí moje fotka…No, sem tam v takovej zajímavej poloze na lavici a za mnou je Sai, fakt peckový…A poslední upozornění, Sasuke si mě přidal do přátel. Kliknul jsem na Potvrdit a začal jsem si prohlížet jeho profil. Má krásnou profilovku…Počkat, cože sem to řekl? Asi mě už z tý školy začalo hrabat…Moc věcí tam nemá, tak jsem ještě mrknul co si kdo napsal na zeď a vypnul jsem to. Naházel jsem si rychle věci do tašky a zalehnul jsem do postele. Nařídil jsem si budíka na šestou, mobil mi ukázal že do buzení zbývá 8 hodin a 23 minut, no aspoň se konečně nějak vyspim. Položil jsem ho vedle polštáře, obejmul plyšovýho psa (jo, prostě sem na něj zvyklej už od dětství!) a zachvíli jsem spal.

Pííp pííp pííp!
Už zase ten otravnej budík? Neee! Přetáhnul jsem si peřinu přes hlavu, ale vůbec účinný to nebylo. Proč dávaj do budíků tak hnusný tóny? Natáhnul jsem ruku na noční stolek a jedním rychlým pohybem jsem ho utišil. Pomalu jsem se posadil a protáhl se spolu se zívnutím. Chvíli trvalo, než jsem se rozkoukal, a pak jsem pomalu vstal a přešel jsem ke komodě. Zadíval jsem se na sebe v zrcadle, no nejsem narcista, ale zas tak špatný to není. Otevřel jsem dveře, z poličky jsem vytáhnul svojí školní uniformu, kterou jsem si oblékl a přešel jsem do koupelny, abych se trochu zkulturnil. V kuchyni na mě čekala snídaně, kterou mi Itachi udělal před odchodem do práce. Oči mi zůstali viset na dvou kusech něčeho, čemu on říká tousty. Umí vařit, ale tohle vážně trochu odbyl, ne? Co se dá dělat, nějak jsem to snědl a kolem čtvrt na osum jsem vycházel z domu. Nastoupil jsem na tramvaj, která byla jako vždycky ráno přeplněná
a za chvíli už mě vyhodila kousek od školy. Došel jsem dovnitř a u vchodu jsem pozdravil naší učitelku matiky, která si mě oblíbila, což se někdy vyplácí. Prodral jsem se mezi spoustou lidí, kteří se hromadili na chodbě a došel jsem ke třídě, která je až na konci. Sotva jsem strčil nos do dveří, přelítla mi asi dva cenťáky od obličeje čísi bota a narazila do zrcadla, který prasklo a rozsypalo se do umyvadla i kolem. No co, střepy přinášejí štěstí, ne?
"Sasuke-kuuuun!!" ozvalo se pištění z rohu třídy, který znam až moc dobře a tón, kterým to ječí, mi přímo rve uši. Sakura a Ino v hlavní řadě a za nima skoro celý zbytek dívčí části naší třídy, které si naivně myslí, že s některou z nich bych se rád bavil, nebo i něco víc. Povzdechnul jsem si a ignorujíc nadšené pohledy jsem si sednul za Naruta, který seděl na svém místě a ťukal si něco do mobilu.
"Ani se nemusim koukat, jestli si přišel do třídy, ten spolek mě to vždycky spolehlivě ohlásí." Mávnul za sebe rukou.
"To já taky ne, dement na blízku se vždycky pozná." Pousmál jsem se a hodil jsem si baťoh vedle lavice. Hrozně mě ho totiž baví provokovat, což se mi skvěle daří. Jemu k tomu stačí fakt málo.
"Uchiho!!" naštvaně se otočil.
"Hm?" opřel jsem se pohodlně o lavici a skenoval jsem ho pohledem, to ho asi trochu vyvedlo z míry, protože po mě začal těkat očima.
"Tyyy…! Baví tě to ještě hodně?!"
"A víš, že i jo?" usmál jsem se a dál se bavil pohledem na něj.
"Na to doučování se ti vykašlu!"
"No, to je mi v podstatě úplně jedno, ty to nebudeš umět." Pokrčil jsem rameny.
"….!! Nesnaž se mě naštvat!!"
"Ale já ti nic nedělam." Dál jsem se na něj díval tím samým pohledem a v něm to začínalo pomalu vřít vzteky.
"Jo, děláš!"
"Vážně, a co?"
"Mluvíš na mě!" uraženě se otočil zpátky a začal do telefonu bušit ještě víc, až jsem se začínal obávat, že to ten displej nevydrží.

Škola se šnečím tempem blížila ke konci a já přemýšlel co budu dneska dělat. Už mě přestává bavit vždycky přijít domů a jenom sedět u notebooku. Naštěstí poslední dvě hodiny jsme měli tělocvik a tak jsem se aspoň protáhnul od toho sezení v lavici a nemusel jsem poslouchat nudné výklady našich učitelů a Sasukeho narážek. Hráli jsme florbal, kterej mě docela baví, troufám si říct, že i jde. Rozeběhnul jsem se s hokejkou, abych získal míček dřív než Sasuke, ale Choji se trochu neopatrně otočil a jeho hokejka mě zasáhla přímo do nosu. Křup. Nějak jsem to nevyvážil a spadl jsem na zem.
"Uah!!" chytnul jsem se reflexivně za nos, neskutečně mě to bolelo a krev mi tekla po ruce, z které skapávala na již léty opotřebované parkety naší tělocvičny. Učitel zapískal, aby se přerušila hra a přiběhl ke mně.
"Ukaž, Naruto." Dal mi tu ruku pryč a prohlížel si moje zranění. Opatrně na to sáhnul, syknul jsem bolestí.
"Pojď se mnou, podívam se po nějakém obkladu a napíšu to do knihy úrazů, ale musíš s tím k doktoru. Je tu někdo, kdo je ochotnej tam s ním zajít?" rozhlédl se po zbytku lidí.
"Já tam s ním zajdu." Ozval se Sasuke a prohlížel si mě pohledem ,Jseš vážně ubožák, já to říkám pořád´. Vážně mě ty jeho pohledy vytáčí. Hodil jsem na něj ksicht ,Tak se z toho třeba udělej´a za pomoci učitele jsem vstal.
"Běžte se převlíknout, Naruto tobě přinesu ten obklad. Ostatní zatím hrajte dál." Přikázal a odešel do svého kabinetu. Šel jsem po schodech dolů do šaten, no spíš jsem je rychle seběhl, abych si vzal dole papírový kapesník, který jsem si přitiskl na nos a zakrvácenou ruku jsem si umyl v umyvadle. Mezitím tam došel i Sasuke a začal se převlékat. Sundal si tričko a začal se přehrabovat v tašce. Nenápadně jsem si ho prohlížel, má tak hezky vypracovaný tělo, určitě chodí do posilovny. Vytáhl deodorant, který na sebe nastříkal a ke mně ta vůně během chvilky došla. Zajímalo by mě, jakej používá, tahle vůně se mi líbí. Ani jsem si neuvědomil, že pořád stojím u umyvadla a koukám na něj, teď už míň nenápadně. Otočil ke mně hlavu.
"Nechceš už se taky převlíct, místo toho, abys tam stál a koukal na mě?"
"J-jo…" zamrkal jsem. Šel jsem ke svojí tašce a snažil jsem se převlíknout, co mi to můj nos dovolil, protože jsem si u něj stále přidržoval kapesník, nyní už hodně nasáklý krví. Sasuke už měl i kalhoty a boty, a tak seděl na lavičce a čekal.
"Je zábavný tě sledovat, když ti nejde zapnout ten pásek." Pousmál se.
"Tak bys mi mohl třeba jít pomoct, a ne tam sedět a bavit se." Co si vůbec myslí, Uchiha jeden. Nemám deset rukou.
"To bych mohl, no." Zvedl se a pomalu ke mně přešel. Vzal můj pásek do rukou a zapnul ho.
"Ááá, to je moc! Mě to uškrtí!" začal jsem protestovat, dal mi to až někam na začátek.
"Tak to trošku povolíme." Přešel ke mně zezadu, hlavu si opřel o moje rameno a koukal dolů na pásek, který nejdřív rozepnul a pak zase zapnul, už o něco míň. Když se ke mně tak natiskl, rozbušilo se mi srdce a z jeho vůně se mi zatočila hlava. Jak se o mě otřel, úplně mě to dostalo.
"D-děkuju…" pípnul jsem a rychle jsem se dooblíknul. Akorát tam přišel učitel se studeným obkladem a poslal nás k doktoru.
 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Asuky=3 Asuky=3 | Web | 12. září 2010 v 8:33 | Reagovat

Hejj, nejvíc cool..:D ty tvoje povídky dělaj se mnou zázraky a už hned po ránu :-D

2 Narein Narein | 12. září 2010 v 9:35 | Reagovat

tys mš dostala   ja myslela že se probudím a bude tu  jako většinou hovno a ty toho sem daš hafec :P jinak povídka se moc povedla  už jen čekám na pokračko a kdy sem daš ňákou tu naší povedenou? :D 8-)

3 paj paj | 12. září 2010 v 10:24 | Reagovat

mám jen jednu výtku - když přehazuješ pohledy atérů, vynech řádek. Je to pak více přehlednější. Jinak super díl. :-D

4 Mitsuki Mitsuki | Web | 12. září 2010 v 12:04 | Reagovat

paj: blbej blog.cz, ty řádky tam byli ale když jsem to sem vložila tak se smazali :/

5 Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí Kakashi & Iruka sensei tvoje SBí | Web | 14. září 2010 v 8:22 | Reagovat

Naprosto super a ona to takhle usekne!!!
T__T
Honem pokračování :D

6 Kated Kated | Web | 14. září 2010 v 15:40 | Reagovat

ojky super hihi ten pasek byl dobrej napad :-) uz se tesim na dalsi dilek.

7 Lan-Lain Lan-Lain | Web | 14. září 2010 v 17:03 | Reagovat

Další!!!!Další!!!Super =)))

8 terkic terkic | Web | 20. září 2010 v 12:24 | Reagovat

doufám, že s dalším dílem nebudeš tak otálet, moc se mi totiž tahle povídka líbí:-)

9 Natsumi Natsumi | Web | 21. října 2010 v 20:56 | Reagovat

veľmi pekná poviedka ;-)už sa teším na ďalší diel :-D

10 Ríša Ríša | 12. listopadu 2010 v 20:58 | Reagovat

..uhm...a další? Je to jedna z mála povídek, která zaujme.., tak trošku si říkám, zda stálo zato jí číst, teď mám akorát absťák...hehe..=D

11 akimari akimari | Web | 14. prosince 2010 v 20:47 | Reagovat

a ja chcem okamžite pokráčko! okamžite!

12 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 30. května 2011 v 1:24 | Reagovat

Pěkná povídka, jdu na další díly ^-^ Jenom mi tam vadí ten Ksichtbook, je ho už tak všude kolem a ještě o něm číst v povídce... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama