lllllll Aktuálně: mě nic nenapadá :D


<<< hudba co mě fascinuje lll<<< on má tak dokonalej hlas! :3

A life story 2

20. července 2011 v 19:01 | Mitsuki |  Sasunaru - kapitolovky
Tak jo, tady je další díl, doufám že stihnu napsat ještě 3ku, než odjedu. Komentáře potěší =)

Vyšli jsme ven, kde už byla tma, a foukal studený vítr.
"Je tu docela zima." Zachumlal jsem se víc do svojí mikiny.
"Můžu tě zahřát, jestli chceš." Nabídnul se a já i přes značnou dávku alkoholu věděl, o co se teď snaží.
"Ne. To je dobrý." Odmítnul jsem a pomalu jsme se rozešli ulicí dolů.
"Skočim to jenom vyhodit." Zvedl ruku s nějakým papírkem a rozešel se ke koši na protější straně ulice zrovna ve chvíli, kdy projíždělo auto.
"Proboha Sasuke pozor!" vykřiknul jsem, když se řítilo přímo na něj. Přiskočil sem k Sasukemu, rychle ho chytnul a odtáhnul z vozovky akorát ve chvíli, kdy tím místem projelo auto.
"Děkuju, ale já jsem ho viděl, nevlezl bych pod něj…" řekl a otočil se na mě, takže jsme stáli naproti sobě a já ho držel kolem pasu.
"Uhm…jasně…promiň…"
,To bylo pěkně trapný,´pomyslel jsem si a chtěl jsem Sasukeho pustit, on ale obtočil ruce kolem mého pasu a natisknul si mě na sebe.
"Neomlouvej se pořád." Pousmál se a díval se mi do očí tak zvláštně, až jsem se pod tím pohledem ošil. Moje tváře dostali růžový nádech ve chvíli, kdy mi dlaní přejel přes zadek.
"Jsi sexy, když se červenáš, víš to?" zašeptal a obličejem se přiblížil k tomu mému. Očima sledoval moje rty a za okamžik jsme se políbili. Bylo to, jako by mým tělem projel elektrický proud a Sasuke měl tak měkké rty, že jsem se od nich nemohl odtrhnout. Ignoroval jsem dívčí vyjeknutí kousek od nás a dva hlasy, které si začali o něčem nadšeně povídat. Jazykem mi vnikl dovnitř úst a já se omámeně přidal. Tolik jsem po tomhle okamžiku toužil, moje ruce se rozeběhly po jeho zádech a já vdechoval jeho vůni, kterou jsem si zamiloval ještě více. Až když se jedna jeho ruka dostala pod mojí košili a jeho koleno se pomalu sunulo k mému rozkroku jsem ho zastavil. Odlepil jsem se od něj a posmutněl jsem.
"Mám tě sice rád víc, než bych chtěl, ale nestojím o to bejt tvoje hračka na jednu noc, jako všichni ostatní. Ví to o tobě snad každej, Sasuke, jak využíváš toho, že seš tolik oblíbenej." Otočil jsem se a rozešel jsem se pryč. Za chvíli mě ale doběhl a zastavil.
"Počkej. Já to nemyslel tak, jak sis to vyložil. Jen jsem se nechal trochu unést…"
"Jo, tak se unášej s někym, kdo o to stojí!" vyškubnul jsem se mu a šel dál.
"No tak, vrať se se mnou zpátky. Bylo nám spolu fajn, ne? Zábava ještě neskončila, pojď si sednout. Prosím…" mumlal mi do ucha a já se nakonec nechal přesvědčit. Vrátili jsme se zpátky do klubu a objednali si další pití. Dával jsem si na něj ale už větší pozor, než předtím.


Bohužel si z toho večera dál skoro nic nepamatuju, ale vím, že když jsem se ráno probudil, první co jsem uviděl, byl úplně cizí pokoj. Vyděšeně jsem se posadil, ale až moc rychle na to, jak si žádala moje hlava, která mi začala třeštit ještě víc.
"Bože…" zamumlal jsem s rukama na spáncích a pomalu se rozhlédnul po místnosti. Nepoznával jsem to tu. A když jsem se podíval vedle sebe, dostal jsem snad ještě větší šok než předtím, protože vedle mě ležel Sasuke bez trička.
"Bože!!!" vykřikl jsem znovu o něco víc nahlas a vylítnul z postele. Aby toho nebylo málo, tak jsem zjistil, že jsem nahý!
"Nekřič tolik, to bolí…" zamumlal Sasuke z postele a já přes sebe v šoku hodil alespoň peřinu.
"Ty jsi mě znásilnil!" neobtěžoval jsem se ztlumit hlas. Jednou rukou jsem si přidržoval peřinu a další ukazoval na Sasukeho.
"Co to meleš?" posadil se a promnul si oči.
"Opil si mě a pak znásilnil!"
"Naruto, já si na rozdíl od tebe ze včerejška něco pamatuju…když si nejdřív nechtěl, tak jsem tě nechal a šli jsme zpátky do baru, to si pamatuješ? Ztřískal ses tam jak hovado a jestli tady někdo někoho znásilnil, tak ty mě. Já se tě snažil zadržet, ale ty sis nedal říct! Vzal jsem tě k sobě a sotva se za náma zaklaply dveře, vrhnul ses na mě!"
"Mlč! Buď zticha a nevymýšlej si takový kraviny! Já bych nikdy nic takovýho neudělal, takže tyhle lži si nech pro sebe!"
"Kde bereš tu jistotu, že lžu? Nic si nepamatuješ."
"Protože tě znám! A toho že si nic nepamatuju, se snažíš využít! Mimochodem, nemáme bejt tak náhodou už tři hodiny ve škole?! Moment, já přes noc nebyl doma? Kurva! Matka mě zabije!"
"Asi máš průser." Zazubil se a vstal. Když ze sebe sundal peřinu, zjistil jsem, že on nemá jen sundaný tričko, ale i on je nahý. A zaschlé flíčky na rudém povlečení jen dokazovali, co se tu v noci dělo.
"Sakra! A já si ani nic nepamatuju…tohle je na hovno!" kopnul jsem do první věci, co jsem viděl, takže to odnesl Sasukeho budík, který se válel po zemi.
"Sem takovej idiot! Idiot!! Větší kretén než já neexistuje! Co sem komu udělal?!" mlátil jsem se do hlavy, až mě Sasuke musel zastavit, abych si něco neudělal.
"Uklidni se! Rodičům něco nakecáš a mezi tebou a mnou se nic nemění."
"O to nejde…" zakroutil jsem hlavou a začal jsem se oblíkat.
"Kam jdeš?"
"Pryč." Odpověděl jsem stroze a navlíknul jsem na sebe košili, nechtěl jsem tam dál zůstávat.
"Klidně tu můžeš zůstat na snídani jestli--"
"Ne, dík. Radši už půjdu." Sebral jsem ze země svojí peněženku a spěchal jsem pryč.

Dal jsem si na čas, abych domů nepřišel dřív, jak by skončila škola. Alespoň něco máma vědět nemusí. Pomalu jsem se loudal městem s rukama v kapsách a přemýšlel jsem. V hlavě jsem měl spoustu smíšených pocitů. Takže i já teď patřím na ten jeho dlouhej seznam? Jsem nejspíš jen další z mnoha a mnoho jich ještě bude…Bylo mi z toho smutno. Sednul jsem si na lavičku v parku a pozoroval všechny ty šťastný páry, co se vodí za ruce. Proč jen to není tak jednoduchý?

"Naruto!! Můžeš mi říct, kde jsi byl celou noc?! Víš, jakej jsme o tebe měli strach? Už jsem chtěla volat policii!!" začala ječet máma, sotva za mnou zaklaply dveře.
"Mami promiň, byl jsem s kamarádem a chtěl jsem jet domů, jenže nejezdili tramvaje a bylo už moc pozdě, nechtěl jsem jít v noci domů sám pěšky a zapomněl jsem si doma mobil, takže jsem vám ani nemohl zavolat, no tak jsem se rozhodl, že u něj přespím…"
"Jak jako že ty ses rozhodl?! Seš naprosto nezodpovědnej!! Byl jsi vůbec ve škole?"
"Jasně, že byl!" přikývnul jsem. Nechci se chválit, ale to vykecávání mi fakt šlo.
"Tobě se nedá věřit vůbec v ničem." Zamračila se.
"Promiň, holt nejsem dokonalej tak, jak by sis přála." Pokrčil jsem rameny a chtěl odejít k sobě do pokoje.
"Počkej!! Ještě jsem s tebou neskončila!"
"Co je?" zastavil jsem se a podíval na ní.
"Odteď se domů vrátíš maximálně v půl devátý a budeš mi říkat, kam jdeš a s kým jdeš. Je ti to jasný?!" musel jsem se tomu pousmát.
"No jo, furt…" mávnul jsem rukou a pokračoval jsem do svýho pokoje.
"Jo a…máš snížený kapesný." Slyšel jsem ještě, než jsem zavřel dveře.

Tak takhle jsem se tenkrát sblížil se Sasukem. Ještě máme ale rok vyprávění před sebou.
Od té události jsem se začal Sasukemu vyhýbat. Připadal jsem si hrozně lacinej, že jsem po něm takhle vyjel, a i kdyby si začal on, že jsem mu podlehnul. Navíc jsem se tolik bál toho, že se zachová tak, jako vždycky - použít a odkopnout, že jsem s ním kvůli tomu radši ani vůbec nemluvil. Doufal jsem jen, že to nikomu neřekne. Připadal jsem si hrozně…
O pár dní později jsem šel ze školy, když mě zastavila otázka, kterou jsem fakt nečekal.
"Hej, Uzumaki! Prej si šukal s Uchihou, je to pravda?" ozval se za mnou hlas, který jsem tolik nenáviděl. Pein, jeden z členů tý jejich zasraný party. Jejich jedinou zálibou je šikanovat a ponižovat ostatní, párkrát sem s nima měl tu čest a nějak nestojím o to zažít to znova. Ale odkud se, sakra, dozvěděli tohle?! Že by to snad Sasuke někomu řekl?
"Kdes to vzal?!" otočil jsem se na ně, no jo, byli tam v plným počtu. Necítil jsem z toho nic dobrýho.
"Viděl jsem vás v Inku. A můžu tě ujistit, že pro sebe jsem si to nenechal." Ozval se další z těch kluků s křivým úsměvem na tváři. Polknul jsem a trochu znervózněl.
"Nic takovýho se nestalo." Otočil jsem se a chtěl odejít, ale oni si samozřejmě nedali pokoj.
"Další buznička na škole, kolik vás asi je?"
"Drž hubu, Peine." Dělal jsem, že mě jeho řeči nezajímají, a šel jsem dál.
"Cos to řekl? Takhle se ke mně chovat nebudeš, ty kreténe!" chytil mě za límec a stáhnul zpátky k nim. Bylo mi jasný, že se nudí a chtěj si pohrát, a taky to, že já proti nim nemam žádnou šanci.
"Tak do toho, ty sráči! Už mě nebaví to, jak si hraješ na drsnýho a přitom seš jen ubohej debil, co neumí nic jinýho, než živit se na cizím neštěstí! Kdybys tady neměl ty svoje poskoky tak dokážeš úplný hovno, stejně tak jako tě na škole drží prachy tvýho fotříka, který si nakradl, jinak už by tě dávno vyrazili!" dostal sem ze sebe s úšklebkem na tváři, moc dobře jsem věděl, co bude následovat. Ty slova jim ze začátku vyrazili dech, ale ve výsledku je nasrali mnohem víc, což se taky dalo čekat. Vrhnuli se na mě a já se nechtěl dát tak snadno. Nejdřív jsem se docela i úspěšně bránil, ale když je na jednoho člověka šest lidí, je to přeci jenom trochu moc. Neodpustili si u toho spoustu nadávek, urážek a posměšků na můj vzhled. Věděl jsem, že nemá cenu si z toho něco dělat, ale byl jsem až moc velká citlivka a tak některý docela zabolely.
"Když seš takovej teplouš, co kdybys nám trochu předvedl, jak to umíš, hm?" začal Pein a já věděl, že je zle. Rány ještě vydržím, ale tohle teda ne! Znovu jsem získal trochu odhodlání se bránit a pokoušel jsem se utéct, ale marně, stáli kolem v kroužku a předávali si mě jak hadrovou panenku. Donutili mě kleknout si na kolena a jeden z nich si začal rozepínat kalhoty.
"Dost! To stačí! Nic takovýho dělat nebudu!!" začal jsem sebou házet a snažil jsem se vymanit z jejich sevření, ale byli až moc silní. Když si ten přede mnou z kalhot vytáhnul ptáka, zavřel jsem oči a odvracel jsem od něj hlavu, dělalo se mi špatně jen z toho pomyšlení.
"Koukej poslouchat, ty zmrde!" chytnul mě za vlasy a škubnul s hlavou nahoru, až jsem vyjeknul bolestí.
"Na to ti seru! Rozumíš?!" zachraptěl jsem, přeci jenom ještě pořád jsem měl nějakou svou hrdost. Oni se začali jen smát a zatím co mi jeden přidržoval hlavu a tahal za vlasy, ten hnusák přede mnou mi násilím otevřel ústa. Když mi ho vložil do pusy, celým mým tělem projela vlna zhnusení a odporu a s prvními přírazy jsem se začal dusit a chtělo se mi zvracet. Každá sekunda byla nekonečná a mně se zdálo, že to trvá celou věčnost. Zezadu se mi někdo začal dobývat do kalhot a já se jen celej třásl a z očí se mi spustily slzy. Chtěl jsem, aby to skončilo co nejdřív. Bylo to jako noční můra. Když mě začalo plnit ústa jeho horké sperma, začal jsem kašlat a snažil jsem se to nějak vyplivnout, ale drželi mě, dokud se nevystříkal úplně.
"A teď to hezky spolkni, buzno." Zašklebil se a chytnul mě za bradu. Bylo toho moc a tak mi něco stékalo po bradě a přísahám, že to byla jedna z nejodpornějších věcí, který jsem měl v puse. S velkým přemáháním jsem to spolknul a hned co mě pustili hlavu jsem se snažil vyplivnout alespoň ty zbytky, zvedal se mi žaludek. Sotva jsem se ale vydýchal už přede mnou stál další a opakovalo se to samý.
Stáhnuli mi kalhoty ke kolenům, a když jsem ucítil počáteční tlak v konečníku, uslyšel jsem v tu chvíli pro mě cizí, ale spásnej hlas.
"Tak to by snad stačilo, nemyslíte?!" zařval někdo kousek ode mě a všichni se na něj otočili.
"Okamžitě vypadněte, nebo volám policii!" výhrůžka na ně zřejmě fungovala, protože si rychle natáhli kalhoty a zdrhli. Typický, jakmile jde o policii a problémy, tak zmizej. Z posledních sil jsem si alespoň natáhnul kalhoty. Klečel jsem a rukama se opíral o zem, v puse jsem pořád cítil ten odpornej pocit a mě to přišlo tak nechutný, že jsem vyhodil ven dnešní oběd.
"Jsi v pohodě?" sklonil se ke mně ten neznámý a já se na něj až teď podíval. Kluk tak v mém věku, měl červený vlasy, na čele tetování a černý linky kolem očí.
"N-nikdy mi nebylo líp." Ušklíbl jsem se ironicky a pokusil se vstát. Silná bolest v břiše z kopanců mě ale donutila znovu klesnout na kolena.
"Ty tě teda zřídili…vezmu tě k sobě, potřebuješ ošetřit." Navrhnul a já nic nenamítal, protože v tomhle stavu bych jen těžko došel domů. Pomohl mi na nohy a při chůzi mě přidržoval.
"Jsem Gaara. A ty?"
"Naruto…" zašeptal jsem a otíral si rukou krev z prasklého rtu a z nosu. Musel bejt na mě vážně příšernej pohled.
"Chodíš na tuhle školu?" ptal se na různý věci a já kýval jako souhlas nebo kroutil hlavou v záporu, popřípadě jsem ze sebe občas dostal pár slov. Ještě pořád jsem se trochu klepal a motala se mi hlava. Za pár minut jsme se zastavili u nějakého paneláku a po tom co Gaara odemkl, jsme vešli dovnitř. Doufal jsem jenom, že nebydlí až nahoře, protože ty schody bych nejspíš nevyšel. Naštěstí měl byt hned v přízemí a tak jsem se ocitl u něj na gauči. Přinesl misku s vodou, vatu a nějaký náplasti a ošetřil mi zranění.
"Proč to děláš?" nechápavě jsem se na něj podíval po chvíli mlčení.
"Potřeboval jsi pomoct, je to samozřejmost. Navíc…sám vím, jaký to je." Smutně se pousmál.
"Za co tě to dělali?"
"Byl jsem pro ně dobrá kořist, neuměl jsem se moc bránit a nechal jsem si srát na hlavu. Ale to už je minulost." Vysvětlil a já chápavě kývnul hlavou.
"Dáš si čaj, nebo něco jinýho?"
"Jestli tu máš nějakou desinfekci, tak aspoň dvě skleničky." Ušklíbnul jsem se a dal si instinktivně ruku na čelo, bolela mě hlava.
"Obdivuju tě."
"Kvůli čemu?"
"Že dokážeš vtipkovat i v takovej situaci. Vždyť tě v podstatě zná-"
"Neřikej to slovo! A nedám si nic, díky. Radši si dojdu vypláchnout pusu do koupelny." Pomalu jsem vstal a začal hledat, kudy se tam dostanu.
"Na chodbě první dveře doleva." Houknul na mě Gaara a tak jsem tam zamířil. Pořád jsem to v puse cítil a dal jsem si na tom výplachu pořádně záležet, nechtěl jsem se poblejt ještě jednou. Za pár minut jsem se vrátil zpátky ke Gaarovi do obýváku a posadil se naproti němu.
"Moc si mi pomohl. Víš, jen málokdo by tohle udělal pro cizího člověka…Rád bych se ti nějak odvděčil…"
"To je v pohodě. Udělal jsem to rád."
"Ale ne, vážně. Co kdybych tě někam pozval, a tam si promluvíme, hm?"
"No…a tak, proč ne." Usmál se a v rychlosti něco naškrabal na papírek. Podal mi to a já zjistil, že je to jeho telefonní číslo.
"Ještě se ti ozvu, Gaaro." Vděčně jsem se na něj usmál a vstal z gauče.
"Bohužel už budu muset jít, víš mam teď doma trochu průser a tak by bylo fajn, abych byl doma dřív, než máma. Ale počítej se mnou! Určitě se brzo uvidíme."
Přikývnul na souhlas a doprovodil mě ke dveřím. Ještě jsem mu několikrát poděkoval, než jsem odešel a namířil si to domů.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 21. července 2011 v 10:13 | Reagovat

Sakraaaa... sem to přečetla jedním dechem a už teď mám absťák!! Koukej psát, jasný? Tahle pobídka je perfektní!! *_*

2 Kaze-chan Kaze-chan | Web | 21. července 2011 v 10:25 | Reagovat

vážně moc se těšim na další díl tak rychle piš piš nebo se zblázním touhou znát jak to dopadne =D

3 terkic terkic | Web | 21. července 2011 v 10:43 | Reagovat

tak tohle sem nečekala, rychle dál:-)

4 Chrona Chrona | Web | 24. července 2011 v 0:48 | Reagovat

Moc mě to baví a už se těším na další díl ;)

5 Caroll Caroll | E-mail | Web | 24. července 2011 v 23:05 | Reagovat

krásný.. :) Prosím pokračuj.. :) :)

6 Cimbelina Cimbelina | E-mail | 25. července 2011 v 0:57 | Reagovat

Krásný, co nejdříve další :-D  :-D

7 Lanita d'Angel Lanita d'Angel | Web | 25. července 2011 v 17:21 | Reagovat

Super :) naprosto totálně dobrý!!! Sem zvědavá,jak to bude dál :D a s kým Naruto skončí :D

8 Zukashi Uchizumaki Zukashi Uchizumaki | E-mail | Web | 30. července 2011 v 10:51 | Reagovat

Koukej psát nebo umřu zvědavostí!! xD

9 Figgarow Figgarow | E-mail | 15. srpna 2011 v 18:07 | Reagovat

Už se těším na další díl :-) sem strašně zvědavá jak to dopadne

10 Christine Christine | Web | 30. srpna 2011 v 19:52 | Reagovat

Ty bláho, to mě krutě dostalo :D chudáček Naruťáček O_O

11 nikita nikita | E-mail | 16. března 2012 v 3:37 | Reagovat

aaaaaaaaaa ty seš dobrá :-D moc se těšim na další díl jen tak dál :D

12 kiki riki kiki riki | 17. dubna 2014 v 18:02 | Reagovat

:OOjá chci aby byl zase se Sasukem:O♥

13 VetbScoors VetbScoors | E-mail | Web | 20. září 2017 v 11:59 | Reagovat

fast cash loans - http://personalnerloan.org/ bad credit loans for military payday loans for military <a href=http://personalnerloan.org/>unsecured personal loans</a> ’

14 Bvbnascepe Bvbnascepe | E-mail | Web | 22. září 2017 v 2:35 | Reagovat

best payday loan companies
<a href="http://paydayhhkl.org/">fast payday loan</a>
best payday loan service
<a href=http://paydayhhkl.org/>payday loan</a> ’

15 VffgJaisy VffgJaisy | E-mail | Web | 23. září 2017 v 2:37 | Reagovat

cialis 20mg
<a href="http://cialisivndh.com/">cheap cialis</a>
cialis trial offer
<a href=http://cialisivndh.com/>online cialis</a> ’

16 Ffvparype Ffvparype | E-mail | Web | 23. září 2017 v 2:37 | Reagovat

online cialis
<a href="http://cialisovnnc.com/">generic cialis</a>
safe cialis
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis</a> ’

17 ScrbDraica ScrbDraica | E-mail | Web | 23. září 2017 v 10:40 | Reagovat

brand cialis buy online
<a href="http://cialisofkl.com/">buy cialis</a>
cheap cialis
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis buy</a> ’

18 Fvvsglaway Fvvsglaway | E-mail | Web | 23. září 2017 v 12:21 | Reagovat

buy cialis from canada
<a href="http://cialisoanzb.com/">buy cialis</a>
cialis no prescription canada
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis online</a> ’

19 Ffvgparype Ffvgparype | E-mail | Web | 24. září 2017 v 19:12 | Reagovat

cialis generic best price
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
cialis samples
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

20 BhnjAdjult BhnjAdjult | E-mail | Web | 25. září 2017 v 19:42 | Reagovat

erectile dysfunction viagra
<a href="http://viagracekan.com/">cheap viagra</a>
female libido viagra
<a href=http://viagracekan.com/>buy viagra</a> ’

21 Azsvfruima Azsvfruima | E-mail | Web | 26. září 2017 v 4:36 | Reagovat

cheap viagra uk
<a href="http://viagraonszb.com/">buy viagra</a>
free sample viagra
<a href=http://viagraonszb.com/>viagra</a> ’

22 LvvdAxiows LvvdAxiows | E-mail | Web | 27. září 2017 v 8:22 | Reagovat

viagra herbal substitute - https://viagraciom.com
viagra shelf life <a href=https://viagraciom.com>generic viagra</a> ’

23 Drvpbslurgy Drvpbslurgy | E-mail | Web | 27. září 2017 v 9:39 | Reagovat

herbal viagra alternatives - http://viagraonszb.com/
viagra erections <a href="http://viagraonszb.com/">buy viagra</a> ’

24 Fvrcnoiday Fvrcnoiday | E-mail | Web | 30. září 2017 v 22:17 | Reagovat

quick loans online
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">cash advance america</a>
quick easy personal loans
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>payday loans online</a> ’

25 FebbZorges FebbZorges | E-mail | Web | 1. října 2017 v 5:52 | Reagovat

axcess payday loans
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance loans</a>
payday loans 1 hour
<a href="https://paydaykmae.com">payday loan</a> ’

26 FvteMayday FvteMayday | E-mail | Web | 1. října 2017 v 6:17 | Reagovat

auto payday loans
<a href="https://loansonlinevaec.org">online payday loan</a>
for online payday loans
<a href=https://loansonlinevaec.org>online payday loan</a> ’

27 SecvvEtence SecvvEtence | E-mail | Web | 18. října 2017 v 1:29 | Reagovat

student loan consolidation - https://loansczne.com/
payday <a href=https://loansczne.com/>payday loans</a> ’

28 FfnhhjxLoyaro FfnhhjxLoyaro | E-mail | Web | 31. října 2017 v 23:55 | Reagovat

get loan bad credit
<a href="https://cashecbya.com">pay day loans</a>
pls payday loan store
<a href=https://cashecbya.com>fast payday loans</a> ’

29 Lsdckiside Lsdckiside | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 23:46 | Reagovat

bad credit payday loan - https://paydayrvjlo.com
payday loans with bad credit <a href=https://paydayrvjlo.com>cash advance loans online</a> ’

30 wrhjukEtence wrhjukEtence | E-mail | Web | 3. listopadu 2017 v 2:29 | Reagovat

cash advance loans online - https://cashadvanceamericaavx.org
poor credit home loans <a href=https://cashadvanceamericaavx.org>online payday lenders</a> ’

31 Lssbdcincava Lssbdcincava | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 12:18 | Reagovat

brand viagra buy
http://canadiannowv.com/
viagra erections
<a href="http://canadiannowv.com/viagra-price/">cheap viagra</a>
viagra mail order

32 Lssnbdcincava Lssnbdcincava | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 11:22 | Reagovat

generic viagra buy
http://canadiannowv.com/
viagra soft tabs
<a href=http://canadiannowv.com/>generic viagra</a>

33 JybsaLoyaro JybsaLoyaro | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 14:32 | Reagovat

small personal loans bad credit
<a href="https://payday-loans.us.com/">cash advance</a>
best payday loan companies
<a href=https://payday-loans.us.com/>payday loans online</a> ’

34 KdbccfNeilt KdbccfNeilt | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 21:34 | Reagovat

canadian faxless payday loans http://paydayloansonlinenow.us.com/
online payday loans <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>payday loan</a>

35 KdsnfNeilt KdsnfNeilt | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 16:53 | Reagovat

canadian payday loan association https://24hrspaydayloans.com/
loan with bad credit <a href=https://24hrspaydayloans.com/>fast payday loans</a>

36 DvenrenZorges DvenrenZorges | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 20:35 | Reagovat

400 payday loan
<a href="https://1paydayloansonline.com/">online payday loans direct lenders</a>
speedy cash
<a href="https://1paydayloansonline.com/">online loan</a>

37 DbewenZorges DbewenZorges | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 22:02 | Reagovat

loan small business
<a href="https://paydayloanver.org/">online payday loans</a>
payday cash advance
<a href="https://paydayloanver.org/">fast payday loans</a>

38 DbsabggZorges DbsabggZorges | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 22:15 | Reagovat

credit card bad credit
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">fast payday loans</a>
installment loans bad credit
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">cash loans online</a>

39 Jtaxnoiday Jtaxnoiday | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 15:59 | Reagovat

axcess payday loans
<a href="https://badcreditnyrc.org/">online payday loans no credit check</a>
businesses loans
<a href=https://badcreditnyrc.org/>fast payday loan</a>

40 DcxZorges DcxZorges | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 11:11 | Reagovat

business cash advance loans
<a href="https://loansbadzwe.org/">installment loan</a>
installment loan
<a href="https://loansbadzwe.org/">payday advances</a>

41 Fwenglaway Fwenglaway | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 22:38 | Reagovat

order cialis
<a href="http://retcialis.com/"></a>
generic cialis online
<a href="http://retcialis.com/">online cialis</a> ’

42 Fndglaway Fndglaway | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 22:53 | Reagovat

is cialis safe for women
<a href="http://haycialis.com/"></a>
brand name cialis online
<a href="http://haycialis.com/">order cialis</a> ’

43 Fdnglaway Fdnglaway | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 1:32 | Reagovat

how long does cialis last
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
cialis prescription online
<a href="http://cialisoakdm.com/">generic cialis online</a> ’

44 Vecnoiday Vecnoiday | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 13:38 | Reagovat

loans
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday loans</a>
payday loan lenders
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>fast payday loan</a>

45 Lssdvdincava Lssdvdincava | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 15:57 | Reagovat

viagra 50 mg
http://viasergeneric.com/
buy now viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>buy viagra online</a> OK’

46 Ecfvdrielf Ecfvdrielf | E-mail | Web | 29. ledna 2018 v 22:25 | Reagovat

women viagra http://viasergeneric.com/  OK’

47 MndAvaste MndAvaste | E-mail | Web | 20. února 2018 v 22:05 | Reagovat

OK’ https://loanonline.us.org/
bad check to payday loan <a href="https://loanonline.us.org/">payday loans online</a>

48 Gbmusefs Gbmusefs | E-mail | Web | 24. února 2018 v 10:53 | Reagovat

cialis order - http://buycialisomskc.com/
professional cialis <a href=http://buycialisomskc.com/>buy cialis</a> ’

49 Dvsethip Dvsethip | E-mail | Web | 27. února 2018 v 21:38 | Reagovat

viagra oral jelly
<a href=http://cheaperectilepills.com/>cialis online</a>
canada online pharmacy viagra
<a href="http://cheaperectilepills.com/">cheap erectile pills</a> OK’

50 FbdCatly FbdCatly | E-mail | Web | 1. března 2018 v 13:03 | Reagovat

Hello! All! http://cheaperectilepills.com/ how to buy viagra <a href=http://cheaperectilepills.com/>cheap generic viagra</a> ok’

51 Fvvethip Fvvethip | E-mail | Web | 3. března 2018 v 0:44 | Reagovat

buying brand viagra
<a href=http://buyerectionpills.com/>erectile pills</a>
best generic viagra
<a href="http://buyerectionpills.com/">viagra online</a> OK’

52 FnaMeari FnaMeari | E-mail | Web | 6. března 2018 v 15:24 | Reagovat

Hi!
<a href="http://viagraazmhj.com/">viagra</a>
generic cheap viagra
<a href=http://viagraazmhj.com/>generic viagra online</a>  OK’

53 Josephrar Josephrar | E-mail | Web | 13. března 2018 v 19:24 | Reagovat

Fantastic stuff. Kudos.

why would a woman take cialis <a href="http://cialisfidel.com/">generic cialis</a> side effects of low dose cialis <a href=http://cialisfidel.com/>cialis generic</a>

54 Gntshilt Gntshilt | E-mail | Web | Pátek v 16:30 | Reagovat

<a href="http://prinivilbuyusa.com/">buy cialis</a>
generic prinivil
<a href=http://prinivilbuyusa.com/>buy cialis online</a> OK’

55 LlmMeari LlmMeari | E-mail | Web | Včera v 21:58 | Reagovat

viagra pharmacy online
<a href="http://buyviaqra.com/">buy viagra online</a>
does viagra work for women
<a href=http://buyviaqra.com/>viagra</a>  OK’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama